Як прошити або перепрошити телефон, смартфон і планшет Fly

Вступ. «Літаючий» світ Fly

Fly — досить популярний і впізнаваний бренд в Росії. Це не дивно, адже компанія випускає недорогі моделі пристроїв за прийнятною для російського людини ціною. Навіть в недалекому 2014 році компанія примудрилася вийти на друге місце по продажах в Росії, залишивши позаду себе таких акул, як Apple і Nokia. У це не так легко повірити, однак, факти є факти. Fly змогла «злетіти» досить високо в свій час, але, як всім відомо, чим вище злітаєш, тим болючіше падати. І тут британська компанія з випуску смартфонів, телефонів, планшетів та іншої техніки не є винятком. Сьогодні Fly втратив свою популярність в силу виходу на російський ринок інших бюджетних апаратів.

Два смартфона Fly Tornado Slim лежать на листі

Fly — це дуже відома фірма, яка робить досить якісні продукти

Як і більшість подібних телефонів, Fly поставляється з попередньо встановленою операційною системою від Google — Android. Звичайно, чекати глобальних оновлень на свій смартфон однозначно не варто, адже бюджетні апарати просто не потягнуть потужності модерних ОС. Але ось на мінорні апгрейди користувачам ще можна розраховувати.

Fly fs501

Нині ми будемо розглядати перепрошивку смартфонів, телефонів і планшетів Fly на прикладі одного з найзнаменитіших апаратів — Fly fs501, він же Nimbus 3. Цей бюджетний смартфон пропонує своєму власникові здатність вирішити безліч повсякденних простих завдань за приємну ціну. Тобто до ваших послуг буде і вихід в інтернет, і спілкування в соціальних мережах, і установка звичайних ігор і додатків (звичайно, не Injustice, але що ви хотіли за його ціну?). Пристрій однозначно не підійде тим людям, хто вимагає від свого гаджета багато чого. Камера у нього дуже скромна, тому при зйомці тексту, ви можете зіткнутися з такою проблемою, як погана читаність. Детально розглядати апарат ми не будемо, а краще перейдемо до того, як прошити або перепрошити Fly fs501.

Fly fs501 чорного кольору

Початкова підготовка

Перш за все, вам потрібно засвоїти певний звід правил і законів, які порушувати ні в якому разі не можна (якщо ви, звичайно, не хочете зламати свій телефон). Якщо ви вже раніше намагалися провести подібну операцію на інших телефонах під управлінням операційної системи Android, то вам буде набагато легше, тому що принцип роботи практично ідентичний. Але якщо ви мали справу до цього тільки з пристроями Apple, то тут вам доведеться попітніти так само, як і людям, які не мали відношення до перепрошивки гаджетів в принципі. Отже, що ж вам необхідно засвоїти, дорогі друзі?

 1. Головне при прошивці — це забезпечення безперебійної роботи пристроїв, які беруть у цьому активну участь, включаючи вас самих. Але відкинувши жарти в сторону, скажімо простою мовою: зарядите пристрій Fly на 80-90 відсотків. Якщо ви використовуєте ноутбук, то простежте за тим, щоб він не розрядився в самий невідповідний момент (в разі перепрошивки за допомогою ПК).
 2. Другий за рахунком, але не за важливістю — оригінальний шнур для підключення до комп’ютера по USB (теж в разі перепрошивки через комп’ютер). Звичайно, ви можете спробувати утилізувати неоригінальний кабель, і, можливо, у вас все вийде. Але завжди є одне АЛЕ, яке вискочить в найбільш несприятливий момент. Тому радимо не користуватися тільки оригінальні комплектуючі.
 3. Для оновлення прошивки без комп’ютера або ноутбука вам буде потрібно безлімітне підключення до інтернету через Wi-Fi.
 4. Ну і наостанок не забуваємо, що «терпіння і труд все перетруть». Тому віримо в свої сили і йдемо до кінця!

Прошивка без комп’ютера

Насправді це не прошивка, а просте оновлення операційної системи. Просто деякі люди через незнання можуть ввести неправильний запит в пошукових системах і тим самим влаштувати собі незабутні пригоди. Наприклад, якийсь Микола хоче просто оновити ОС, але не знає, як це зробити. Він пише: як прошити Fly fs501? А на самій-то справі це зовсім не те, що йому потрібно. І ось він перепрошивати свій апарат, а там бац — вся його інформація зникла, і Микола сидить в подиві, звинувачуючи у всьому сайт і людей, що написали інструкцію для нього. Тому звертаємо увагу, що тут ми розглядаємо офіційне оновлення операційної системи смартфона або планшета Fly.

 1. Підключаємося до мережі Wi-Fi. Про всяк випадок зберігаємо всі важливі дані на зовнішній носій (комп’ютер, жорсткий диск, флешка і так далі).
 2. Переходимо в «Налаштування». Цей пункт легко знайти в основному меню пристрою.
 3. Тепер шукаємо «Інформація про пристрій», де є вкладка «Оновлення». Кількома по «Оновити». Якщо ваш смартфон пише, що оновлення вже встановлені на ваш пристрій, значить, доступних прошивок для вашого апарат немає. Тобто встановлена ​​остання доступна версія операційної системи, в іншому випадку потрібно погодитися на завантаження оновлень і дочекатися її завершення. Після закінчення натискаємо на кнопку «Встановити».
 4. Чекаємо завершення інсталяції. Після чого можете продовжувати роботу з оновленим пристроєм.

Прошивка SW08. За допомогою комп’ютера

Білий смартфон від Fly

Отже, тепер уже ми переходимо до цієї перепрошивки пристрою і граємо по-дорослому. Якщо ви підготувалися так, як було описано вище, то можете переходити до наступних дій:

 1. Для початку завантажте офіційну прошивку SW08, де також є в комплекті спеціальна програма для роботи (https://yadi.sk/d/VW46iV5kkKDYc).
 2. Скачайте драйвер для комп’ютера, щоб він зміг розпізнати ваш телефон Fly Nimbus 3 fs501 (http://www.sotterra.ru/engine/download.php?id=342).
 3. Тепер відкрийте файл UpgradeDownload.exe і клікніть по першій кнопці. Тут потрібно буде вибрати прошивку, яку ви завантажили на першому етапі (формат .pac), і натиснути ОК. Потрібно буде трохи почекати, поки файли довантажити.
 4. На цьому етапі все готово, можна кликати по Start Downloading.
 5. Тепер візьміть в руки смартфон fs501 і витягніть батарею. Потім підключіть його до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю USB, після чого тримайте кнопку збільшення гучності на телефоні і вставте назад батарею. Як тільки прошивка почнеться, можете відпустити кнопку збільшення гучності.
 6. Наслідком вдало виконаної операції послужить напис в рядку прошивки Passed. Тільки потім клацніть по Stop Downloading.
 7. Вимкніть пристрій від комп’ютера. Тепер передёрніте батарею, після чого включіть апарат.
 8. Вітаємо, ви успішно перепрошили смартфон Fly fs. Сподіваємося, що у вас вийшло все з першого разу.

Прошивка SW10. За допомогою комп’ютера

 1. Природно, скачайте файл самої прошивки (https://drive.google.com/file/d/0BwZeiTqPSl0SSVhpemxZR2hTazA/view). Він повинен бути як архів, і розпаковувати його не треба.
 2. Розмістіть цей архів на флеш-карту пристрою, після чого вимкніть телефон.
 3. Тримайте кнопку включення апарату і через пару секунд кнопку збільшення гучності. Зверніть увагу, що при вібрації телефону вам потрібно буде витягнути акумулятор з гаджета і повторити цей пункт заново. Справа в тому, що вібрація є сигналом того, що смартфон просто включається як зазвичай, а не в режимі Recovery. А нам потрібно потрапити в цей режим.
 4. Якщо все вийшло, то ви побачите заставку Fly, після чого можна буде відпустити кнопку живлення. Але продовжуйте тримати кнопку збільшення гучності до тих пір, поки не з’явиться знак Android, який лежить.
 5. Тепер відпустіть цю кнопку, а потім натисніть на неї ще раз.
 6. За допомогою кнопок зміни гучності перенесіть вибір на apply update from external storage. Тепер клацніть по клавіші включення.
 7. Знову за допомогою кнопок регулювання гучності для переміщення курсора і клавіші включення для підтвердження виберіть файл прошивки, який ви записали на карту пам’яті в другому пункті.
 8. Дочекайтеся завершення запущеного процесу і виберіть пункт reboot system now (таким же способом, як в шостому і сьомому пунктах). Готово!

Підведемо підсумки

Fly IQ4416 Black

Сьогодні ми з вами дізналися, як оновити операційну систему будь-якого смартфона і планшета Fly, а також як встановити прошивки SW08 і SW10 на смартфон fs501. Тепер у вас не буде проблем (якщо до цього вони були), а ваш пристрій буде палати оновленням. Не забувайте ділитися своєю думкою і враженням в коментарях. Також розкажіть, яку прошивку і чому вибрали ви — SW08 або SW10? Гарного настрою вам, дорогі друзі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector