Як прошити або оновити прошивку Wismec Reuleaux RX200S

У боксмоде Wismec Reuleaux RX200S досить легко змінити прошивку (Firmware). Цей процес займає не більше п’яти хвилин. Краще використовувати ПО від компанії-виробника. Але можна встановити і кастомную (Custom) Firmware — програму, створену користувачами. Якщо ви хочете завантажити саме її, спочатку переконайтеся в тому, що вона нормально функціонує. «Любительська» прошивка Wismec RX200S може працювати неправильно, видавати помилки. З іншого боку, кастомними ПО іноді буває в рази краще офіційного — самі користувачі додають в нього нові можливості.

Боксмоди Wismec Reuleaux RX200S

Прошивку встановити в боксмоде Wismec Reuleaux RX200S легко

Ви самі вирішуєте, яку Firmware завантажувати — сторонню або від виробника. Але якщо пристрій зламається через установки неякісної програми, ні виробник, ні продавець не ремонтуватимуть боксмод по гарантії.

перед прошивкою

Нове ПЗ для Wismec Reuleaux RX200S може знадобитися, якщо гаджет працює нестабільно. Зависає, вимикається, скидає настройки. Також програму встановлюють, якщо вийшла інша версія Firmware від фірми-виробника. Розробники додають і переробляють опції, усувають помилки і критичні баги, роблять інтерфейс зрозумілим і чуйним. Нехай в боксмоде не так багато функцій, але їх стабільна робота залежить від встановленої програми.

Перед тим як оновити прошивку Wismec Reuleaux RX200S, треба дізнатися її версію:

 1. Вимкніть девайс.
 2. Швидко натисніть 20 разів на кнопку «Fire». При цьому дисплей може загорятися і гаснути. Не звертайте на це уваги.
 3. З’явиться напис на зразок «Version 1.08». Це і є версія ПО.

Щоб дізнатися версію, потрібно натиснути на кнопку Fire 20 раз

Якщо вийшла нова Firmware (офіційна), її можна сміливо качати. Встановлюють її з комп’ютера. Тому на сайті виробника є два варіанти програм — для Windows і для MacOS. Між ними немає принципової різниці при завантаженні на Wismec Reuleaux RX200S. Просто файли адаптовані під різні операційні системи.

Щоб прошити пристрій, потрібно:

 • Повністю його зарядити.
 • Підготувати кабель microUSB-USB для підключення до ПК. Він повинен поставлятися разом з Wismec Reuleaux RX200S. Краще використовувати провід, спеціально призначений для гаджета.
 • Якщо в коробці з ним були драйвера, встановіть їх на комп’ютер.
 • Вам знадобиться програма для завантаження прошивок. У фірми-виробника є своя — її можна знайти на офіційному сайті. Зазвичай вона знаходиться в одному архіві з Firmware. Існують утиліти для швидкого створення своїх збірок. Наприклад, NFirmwareEditor.

Де знайти прошивку?

Для оновлення ПЗ вам знадобиться сама прошивка Wismec RX200. Краще завантажити офіційні. Так ви точно дізнатися, для якої моделі вони підходять. Кастомниє ж можуть виявитися несумісними конкретно з вашим гаджетом. У цьому випадку вони не будуть нормально працювати. Щоб використовувати програми від виробника:

 1. Зайдіть на ресурс wismec.com. На жаль, він англійською. Але можна обійтися без перекладу.
 2. Відкрийте вкладку «Support».
 3. Прокрутіть сторінку вниз. Натисніть на «Software download».
 4. Знайдіть в списку модель свого пристрою (наприклад, Reuleaux RX200). Для цього в браузері можете використовувати поєднання клавіш Ctrl + F. З’явиться маленьке поле для введення. Почніть друкувати в ньому назву девайса. Оглядач автоматично направить вас на потрібний пункт.
 5. Натисніть на модель гаджета в списку. Справа з’являться всі відповідні для неї Firmware.
 6. Не варто встановлювати ПО, призначене для іншого боксмода. Якщо в описі Firmware сказано, що вона підходить тільки для Wismec Reuleaux RX200S, на інших пристроях вона не буде працювати.
 7. Рядок «Latest Version» означає «Новітні версії», фраза «Previous Versions» — попередні версії.
 8. Залежно від вашої ОС натисніть на «Win» або «Mac». Вкажіть, в яку папку зберегти архів з Firmware.
 9. Внизу сторінки є кнопка «Preheat Instruction». Якщо на неї натиснути, з’явиться коротка інструкція по роботі з меню боксмода. Вона теж іноземною мовою.

Вибрати прошивку можна на сайті

Кастомними ПО для Wismec Reuleaux RX200S треба шукати самостійно. Його викладають на багатьох сайтах, в хмарних сховищах і файлообмінниках. Перед завантаженням переконайтеся, що прошивки підходять для вашого пристрою. Якщо цих даних немає в описі програми, краще не ризикувати і не намагатися її поставити.

Прошивка офіційним монтажником

Ось як прошити RX200S:

Розібратися, як прошити RX200, зможе будь-яка людина. Програма-установник все робить автоматично. Вам треба лише завантажити відповідне ПЗ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector