Як прошити або перепрошити Asus Zenfone

Вступ

Asus відома на ринку завдяки своїм комп’ютерів і ноутбуків, позиціонуючим себе, як одні з кращих у своєму роді. І це не випадково: компанія радує покупців різноманітністю продуктів від найдешевших до преміальних. Виходить, що кожен зможе знайти пристрій «по кишені». Asus випускає не тільки ПК і ноути, але і планшети-трансформери, які поєднують в собі компактність планшетного комп’ютера і можливості повноцінного ноутбука.

Розбираємося, як прошити Asus Zenfone

Розбираємося, як прошити Asus Zenfone

Крім «настільних» пристроїв, Asus пропонує користувачам також смартфони. Однією з найбільш успішних лінійок компанії є Zenfone. Працюють вони під керуванням операційної системи від Google — Android, але з фірмовою оболонкою від Асус. Як відомо, версію ОС можна практично завжди змінити. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як прошити або перепрошити Асус Зенфон.

Що потрібно знати користувачеві перед прошивкою?

Перш ніж приступити до самого процесу перепрошивки будь-якому користувачеві (навіть досвідченому) найкраще пройти якийсь інструктаж для безпеки. Завжди спочатку краще перестрахуватися, ніж потім кусати лікті і лаяти себе за те, що телефон зламався. Отже, що ж потрібно знати перед прошивкою пристрою Асус Зенфон?

Як уникнути поломки телефону

 1. Перш за все запам’ятайте, що всі дії виконуються на свій страх і ризик. Кожен випадок перепрошивки індивідуальний і охопити всі аспекти просто неможливо. Звичайно, така ситуація не стосується пристроїв на iOS. У них з цим все набагато простіше: підключив до iTunes — і життя вдалося!
 2. При підключенні до персонального комп’ютера використовуйте тільки оригінальні комплектуючі (USB-кабель).
 3. Зарядіть апарат мінімум до 70 відсотків, щоб уникнути непередбаченої зупинки роботи акумулятора. А це може статися в самий невідповідний момент.
 4. При скачуванні файлів з інтернету використовуйте з’єднання без обмеження по трафіку. Інакше вам може прийти неприємний рахунок на оплату послуг. Якщо ви не знаєте, який у вас тариф, то рекомендується звернутися до інтернет-провайдера.
 5. Якщо ви збираєтеся прошити свій пристрій за допомогою сторонніх утиліт варто пам’ятати, що в цьому випадку ви втрачаєте гарантійного ремонту від компанії. Тоді, в разі поломки, ви будете вирішувати цю проблему за свій рахунок.

оновлення ОС

Отже, щоб офіційно оновити версію операційної системи телефону МТС 970 вам потрібно зробити наступне:

 1. Підключаємося до доступної бездротової мережі (бажано з необмеженим трафіком).
 2. Переходимо в налаштування пристрою Асус Зенфон, які знаходяться в головному меню апарату.
 3. Тепер шукаємо «Інформація про пристрій», де є вкладка «Оновлення». Тут нам потрібна буде вкладка з назвою «Оновлення ПЗ», тиснемо кнопку оновити. Якщо ваш смартфон пише, що оновлення вже встановлені на ваш пристрій, значить, доступних прошивок для вашого апарат немає. Тобто, встановлена ​​остання доступна версія операційної системи. Інакше, ми з вами погоджуємося на скачування оновлень і чекаємо його закінчення.

Чекаємо закінчення завантаження оновлень

 1. Під час оновлення виріб може перезавантажуватися кілька разів. Тому відразу не панікуємо, а просто набираємося терпіння. Коли все буде готово, ви побачите домашній екран гаджета. На цьому офіційне оновлення версії ПЗ завершено.

Перепрошивати Asus Zenfone за допомогою програми ADB

Наступні дії виконуються на комп’ютері або ноутбуці з підключеним інтернетом. Про всяк випадок рекомендується відключити брандмауер Windows і антивірусне програмне забезпечення.

 1. Отже, для початку потрібно завантажити сам файл прошивки, яка може бути кастомними, стічна або просто — на основі офіційної.
 2. В обов’язковому порядку встановіть драйвера для програми ADB.
 3. Власне, тепер уже можна скачати і саму утиліту.
 4. Вийміть вміст архіву з програмою. Наприклад, ви можете зберегти файли в диск C або D, тоді шлях буде таким: D: / adb (якщо ви вибрали диск D).
 5. На п’ятому кроці вам потрібно буде відкрити командний рядок і написати в рядку cmd. Якщо ви не знаєте, де вона знаходиться, то натисніть на кнопку Пуск і в полі пошуку введіть слово «Виконати». У результатах буде програма з такою ж назвою, яку вам і потрібно запустити.
 6. У новому вікні відкрилася командний рядок. Вставте туди шлях до папки adb. Наприклад, в пункті чотири відзначений приклад, де наочно показано цей момент.
 7. Після того як ви відкриєте папку, натисніть на кнопку Shift на клавіатурі комп’ютера або ноутбука і одночасно праву кнопку миші. У вікні натисніть на «Запустити командний рядок звідси».
 8. Ну що ж, тепер можна взяти в руки ваш смартфон Asus Zenfone. Налаштуйте налагодження по USB в параметрах телефону. Це можна зробити через налаштування для розробників.
 9. Тепер в командному рядку на комп’ютері введіть adb devices. Після чого Перезавантажуємо телефон в recovery — adb reboot recovery.
 10. Зробіть wipe data / factory reset на пристрої Asus Zenfone. Для переміщення між пунктами меню використовуйте клавіші зміни гучності, а для вибору параметра використовуйте кнопку включення / вимикання смартфона.
 11. На комп’ютері витягти файли з архіву з прошивкою в папку adb і міняємо ім’я файлу ***. Zip.secure на fw.zip. Зверніть увагу, що тут зірочки позначають, що ім’я вашого файлу може бути яке завгодно — все залежить від завантаженої прошивки.

Знаходимо архів з прошивкою

 1. На смартфоні в recovery виберіть apply update from ADB за допомогою клавіші включення / вимикання.
 2. Тепер в командному рядку на комп’ютері або ноутбуці (дивлячись, що ви використовуєте) введіть adb sideload fw.zip. І тут вам залишається дочекатися завершення процедури перепрошивки, після закінчення якої потрібно буде вибрати reboot system now (як зазвичай, кнопкою включення / вимикання).
 3. Готово! Тепер ви оновили прошивку свого смартфона за допомогою комп’ютера і, звичайно ж, своїй наполегливості.

висновок

Отже, ми сьогодні з вами дізналися, як можна оновити версію операційної системи і зробити прошивку або перепрошивку телефону Asus Zenfone. Також ми обговорили основні правила, які допоможуть уникнути майбутніх проблем. Не забуваємо, дорогі читачі, ділитися своїм досвідом в коментарях, допомагаючи тим самим іншим користувачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector