Як прошити або перепрошити телефон, смартфон і планшет Alcatel

Компанія Alcatel спеціалізується на випуску ультрамодних мобільних телефонів, смартфонів і планшетів, що супроводжуються не тільки відмінними технічними характеристиками, але і привабливим зовнішнім дизайном. Саме це пояснює високу популярність таких девайсів.

Більшість гаджетів компанії Alcatel функціонують на основі такої популярної операційної системи для смартфонів, як Android. Завдяки цьому власник гаджета отримує можливість встановлювати різноманітні додатки, які раніше були доступні для використання тільки на комп’ютері.

Alcatel Pop Star

Гаджети компанії Alcatel вважаються дуже престижними і модними

Якщо ви є власником ультрамодного смартфона Alcatel, який став останнім часом підносити неприємні сюрпризи, потурбуйтеся про збір корисної інформації, як повернути йому його відмінну працездатність. Цілком ймовірно, що операційна система дала збій, тому гаджет потребує новій прошивці.

Причини оновлення операційної системи смартфонів

Програмний збій може трапитися на будь-якому сучасному пристрої, телефони Alcatel не є винятком. Унаслідок такого збою пристрій просто не зможе коректно функціонувати, відповідно, це буде тільки дратувати власника.

Досвідчені користувачі готові перерахувати кілька причин, які виступають в якості основи для перепрошивки або прошивки телефонів і інших гаджетів компанії Alcatel.

В яких випадках потрібна прошивка

Якщо ви є власником новенького смартфона, який прекрасно функціонує, не потрібно проводити експерименти, пов’язані з установкою нової прошивки.

Не маючи належного досвіду, допускаючи через недосвідченість помилки, можна спровокувати ще більший системний збій, усунути який зможе тільки кваліфікований майстер.

Необхідність в оновленні операційної системи виникає, коли пристрій починає самостійно без видимих ​​причин перезавантажуватися.

Alcatel One Touch Pixi

Якщо ви помітили, що більшість додатків не функціонують так, як це було раніше, значить, виникла проблема, телефон потребує новій прошивці.

До речі, нова прошивка Alcatel 5042d потрібна і в тих випадках, коли попередня спроба прошити пристрій виявилася невдалою, що підтверджується його некоректною роботою.

Можна спробувати прошити «мертвий» гаджет, який категорично відмовляється включатися, хоча такі дії не завжди здатні реанімувати улюблене пристрій.

Якщо причина виходу з ладу смартфона полягає в його механічному пошкодженні, несправності комплектуючих, то ніяка прошивка 5042d не зможе відновити працездатність гаджета.

Деякі власники девайсів, які мають достатній практичний досвід, пов’язаний з перепрошивкой телефонів, піддають свій гаджет прошивці відразу після того, як з’являється нова версія прошивки.

Сучасна прошивка нових свіжих версій завжди супроводжується помітними поліпшеннями. Програмісти включають в неї кошти, що усувають глюки, які супроводжували попередні версії операційних систем.

Недосвідченим користувачам, які ще поки що не мають практичного досвіду в оновленні операційної системи, в прошивці смартфонів, слід прорахувати ступінь ризику, а потім приймати рішення щодо необхідності прошивки телефону, що супроводжується коректної роботою.

Як прошити смартфон

Якщо у вас виникла гостра необхідність прошити телефон, робота якого стала супроводжуватися системним збоєм, перш за все, ознайомтеся з інструкцією, як прошивати смартфони Alcatel.

Якщо виникнуть питання, корисно відвідати тематичні форуми, щоб від досвідчених користувачів і майстрів отримати не тільки відповіді, але і корисні поради.

Тільки озброївшись необхідними знаннями, можна приступати до практичної діяльності.

Інструкція по прошивці смартфонів Alcatel

Отже, маючи під рукою інструкцію, в якій описано кожен крок, як прошивати смартфон, приступайте до цього процесу, не поспішаючи і виконуючи кожну вимогу.

Спочатку розшукайте безпосередньо сам файл прошивки, орієнтований на конкретну модель смартфона, а також необхідне програмне забезпечення, за допомогою якого вдасться прошити гаджет.

Завантажувати все це слід тільки з перевірених джерел, щоб виключити зараження комп’ютера, а також девайса шкідливим програмним забезпеченням.

Після закачування створіть на ПК папку, в яку розархівуйте все закачані архіви. Серед них обов’язково повинен знаходитися файл прошивки, Firmwares і програма SP Flash Tool.

SP Flash Tool

На цьому підготовча робота завершується і починається безпосередньо робота з програмним забезпеченням, що дозволяє встановити нову прошивку на смартфон.

У головному меню гаджета знайдіть параметр «Налаштування», перейдіть на рядок «Для розробника». У списку, знайдіть параметр «Налагодження по USB».

Після цього підключіть шнур USB до смартфону, а потім до комп’ютера. Запустіть Firmwares, встановіть його, а після його завершення від’єднайте гаджет від ПК, вимкніть його і вийміть акумулятор.

Після цього клікніть по exe-файлу програми SP Flash Tool, яка в цьому випадку виступає в якості успішного помічника, що дозволяє залити прошивку на гаджет.

Програма SP Flash Tool супроводжується зрозумілим дизайном, тому складнощів з нею виникнути не повинно. В її вікні відшукайте кнопку «Scatter-loading», клікніть по ній. Після цього відкриється вікно, в якому запитують вказати шлях до файлу MT6589_Android_scatter_emmc.txt.

Вкажіть цей шлях, пам’ятаючи про те, що всі потрібні файли для прошивки в процесі підготовчої роботи ви помістили в одну вами створену папку.

Далі програма сама пропише шляху до решти важливим для прошивки файлів. Вам необхідно виявити пункт «PRELOADER», що знаходиться на самому початку списку. Біля нього встановлена ​​галочка, а вам її необхідно зняти.

Якщо забути виконати таку вимогу, смартфон просто відмовиться завантажуватися.

Щоб запустити основний процес, необхідно натиснути кнопку «Download». З усіма пропозиціями, які будуть виникати в процесі, сміливо погоджуйтеся, натискаючи кнопку «Ok».

Далі підключіть гаджет до комп’ютера через USB-кабель, після чого нова прошивка автоматично буде завантажена на смартфон. Сигналом успішного завершення процесу послужить зелений кружок. Після цього від’єднайте девайс від комп’ютера і насолоджуйтеся його оновленим програмним забезпеченням, коректним функціонуванням і швидкодією.

Альтернативний спосіб перепрошивки смартфонів Alcatel

Існує ще один спосіб, що дозволяє прошити смартфон Alcatel, скориставшись мобільною версією сайту.

Спочатку закачайте потрібну прошивку в zip-архіві, збережіть її на карті пам’яті. Розархівувати її не потрібно, програмне забезпечення працює саме з архівом.

Не забудьте зарядити повністю акумулятор, він обов’язково повинен показувати 100% зарядки. Після завершення процесу зарядки, вийміть батарею, а потім знову її вставте в смартфон.

Натисніть на кнопку харчування, затиснувши її на 2 секунди, і одночасно з нею затискає кнопку зменшення гучності до тих пір, поки на екрані девайса чи не з’явиться логотип компанії виробника.

Далі кнопку харчування залиште в спокої, а кнопку регулювання гучності продовжуйте утримувати до появи логотипу компанії Android. Після появи такого напису кнопка регулювання гучності відпускається, і тут же повзунок її потрібно перемістити вгору, як при додаванні гучності.

Тепер потрібно знайти параметр «Apply update from external storage» і запустити його. Вибір опцій здійснюється за допомогою кнопки регулювання гучності і кнопки харчування.

Alcatel OneTouch Pop Star

Запустивши параметр «Apply update from external storage», смартфон зажадає вказати шлях до прошивці. Вкажіть його, пам’ятаючи про те, що його ви зберегли на карту пам’яті.

Весь інший процес здійснюється автоматично, не вимагаючи додаткового участі власника гаджета. По завершенні процесу клікніть по параметру «Reboot system now», щоб примусово його перезавантажити.

На цьому прошивка завершується, і ви отримуєте смартфон з оновленою версією операційної системи.

Отже, процес установки нової версії прошивки на смартфон або планшет не є надмірно складним, тому здійснити його може будь-який власник девайса.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector