Що краще: телевізор або проектор

Для того щоб полегшити муки вибору і визначитися з альтернативою відповідного пристрою для будинку, порівняємо, чому віддати перевагу: телевізор або проектор. Проведемо аналіз їх очевидних переваг і недоліків стосовно до наших смаків, фінансових витрат, зручності використання їх в житловому приміщенні та іншим категоріям.

Що краще: телевізор або проектор

Наш старий друг — телевізор (TV)

Почнемо аналіз з знайомого всім з дитинства телевізора.

Переваги його всім до болю відомі:

 • TV завжди оснащений вбудованою, цілком пристойною аудіосистемою, яка відсутня в проекторі.
 • Якість картинки (по передачі кольорів, контрастності) завжди знаходиться на належному рівні і перевершує таке, що передається проектором.
 • Стороннє світло в кімнаті не робить негативного впливу на це якість (не примушує глядача закривати вікна і перефарбовувати стіни). Жоден домашній проектор, навіть самий «хороший», поки цим похвалитися не в змозі.
 • Магазини, ринки та інтернет-ресурси готові надати на ваш вибір дуже багато моделей для будь-якого смаку.
 • Встановлення та перевстановлення пристрою, так само як і настроювання його, не передбачають якихось спеціальних знань або фізичних витрат (правда, вага пристроїв з діагоналлю понад 60 дюймів становить більше тридцяти кілограмів!).
 • Зручність перегляду ТБ.

Телевізор з діагоналлю 55 дюймів

Якщо не брати до уваги шкідливий вплив магнітних полів і негативний вплив на зір, то головним недоліком телевізора в зіставленні з проектором є розмір зображення.

Після зростання розміру діагоналі понад сорока дюймів — вартість телевізора істотно додається і починає випереджати ціну проектора, навіть з огляду на придбання до останнього додаткових девайсів, включаючи екран і аудіо.

Однак навіть апарат з п’ятдесятьма п’ятьма дюймами по діагоналі не задовольнить справжнього кіномана.

Новий друг кіноаматора (Projector)

І ось тут гідності переміщаються в бік проекторів.

Для людини, який настільки закоханий в якісне кіно, що готовий заради цього задоволення витратити певні сили і засоби (а чому б і ні?), Питання про те, що краще: великий телевізор або проектор — перетворюється чисто в риторичне.

Відображені нижче гідності здатні остаточно і безповоротно переважити на свою сторону душу вимогливого глядача:

 • На його значному екрані сама картинка, не кажучи про спецефекти, батальних і любовних сценах, буде виглядати настільки реалістично, як ніби ви поринули в паралельну реальність.
 • Розміри більшого екрану щодо більш вигідні в вартісному вираженні в порівнянні з TV.
 • Якщо розрахувати правильне відстань за допомогою проекційного калькулятора і налаштувати горизонтальне і вертикальне зміщення, то встановити пристрій можна в будь-якому зручному місці.
 • Спеціальна кімната для перегляду абсолютно необов’язкова — існують різні режими перегляду картинки (від найяскравішого через нейтральний до затемнених) і спеціальні посилюючі екрани.
 • Очі зовсім не відчувають напруги від споглядання проєкторной картинки (світло від екрану є не прямонаправленное, а відкинутим).
 • У порівнянні з проектором телевізор можна порівняти зі старим незручним мобільником з маленьким екраном.
 • Постійне вдосконалення технологій (і їх змішання) не тільки збільшує якість, а й призводить до зниження цін.

Але найважливішим є можливість створення в своєму будинку окремого кінозалу. Для справжнього поціновувача якісного кіно це не тільки незрівнянне задоволення від перегляду, але і неповторна атмосфера і процес.

Домашній кінотеатр

З вищесказаного випливає логічний висновок: для того щоб вибрати для будинку проектор або телевізор, потрібно визначитися зі своєю метою.

TV підійде більше для перегляду телепередач, особливо з урахуванням того, що телебачення не має задовільною якістю переданої картинки. А проектор в оснащенні з хорошим екраном і аудіосистемою — вигідне рішення для насолоди якісним кіно.

Діліться своїм досвідом, залишаючи коментарі. Задавайте питання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector