Як прошити або перепрошити боксмод Cuboid

Прошивку (Firmware) боксмода Joyetech Cuboid 150w можна змінити. Це обов’язково треба зробити, якщо пристрій погано працює: Само собою вимикається, не відповідає на команди, видає невірні показання. Можливо, проблема виникла через збій програмного забезпечення. Виробники часто випускають нове ПЗ для своєї продукції. Заводська прошивка Cuboid 150w має свої обмеження. Але в наступних версіях Firmware можуть з’явитися нові опції. Розробники усувають помилки, розширюють функціонал, оптимізують роботу програми. Тому треба завантажувати актуальне програмне забезпечення.

Joyetech Cuboid в разі поганої роботи можна перепрошити

Може знадобиться перепрошивка Joyetech Cuboid в разі поганої роботи

Про боксмоде

У батареї кубоід два акумулятора. У кожного з них свій індикатор. Cuboid 150 w компактний. Але у нього великий і зручний OLED дисплей. Кілька варіантів дизайну корпусу: сріблястий, сірий і чорний. Є три температурні режими. Є захист від перегріву, короткого замикання і навіть від неправильної установки.

У девайсе можна збільшувати потужність до 150 Ватт. Але виробник вже випустив прошивку, в якій підняв верхню межу до 200 Ватт. Саме тому корисно оновити ПЗ до актуальної версії. Так ви отримаєте боксмод з розширеними можливостями.

У нього термокотроль на стали, нікелі і титані з діапазоном від 100 до 315 градусів. Можна вручну виставити температурний коефіцієнт опору. Конектор з підпружиненим контактом і різьбленням.

На упаковці з Cuboid 150 w написано «Firmware Upgradeable». У перекладі — «Обновлювана прошивка». Це означає, що доступні апдейти програмного забезпечення. Так компанія-виробник може вдосконалювати свої пристрої, підвищувати їх продуктивність, додавати в них нові функції або поліпшувати старі. Наприклад, кубоід 150w легко перетворюється в 200w.

Напис Firmware Upgradeable на упаковці означає Обновлювана прошивка

У мода простий інтерфейс. Всього три кнопки: «+», «-» і «Fire». Їх достатньо, щоб управляти пристроєм. Для включення треба натиснути на «Fire» 5 разів. Для виходу в меню — 3 рази. Щоб вибрати якийсь параметр, потрібна клавіша «Мінус». Щоб відрегулювати його — «Плюс». У Cuboid 150w можна тільки збільшувати значення. Якщо хочете поставити цифру менше, перейдіть її до максимуму, щоб почати з нуля.

Щоб налаштувати термоконтроль, затисніть одночасно «Fire» і «Плюс». Щоб відключити опір, утримуйте «Плюс» при активному режимі TCR. Щоб заблокувати / розблокувати гаджет, затисніть відразу все кнопки. Решта управління кубоід 150 w побудовано на такому ж принципі. Подробиці повинні бути вказані в інструкції до боксмоду.

Нове ПЗ не змінить апаратні характеристики девайса. У вас залишиться все той же пристрій, який ви набували. Але перевстановлення Firmware зробить його набагато ефективніше. Якщо мод працює нестабільно, після поновлення багато проблем зникнуть.

до прошивки

Гаджети на кшталт Cuboid 150w можна легко і швидко перепрошити. Але якщо зробити щось неправильно, бокс перестане функціонувати. Тому дотримуйтесь рекомендації. Перш ніж встановлювати:

Буде потрібно кабель microUSB-USB з комплекту поставки

 • Підготуйте кабель MicroUSB-USB, який поставлявся разом з модом. Провід потрібен для підключення кубоід 150 до комп’ютера.
 • Спробуйте повністю зарядити гаджет.
 • Дізнайтеся точну назву його моделі.
 • З’ясуйте, яка Firmware на ньому встановлена. Для цього вимкніть його. І швидко натискайте на кнопку «Fire», поки на дисплеї не з’являться числа. При цьому він може блимати, загорятися і гаснути. Зазвичай на девайсе встановлена ​​заводська програма версії 3.0. У ній є обмеження потужності — максимум 150 Ватт.
 • Скачайте прошивальщик. Через нього і буде ставитися ПО.
 • Скачайте файли з Firmware.
 • Встановіть на ПК будь-архіватор, якщо у вас його немає.

Де знайти прошивку і прошивальщик?

Прошивка Cuboid є на офіційному сайті фірми-виробника Joyetech. Там є програма, яка дозволяє збільшити максимальну потужність пристрою з 150 до 200 Ватт. Оновлення також додають безліч інших корисних функцій.

 1. Зайдіть на Joyetech.com. Ресурс англійською мовою.
 2. При першому відвідуванні система запитає, чи є вам 18 років. Поставте галочки поруч з пунктами «I am at least 18 years old» та «Remember me». Натисніть «Enter Site».
 3. Прокрутіть сторінку вниз. У розділі «Downloads» натисніть на лінк «Software Download».
 4. Знайдіть модель свого боксмода. Напис має виглядати так «VT Software to Upgrade Cuboid». Без 150w.
 5. Якщо ви її там не побачили, знову проскролльте вниз і натисніть «Next». Так ви перелістнёте сторінку.
 6. Зліва буде список прошивок. Посередині — опис внесених змін.

На сторінці VT Software to Upgrade Cuboid список прошивок

 1. «Latest Version» означає «Новітні версії». «Previous Updates» — попередні поновлення Cuboid.
 2. У кожної Firmware є два варіанти: для Windows (Win) і MacOS (Mac). Установник треба запускати з комп’ютера, тому качайте те, що підходить вашій операційній системі.
 3. У заводській Firmware0 доступна потужність до 150 Ватт. Уже в версії 3.10 максимум підвищили до 200 Ватт. З кожним оновленням виробник щось додає, покращує, виправляє. Тому має сенс іноді заглядати на сайт, щоб перевіряти, чи є нове ПЗ для вашого кубоід 150w.
 4. Скачайте Firmware. Вона буде в архіві.
 5. Не завантажуйте програми, які не підходять для вашого пристрою. Встановлюйте лише те, що створено спеціально для нього. Якщо у вас Cuboid 150, на нього ні в якому разі не можна качати утиліти, наприклад, для Evic VTC.

Існують ще кастомниє (неофіційні) прошивки. Це модифіковані програми, зроблені сторонніми розробниками. Самостійно відредагувати файл з ПО можна за допомогою утиліти NFirmwareEditor. Але ніхто не дасть гарантій, що такий софт буде нормально працювати. Краще не ризикувати і качати офіційні програми з сайту розробника.

установка прошивки

Цей спосіб установки підійде будь-якому боксмоду від Cuboid. Не тільки 150w.

Щоб прошити кубоід:

 1. Вимкніть його.
 2. Приєднайте гаджет до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
 3. Розпакуйте архів з ПО. Там повинні бути файли: прошивальщик в форматі .exe з назвою «UpdateFirmware» і сама прошивка з розширенням .bin (в імені файлу вказана версія програми).
 4. Запустіть UpdateFirmware. Якщо він визначив, що до USB-порту підключений боксмод, у вікні буде інформація про модель ( «Device Name»), версії ПО ( «Firmware Version») і апаратної версії ( «Hardware Version»).
 5. Натисніть «Update».
 6. Вкажіть шлях до bin-файлу з прошивкою і натисніть «Відкрити».
 7. Розпочнеться установка. Не завершуйте її, не відключайте Cuboid 150w, не вимикайте комп’ютер під час завантаження програми. Коли вона закінчиться, з’явиться діалогове вікно з написом «Update Complete».
 8. Після цього можете перевірити версію програмного забезпечення на боксмоде.

Перевірте версію прошивки

Прошивка кубоід 150 не займає багато часу. Треба лише завантажити установник і файл з Firmware. Решта програма зробить автоматично.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector