Як прошити або перепрошити PS Vita

Ігрова консоль PS Vita є близьким родичем PlayStation Portable. Вони мають одного і того ж «батька» — компанію Sony. Зовнішній вигляд цих приставок досить схожий, практично ідентично розташовуються кнопки, тому при поверхневому огляді, дійсно, недосвідчений користувач може переплутати зазначені дві моделі.

Sony PS Vita

Багато користувачів незадоволені офіційною прошивкою PS Vita і хочуть перепрошити свій девайс.

Однак важливо розуміти, що консоль PS Vita є успішним продовженням попередньої моделі. Вона істотно відрізняється своїми функціональними можливостями від PSP. Розробники впровадили в PS Vita безліч неповторних функцій, дія яких забезпечується за рахунок встановлених датчиків. Цю приставку по праву вважають потужною, та й захопитися можна наявністю двох сенсорних екранів.

На європейському ринку консоль PS Vita з’явилася чотири роки тому. Девелопер нагородив її складної архітектурою і спеціальними картами пам’яті, завдяки яким зламати гаджет, дійсно, важко.

Незважаючи на такі складності, все-таки Total_Noob’у вдалося створити бажаний продукт, про який мріяли багато власників сучасного пристрою для відеоігор. Кастомними прошивка PS Vita дозволяє «модернізувати» функціонування консолі, власне, запускати не тільки ліцензовані ігрові програми.

Отже, маючи величезне бажання, власники PS Vita можуть не тільки прошити приставку кастомной прошивкою, а й здійснити оновлення, підвищивши версію прошивки.

Sony PS Vita

Оновлення версії прошивки

Яке б рішення не було б прийнято власником консолі, в будь-якому випадку доведеться пройти шлях оновлення, оскільки алгоритм прошивки PS Vita передбачає цей обов’язковий крок. З цієї причини зовсім не заважає ознайомитися з азами, як оновити версію прошивки на такому модерном ігровому пристрої.

алгоритм поновлення

Оновити прошивку можна самостійно в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги майстрів. Існує три способи, що дозволяють успішно досягти визначеної мети.

Оновити прошивку можна через Wi-Fi, систему PS3 ™, але тільки в тому випадку, якщо вона має прошивку від 4.00. Також можна скористатися підключенням до PC через Content Manager.

Перші два способи трохи ідентичні, оскільки важливо тільки в настройках вказати, через що конкретно буде здійснюватися процес оновлення. Далі все буде відбуватися автоматично без участі власника консолі.

В налаштуваннях потрібно знайти пункт «Оновлення системи», клікнути по ньому, а далі вибрати варіант підключення: через Wi-Fi або систему PS3 ™.

Щоб скористатися третім способом, закачайте спочатку програму Content Manager Assistant, яка здатна виступати в якості відмінного помічника з управління наявними даними. Безумовно, зайвий раз нагадати корисно, що закачувати будь-яке програмне забезпечення потрібно тільки з надійних джерел, щоб не піддатися згодом серйозним вірусним атакам.

Тепер, коли на вашому комп’ютері закачаний інсталяційний файл Content Manager Assistant, його слід запустити, щоб проинсталлировать програму. Процес установки нескладний і абсолютно зрозумілий. У певний момент вам буде запропоновано вибрати папку, в якій ви хотіли б зберігати контент. Вказуйте ту папку, яку ви вважаєте для себе максимально зручною.

Щоб, нарешті, відновити прошивку з використанням програми Content Manager Assistant, потрібно PS Vita підключити до електронної обчислювальної машини, в «Оновлення програми» вибрати пункт «Оновлення з підключенням до ПК», а далі знову просто спостерігати, як все буде здійснюватися автоматично.

Ви змогли переконатися, що процес оновлення консолі зовсім нескладний, проте має принципове значення дотримуватися деякі важливі рекомендації, щоб убезпечити себе від можливих проблем.

Перш за все, забороняється переривати процес оновлення, втручатися в нього, виймаючи карту пам’яті, відключаючи пристрій для відеоігор від мережі. Таке втручання загрожує згодом серйозними системними збоями.

Процес оновлення можна починати тільки в тому випадку, коли акумулятор заряджений.

Важливо враховувати й те, що в процесі оновлення прошивки кнопки вимикання і PS не функціонують.

Для того щоб встановити кастомний прошивку, рекомендується оновити її до версії eCFW 6.60 TN-V2 або eCFW 6.60 TN-V3. Зазначені прошивки є продуктами тієї самої Total_Noob’у. Саме ця компанія зуміла «подарувати» прошивку, яка здатна підтримувати піратські образи ігрових додатків, всіляких плагінів і homebrew.

Sony PS Vita чорна

Установка прошивки і запуск ігор

Після того як попередня робота була завершена успішно, можна ознайомитися з новою порцією інформації, що дозволяє розібратися, як прошити PS Vita.

Алгоритм, як перепрошити PS Vita, нескладний, але досвідчені майстри настійно рекомендують чітко слідувати нього. Не можна допускати ніяких своїх змін в цей процес, щоб не спровокувати проблеми.

Щоб «змусити» вашу приставку «дружити» з homebrew, важливо для подальшої роботи підготувати будь-яку робочу вразливу гру від PSP на PS Vita.

У папці «PS Vita» знаходиться підпапка «PSAVEDATA», в неї закиньте папку для версії гри, підготовленої вами. Назва даної папки складається з цифр і букв латинського алфавіту.

Завантажувальний файл офіційної прошивки EBOOT.PBP перейменуйте в 660.PBP, після чого перемістіть його в папку з грою.

Тепер знову запустіть Content Manager Assistant, скопіюйте та збережіть всі дані з комп’ютера на PS Vita. Безумовно, в разі виникнення запиту щодо дозволу перезапису даних ви повинні підтвердити правильність дій.

Після завершення всіх зазначених дій в самий раз перевірити, наскільки коректно була встановлена ​​кастомними прошивка, чи можна тепер насолоджуватися будь-якими іграми.

Перший запуск вразливою гри повинен також відбуватися строго певного алгоритму.

Зокрема, при завантаженні гри затисніть клавішу «R», утримуйте її до тих пір, поки не побачите червоний колір Recovery-меню.

Далі пройдіть в Advanced, клікніть по «Install 6.60 files», процес завантаження продовжиться автоматично, а ви в цей момент завмріть в очікуванні.

Після завершення процесу установки гри потрібно вийти з Recovery меню, для цього послідовно натисніть кнопки «Back» і «Exit».

Sony PS Vita

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector