Як прошити або перепрошити PS3

Ставши власником чудової приставки PlayStation, більшість власників замислюються над тим, як прошити PS3 в домашніх умовах.

Чому власники PlayStation спантеличені таким питанням, зрозуміти нескладно. Проблема полягає в тому, що приставка відмовляється запускати неліцензійні ігрові програми.

І тільки кастомними прошивка PS3 дозволяє запускати будь-які homebrew та інший неліцензійний контент. Homebrew є програмний або ігровий продукт, розроблений програмістами-ентузіастами.

PS3

Багатьох не влаштовує стандартна прошивка PS3, тому вони перепрошивати свій пристрій

Крім того, після проведення розкодування, до якої також відноситься прошивка Пс3, можна буде запускати копії ліцензованих ігор, викачані з оригінальних дисків у друзів або з торрента.

Як визначити прошивається чи наявна приставка

Якщо уважно ознайомитися з інструкцією, як встановити прошивку на PS3, можна відразу ж помітити кілька умов, без виконання яких прошити PlayStation 3 буде просто неможливо.

Існують такі моделі приставок Пс3, які просто не підлягають розкодування жодним з існуючих методів.

Дуже важливо визначити, чи підлягає ваша приставка модернізації, а тільки після цього приступати до практичних дій.

Які консолі прошиваються

Якщо ваша приставка вже набула статусу «бабусі», оскільки була випущена більше п’яти років тому, вам пощастило, можна зробити jailbreak, оновивши операційну систему до версії 3.55.

На жаль, якщо вже на PlayStation 3 була раніше оновлена ​​операційна система до зазначеної версії, то jailbreak буде вже просто неможливий.

PS3 Slim чорна

Всі нові PlayStation відразу супроводжуються версіями не нижче 3.55, тому для проведення розкодування потрібне проведення більш складних маніпуляцій, до числа яких належить downgrade.

Але навіть downgrade можливо здійснити не на кожній PlayStation. З цієї причини спочатку слід розібратися, які консолі можна піддати даунгрейда, а які — ні.

Спочатку постарайтеся визначити тип вашої консолі. Візьміть в руки свою PlayStation, розгорніть і подивіться, що написано на наклейці.

Зокрема, дуже важливо уточнити дату виробництва консолі, вона вказується біля параметра «datecode». Також дуже важливо уточнити параметр так званої ревізії CECH.

Розглядаючи datecode, можна виявити цифру і поруч стоїть латинську букву. Цифра вказує на рік випуску, а буква допомагає розібратися, в якому кварталі приставка PS3 вперше «побачила світ» і поступила в продаж.

Наприклад, маючи datecode 10D, можна стверджувати, що саме в четвертому кварталі 2010 року приставка була випущена у світ. Буква D займає четверту позицію в алфавіті, тому можна сміливо стверджувати, що мова йде саме про четвертому кварталі.

Ревізія консолі може позначатися трохи по-різному. Якщо консоль має систему FAT, то біля ревізії будуть вказані п’ять букв CECHH і дві цифри, що вказують на регіон, в якому консоль була проведена.

Оскільки для прошивки регіон не має ніякого значення, можна звертати увагу тільки на перші п’ять букв.

Якщо ж у ваших руках знаходиться SLIM або SuperSLIM, то ревізія буде відображатися у вигляді чотирьох букв (CECH), чотирьох цифр (рік випуску) і на завершення ще однієї літери, яка вказує на параметри жорсткого диска, які також не грають ролі при визначенні, можна чи прошити дану консоль.

Тепер, коли ви успішно розібралися, якою моделлю консолі ви володієте, можна визначити, чи можна її прошити.

Все приставки з системою FAT, супроводжувані написом CECHH, можна прошити і встановити на них кастомний прошивку.

Консолі SLIM з ревізією CECH — 20хх і CECH — 21хх прошиваються. Якщо ревізія CECH — 25хх має datecode нижче 1A, модель також можна прошити.

На жаль, консоль SLIM, що має ревізію CECH — 30хх, або консоль SuperSLIM не прошивати.

Ризики і недоліки прошивки приставок

Приступати до розкодування PlayStation слід тільки, коли отримана цілковита інформація, як здійснити процес без супроводу помилок і проблем.

Якщо ж проігнорувати важливі рекомендації досвідчених користувачів або майстрів, можна дорогу приставку PS3 просто перетворити на безплідний «мертвий» предмет.

Звичайно, деякі досвідчені майстри можуть спробувати «оживити» PS3, але для цього потрібні великі зусилля, тому така послуга не буде дешевою, доведеться розщедритися.

На жаль, навіть такі реанімаційні дії не здатні повністю повернути до «життя» ваш PlayStation. Приставка працюватиме, але навряд чи досить тривалий термін.

Ще одним ризиком є ​​те, що, прошиваючи PS3, власник приставки втрачає право на офіційне гарантійне обслуговування. У тому числі після встановлення не ліцензованої прошивки PlayStation потрапляє в бан, в результаті чого по мережі мультиплеер буде просто недоступний.

Sony Playstation 3 синя

Все це слід врахувати, зважити ступінь ризику, тільки після цього остаточно визначитися, чи варто здійснювати jailbreak або downgrade на вашому PS3.

Власноручний прошивка приставки

Прошити приставку кастомной прошивкою нескладно, якщо попередньо вивчити алгоритм проведення процедури. До речі, кастомними прошивка значно виграє перед jailbreak.

Для прошивки PS3 буде потрібно звичайна флеш-карта або виносної жорсткий диск, які попередньо відформатуйте в файлову систему FAT.

Установка офіційного оновлення ПЗ

Переконавшись в тому, що версія консолі PS3 не перевищує 3.55, можна здійснити деякі маніпуляції, що дозволяють оновити наявну прошивку.

Відформатувавши заздалегідь флешку, не забудьте на ній створити папку, назвавши її «PS3», всередині неї — ще одну, але вже під ім’ям «UPDATE». Дуже важливо, щоб вона була підписана саме прописними буквами.

Тепер скачайте архів, що містить файли оновлення, розпакуйте його, знайдіть файл, який відповідає за офіційний процес оновлення PS3UPDAT.PUP, після чого перемістіть його в «UPDATE».

Флешку підключіть до PlayStation, знайдіть параметр «Оновлення системи», клікніть по ньому, після чого виберіть новий параметр «Оновлення з носія інформації».

Далі процес оновлення прошивки буде проводитися автоматично, вам доведеться всього лише дочекатися завершення цього процесу.

Після виключення приставки запустіть її знову, зайдіть в головне меню «Налаштування», виберіть пункт «Налаштування системи», після чого перейдіть до підпункту меню «Інформація про систему». Тепер в ній буде зазначено, що консоль супроводжується версією 3.55.

Установка кастомной прошивки

Бажаючи встановити кастомний прошивку, потрібно спочатку її відшукати в мережі і завантажити, безумовно, віддаючи перевагу тільки довіреною джерел.

Існує кілька варіантів кастомних прошивок, що користуються популярністю, серед них виділяються Rogero 4.55 і 3.55 kmeaw.

Тепер розархівуйте скачаний варіант, при необхідності перейменувати в PS3UPDAT.PUP, а потім проведіть в папку «UPDATE», що знаходиться на флешці, яка повинна бути аналогічно підготовлена, як і перед оновленням.

Флешку підключіть до приставки, далі саму приставку відключіть від харчування, скориставшись тумблером ззаду, якщо у вас є так звана «товстуха», або ж від’єднайте від розетки, якщо у вас SLIM.

Відразу ж після відключення знову підключіть приставку до харчування. У цей момент затисніть кнопку включення і не відпускайте, приставка повинна сама включитися і тут же сама вимкнутися. Далі, поступите так само, затисніть кнопку включення і утримуйте її до тих пір, поки приставка не була пропищить двічі.

Після такого характерного звуку відпустіть кнопку включення, щоб запустити режим відновлення.

Тепер, підключивши джойстик, потрібно вибрати параметр PS, а далі натиснути на кнопку «Оновлення системи». Тепер всі важливі дії позаду, оскільки далі буде діяти самостійно PlayStation 3, прошивка встановиться автоматично.

Sony Playstation 3 чорна

Після завершення процесу установки приставка перезавантажиться. Переконатися в тому, що кастомними прошивка встановилася, можна за наявністю двох пунктів «Install package files» і «/ app_home / PS3_GAME», яких не було раніше.

Установка менеджера multiMAN

Встановивши кастомний прошивку, вам рано святкувати перемогу, оскільки ви переслідували дещо іншу мету — запуск неліцензійних ігор, homebrew.

А це вам вдасться тільки після інсталяції спеціального менеджера multiMAN.

Саму програму закачайте, відвідавши спеціалізовані форуми або сайти, після чого помістіть завантажувальний файл на флешку.

Тепер зайшовши в меню «Ігри», потрібно знайти там пункт «Install package files», клікнувши по якому, вкажіть шлях до завантажувального файлу multiMAN.

Після успішної інсталяції менеджера закачайте з торрентів гри, які б ви хотіли запустити на приставці. Помістіть їх в папку GAMEZ.

Тепер, відкривши менеджер multiMAN, в ньому можна знайти бажану гру, клікнути по хрестику, що знаходиться біля неї, образ змонтують, і гра запуститься. На цьому процес прошивки завершується, і користувач може насолоджуватися щоденної грою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector