Як прив’язати номер телефону до Стиму

Номер мобільного телефону є у всіх, навіть у дітей шкільного віку. Він часто виступає в якості засобу захисту акаунтів від злому. Ми використовуємо його для створення онлайн-гаманців, профілів соціальних мереж і при реєстрації на інших ресурсах. Раніше користувачі Steam мали можливість реєструватися без необхідності вводити телефон. Сьогодні це правило було змінено, і тепер кожен користувач повинен прив’язати номер свого мобільного телефону до Стиму. Як це зробити, читайте далі в цій статті.

Навіщо прив’язувати номер телефону до Steam

Гравці, які вже давно мають створений профіль в Steam, знають, як часто тут викрадають акаунти. Багато і самі стикалися з випадками, коли при спробі увійти в свій обліковий запис і введенні даних, система сповіщала про те, що вони невірні. Існує велика кількість шахрайських схем, при яких акаунти користувачів потрапляють до рук зловмисників. Особливо це стосується користувачів, які не активували номер мобільного в стім.

Це може відбуватися:

 • при завантаженні сторонніх програм у вигляді пакетів доповнень, різних ігрових поліпшень, які часто містять віруси;
 • якщо користувач використовує однакові дані для входу на електронній пошті і в своєму акаунті Стим;
 • коли зловмисники використовують уразливість операційних систем і оновлень браузерів.

При цьому не варто думати, що на подібні схеми трапляються виключно недосвідчені користувачі. У пастку хакерів може потрапити будь-яка людина, яка не буде слідувати стандартним методам захисту облікового запису. Найціннішими профілями в Steam для полювання стають ті, в яких користувач набуває ігрові цінності. Їм особливо потрібно стежити за своїми діями в мережі.

У будь-якій ситуації ви можете звернутися в підтримку Steam.

Як активувати номер мобільного в акаунті Стим

Перш за все, прив’язка телефону необхідна на етапі, коли користувач відкриває доступ до рейтингового режиму в грі. У цей момент у вашому акаунті з’явиться спеціальний блок, в якому потрібно ввести свій телефон і підтвердити його. Після цього вам буде відправлений код підтвердження, який прийде в СМС-повідомленні. Його необхідно ввести у відповідне поле і підтвердити.

Управління номером телефону

Управління номером телефону в акаунті Steam

Деякі користувачі використовують для цього віртуальні номери, які орендуються на короткий термін. На офіційному форумі Steam пояснюється, що такі номери не підходять. У разі, якщо система розпізнає віртуальний номер, ви відразу отримаєте сповіщення про те, що потрібно ввести інший. Один і той же телефон можна використовувати для різних акаунтів Стим. Якщо ви видалили свій номер з профілю, то його не можна буде використовувати для прив’язки до Steam ще 3 місяці. По закінченню цього терміну ви знову зможете використовувати його.

Якщо ви самі хочете активувати свій мобільний в стім, спочатку прихильника чи критика наразі. Потім дотримуйтесь інструкції:

 1. Введіть адресу електронної пошти для входу і пароль;
 2. У наступному вікні система пропонує підтвердити Вашу електронну адресу e-mail. На пошту буде висланий одноразовий код. Перейдіть в свій ящик і скопіюйте його, а після вставте у відповідне поле на сторінці входу в аккаунт;
 3. Після підтвердження ви опинитеся в своєму профілі. Опустіть сторінку трохи нижче і знайдіть посилання «Прив’язати телефон»;

  Прив'язати телефон до Steam

  Пункт в акаунті Steam для прив’язки номера телефону

 4. Виберіть свою країну зі списку і введіть цифри телефону в рядок нижче;
 5. У наступному вікні підтвердіть номер.

  Вибір країни і введення телефону

  Вибір країни і введення телефону в Steam

Якщо ви ще не знаєте, прочитайте, як активувати ключ в Steam.

Переваги аккаунта з прив’язаним телефоном

У стандартного аккаунта Steam є тільки один спосіб відновлення даних у разі втрати — це адреса електронної пошти. Якщо ви втратите контроль над своїм електронним ящиком, ви більше не зможете увійти в профіль. Але, прив’язавши номер телефону, ви зможете відновити загублені або забуті дані з його допомогою. Він буде альтернативним способом відновлення, а також додатковим засобом захисту вашого облікового запису. Мобільний номер допоможе вам відновити доступ до профілю, якщо:

 • ви просто забули свій пароль або логін для входу;
 • ваш аккаунт був зламаний;
 • був загублений доступу до електронної пошти, прив’язаною до профілю Steam.

Використовуючи мобільний телефон, ви також можете встановити на свій пристрій спеціальний ідентифікатор Steam Guard. Він дозволяє швидко здійснювати вхід в ваш аккаунт, підтверджувати будь-які обміни і операції на цьому майданчику. Він також є засобом захисту ваших даних. Навіть якщо у зловмисників буде ваш пароль і логін для входу, вони не зможуть використовувати його без доступу до мобільного пристрою з встановленим Steam Guard.

Мобільний додаток Steam Guard

Мобільний додаток Steam Guard в Google Play

Додаток Steam Guard

Спеціальне мобільний додаток Steam Guard ви можете скачати для свого пристрою в відповідному онлайн-магазині. Для Android — це Google Play, для пристроїв Apple — App Store. Додаток є практично повноцінною соціальною мережею, де ви зможете залишатися на зв’язку з друзями по грі, купувати ігрові валюти і інші цінності. А прив’язаний номер мобільного телефону до Стим дасть можливо швидко і просто входити в свій аккаунт в веб-додатку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector