Як знайти свою сторінку в Контакті

Кожна людина зареєстрований як мінімум в одній соціальній мережі. Заводять свої сторінки навіть літні люди і маленькі діти. Для людей похилого віку — це можливість знайти друзів юності, товаришів по службі і колег по роботі. Діти люблять грати в ігри, яких дуже багато в соцмережах. Однокласники — вважають за краще люди у віці. А сторінку в ВК заводять переважно молоді люди. У цій статті ви зможете дізнатися, як знайти свою сторінку різними способами в Контакте.

Де шукати свою сторінку у ВКонтакте

Новини ВКонтакте

Сторінка Новини в соцмережі VK

Сторінка користувача в ВК — це його профіль, де відображуються особисті дані, адреса проживання, список друзів, улюбленої музики і ін. Як тільки ми відкриваємо з вкладки в браузері або з пошукової видачі соцмережа ВК, ми бачимо сторінку новин. Це зведення всіх новин ваших друзів. У новинах відображаються всі публікації, які виклали ваші друзі, їх записи, пропозиції, обговорення. Якщо ви напишіть на своїй стіні будь-яку новину, то друзям також будуть бачити її на своїх сторінках.

Щоб потрапити на свою сторінку з вашої стіною Контакте, необхідно натиснути на посилання в меню «Моя сторінка».

«Моя сторінка» в меню ВКонтакте

Вона розташована першої в блоці меню. Відразу ж після цього ви опинитеся на своїй сторінці, де видно ваш аватар, стіна і публікації.

сторінка користувача

Сторінка користувача в ВКонтакте

А також список друзів, подарунків і т. Д. Багато користувачів можуть до сих пір не знати, що свою сторінку можна відкривати з закладок браузера. Так значно зручніше і не потрібно вводити кожен раз свої дані в поле «Логін» і «Пароль».

Це цікаво: як дізнатися, хто заходив на мою сторінку в ВКонтакте.

Яким чином входити в ВК відразу без введення логіна і пароля

Щоб відразу відкривати свою сторінку ВКонтакте без введення своїх даних, вам необхідно для початку вийти зі своєї сторінки.

Потім виконайте наступні дії:

 1. Натисніть на блок зі своїм ніком у верхньому рядку;

  Вихід зі своєї сторінки ВК

  Виберіть угорі стрілку і натисніть кнопку «Вийти»

 2. Виберіть кнопку «Вийти»;
 3. Потім відкрийте меню браузера, натиснувши верху кнопку з трьома крапками;

  Натисніть на кнопку

  Натисніть на кнопку «Меню» браузера

 4. Виберіть пункт «Налаштування»;

  Натисніть на пункт

  Натисніть на пункт «Налаштування» в браузері

 5. Потім опустіть сторінку вниз, щоб знайти «Додаткові» настройки і натисніть курсором по ньому;

  Виберіть

  Виберіть пункт «Додатково»

 6. Прокрутіть ще трохи сторінку вниз і виберіть «Очистити історію»;

  Очистити історію

  Виберіть пункт «Очистити історію»

 7. Виберіть в новому вікні вкладку «За весь час» і поставте галочки на всіх пунктах;

  Історія за

  Встановіть значення «За весь час»

 8. Натисніть кнопку «Видалити дані».

Тепер потрібно знову перейти на головну сторінку ВКонтакте за адресою https://vk.com/. Введіть свої дані у відповідних порожніх полях. Натисніть кнопку «Увійти». Браузер покаже блок, в якому ви можете зберегти свої дані для входу. Погодьтеся на збереження. Потім натисніть разом клавіші CTRL + D і виберіть пункт «Панель закладок», щоб закладка відображалася на видному місці. Натисніть кнопку «Готово».

Вкажіть значення «Панель закладок»

Закладка буде видна в браузері, і ви зможете швидко відкрити свою сторінку в ВКонтакте.

Якщо панель закладок не відображається вгорі браузера:

 1. Виберіть знову кнопку «Меню»;
 2. Наведіть курсор на пункт «Закладки»;

  Відображення панелі закладок

  Відображення панелі закладок в браузері

 3. І виберіть в додатковому вікні «Панель закладок».

Тепер всі ваші збережені сайти будуть відображатися у верхній панелі браузера. Досить одного кліка по ним, щоб відкрити відповідний сайт.

Прочитайте також: помилка доступу 54263500, 20046178, 54257470, 54552747 в ВКонтакте.

Як знайти свою стару сторінку в ВКонтакте

Більшість користувачів у ВКонтакте мають старі акаунти, до яких доступ загублений з різних причин. Це могло статися через втрати SIM-карти або мобільного телефону, до якого була прив’язана сторінка. Або власник аккаунта змінив свій номер, не замислюючись, що до нього прив’язані сторінки соціальних мереж. І тепер зв’язок з минулим профілем в ВК загублена. Але ми можемо їх знайти через пошук в ВК.

Щоб знайти свою стару сторінку в Контакті:

 1. Скористайтеся пошуковим рядком на головній сторінці ВК;

  Пошуковий рядок

  Пошукова рядок в ВКонтакте

 2. Введіть своє ім’я в рядку;

  Введіть ваше ім'я

  Введіть ваше ім’я старого аккаунта

 3. Натисніть на рядок «Показати результати»;
 4. У результатах знайдіть розділ «Люди» та виберіть «Показати всіх»;

  Виберіть кнопку

  Виберіть кнопку «Показати всіх» в розділі «Люди»

 5. Знайдіть свій профіль серед інших.

Якщо ви знайдете його серед інших користувачів ВКонтакте і не зможете отримати до нього доступ, то постарайтеся отримати дані від своєї старої сторінки.

Відновлюємо доступ до аккаунту ВК, якщо дані для входу загублені

Якщо ви не знаєте тільки пароль для входу, але телефон, який вказаний як логін у вас є, ви досить просто зможете повернути сторінку. Для цього в формі для входу потрібно натиснути відповідне посилання і слідувати підказкам. Але ми поговоримо про інший випадок, коли номер телефону недоступний.

Виберіть посилання «Забули пароль»

Для спроби відновити сторінку також потрібно буде натиснути на посилання «Забули пароль» в формі для входу:

 1. Далі від нас вимагають номер телефону для відновлення даних. Натисніть посилання нижче «натисніть сюди»;

  Натисніть на посилання «Натисніть сюди»

 2. Наступна форма вимагає від нас посилання на нашу сторінку, від якої ми втратили дані. Необхідно знову знайти свою сторінку, як ми робили це в главі вище і скопіювати адресу або ID сторінки. Після повернутися в форму для відновлення і вставити цю адресу. Для продовження натисніть кнопку «Далі»;

  Введіть посилання на стару сторінку

  Введіть посилання на стару сторінку і натисніть «Далі»

 3. Сторінка далі вимагає від нас введення всіх даних в порожніх полях. На ній також зображена фотографія профілю. Ми можемо повернутися назад для введення нового ID, якщо це не наша сторінка. Введіть у формі: новий мобільний телефон, телефон, до якого прив’язана сторінка, старий пароль від профілю. По можливості введіть все. Новий телефон можна вводити, якщо до нього ще не прив’язана нова сторінка ВКонтакте;

  Введіть новий, старий телефони, а також пароль

  Введіть новий, старий телефони, а також пароль від старої сторінки

 4. Натисніть нижче в формі — «Подати заявку»;
 5. Якщо ви не можете ввести ніяких даних, окрім свого нового мобільного телефону, вам буде надано нову, більш розширена форма для введення даних. Перейдіть на неї по посиланню після натискання кнопки «Подати заявку»;

  Натисніть на посилання «Заповнити розширену заявку …»

 6. Якщо ви відкрили розширену форму, необхідно буде завантажити зображення, яке зроблено на тлі даної заставки на комп’ютері. При цьому фотографія повинна бути в хорошій якості.

  Завантажте зображення в ВК

  Завантажте зображення, яке потрібно зробити на тлі сторінки ВК

Вашу сторінку адміністрація ВКонтакте зможе розблокувати тільки в тому випадку, якщо на старому акаунті в якості аватар — ваша фотографія. У цьому випадку вони будуть звірені, і ви отримаєте відповідь на зазначений телефон.

Корисно знати: як відв’язати номер від сторінки ВКонтакте.

Що робити, якщо браузер не заходить на мою сторінку в VK

Іноді з’являються проблеми зі входом на свою сторінку ВКонтакте.

Проблема: Рішення:
Причиною можуть бути мережеві збої на стороні користувача. Або тимчасові неполадки з серверами системи ВК.У будь-якому випадку ви можете спробувати усунути ці несправності самостійно. Якщо сторінка не відкривається — переконайтеся, що проблема з’являється тільки з цією соціальною мережею. Спробуйте відкрити інші сайти: пошукову систему Google або Яндекс. Відкрити новинні сайти, які раніше працювали без проблем.
Якщо жоден сайт не відкривається, перевірте підключення до інтернету.Перезавантажте комп’ютер і роутер. І знову спробуйте відкрити свою сторінку в ВК. Можливо, необхідно зателефонувати своєму провайдеру і уточнити, чи є в даний момент проблеми з інтернетом. Або мережа відсутня тільки на вашому ПК. Спробуйте вийняти інтернет-кабель і вставити його знову в порт. Попросіть допомогти з налаштуванням інтернету свого провайдера або знайомого, який в цьому розбирається краще за вас.
Якщо проблема тільки з сайтом ВК.Можна також спробувати усунути проблему. Для її вирішення потрібно почистити історію, кеш і куки браузера. Як ми робили це в розділі вище. Ви можете не видаляти всі дані браузера відразу. А почистити куки і кеш тільки для сайту ВК. Для цього потрібно вибрати замість «Видалити історію» пункт вище — «Налаштування сайту». І в пошуку ввести адресу соціальної мережі. Щоб знайти свою сторінку ВКонтакте тут і почистити для неї куки. Після цього знову спробуйте відвідати сайт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector