Що робити, якщо телефон не бачить карту пам’яті

Ваш телефон не бачить карту пам’яті? Не поспішайте впадати в паніку і обдзвонювати всі сервісні центри, а постарайтеся виявити причину неполадки: від більшості проблем, пов’язаних з microSD, ви зможете позбутися самостійно за допомогою нашої статті, в якій ми опишемо, як це краще зробити.

Смартфон і microSD-карта

Якщо телефон не бачить карту пам’яті — не поспішайте її викидати

Отже, приступимо.

Ця проблема одна з найбільш поширених: вона може прийти в гості до власника як новомодного смартфона, так і стосовно власника моделі старенького апарату. Ми пропонуємо вам розглянути причини цієї неполадки і способи їх усунення.

причини:

  • Флешка може не прилягати до контактів, і через це пристрій її не читає.

Цю проблему вирішити простіше простого: вам потрібно лише витягти акумулятор і перевірити розташування карти.

  • Несправності самої флешки.

спосіб вирішення: Перевірити її за допомогою картридера, помістивши в нього microSD і підключивши до комп’ютера. Або вставити накопичувач інформації в інший апарат. У разі, якщо другий пристрій бачить карту, значить, проблема прихована в вашому смартфоні, через що він не читає її.

MicroSD в картрідер

Спробуйте підключити носій до іншого пристрою, що зчитує

Що ж робити, якщо і після повірки перерахованих вище ситуацій, телефон не бачить карту пам’яті? Давайте копнём глибше: наступний блок причин — технічний. Він пов’язаний з форматуванням, місцем розташування флешки і сумісністю з вашим телефоном. Ці проблеми ми пропонуємо вам розглянути докладніше:

  • Неправильне форматування SD-карти.

Найчастіше, коли ви купуєте накопичувач або вирішуєте очистити старий, ви впевнені, що зможете підключити його самі. І через брак часу або надмірної впевненості в тому, що, якщо ви зробите все самі покроково і згідно з інструкцією, форматування буде вироблено вірно, все виходить зовсім навпаки. Коли перед вами постає таке завдання, не поспішайте перевіряти свої навички кваліфікованого майстра з ремонту мобільного телефону. Це може привести до того, що у вашому пристрої виникнуть нові проблеми, серед яких неможливість побачити карту пам’яті.

Що ж робити в цьому випадку?

Перший спосіб — перезавантажити телефон. Найчастіше на те, що телефон не бачить microSD, може впливати звичайний збій в роботі мобільного. Але в інших ситуаціях він може змусити вас зробити повне видалення всієї інформації на карті.

Другий спосіб, який є найбільш безпечним і більш поширеним, — метод зачистки за допомогою комп’ютера, про який ми детально розповімо вам далі:

  1. Спочатку вставте флешку в картрідер і підключіть його до комп’ютера.
  2. Зачекайте, поки вона запуститься, що має відбутися автоматично. В іншому випадку зверніться в «Мій комп’ютер», де ви побачите вашу карту в розділі «Нові пристрої», але тільки в разі, якщо вона не згоріла.
  3. Клацніть правою кнопкою миші на значок і натисніть в контекстному меню на функцію «Форматувати».
  4. Натисніть кнопку «Почати» і почекайте, поки процес завершиться.

Радимо вам уважно по кожному пункту перевірити свій мобільний пристрій і картку, яку ви придбали. Якщо після виявлення всіх можливих причин, чому телефон не бачить флешку microSD, ви не знайшли збігів ні з одним з перерахованих вище пунктів або не змогли виправити проблему, вам варто звернутися до професіоналів, які давно працюють у цій сфері. Вони проведуть якісний і ретельний огляд вашого телефону і повідомлять вам про причини проблеми.

Бережіть свої пристрої і не відкладайте виявлення можливих несправностей на невизначений термін! Тоді ваш аксесуар буде працювати довго і без перебоїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector