Установка не завершена через підключення з оплатою за трафік що робити

При виконанні сполучення будь-якого пристрою c ПК через Bluetooth користувач може отримати повідомлення «Установка не завершена через підключення з оплатою за трафік». Виникнення подібної дисфункції зазвичай пов’язане з рядом налаштувань ПК, що встановлюють ліміт на передачу інтернет-трафіку в системі. Нижче я докладно розберу, в чому суть даної помилки, і як виправити проблему лімітного підключення на вашому комп’ютері.

Розбираємо суть виниклої дисфункції

Розбираємо суть виниклої дисфункції

Чому виникає збій в завершенні установки через підключень

Як відомо, всі інтернет-підключення можна умовно розділити на лімітні та безлімітні. У лімітному випадку провайдером Інтернету введені обмеження на обсяг отриманих та переданих даних, і в разі їх перевищення вилучається додаткова плата (або швидкість мережі істотно падає). У разі ж безлімітного підключення розмір одержуваного і переданого трафіку зазвичай не обмежений.

При підключенні будь-якого пристрою до ПК воно може використовувати підключення до мережі даного комп’ютера для своїх завдань (наприклад, оновлення програмного забезпечення). Система ідентифікує ці спроби, і з метою убезпечити користувача від зайвих витрат по інтернет-трафіку може заблокувати Цей пристрій підключення до ПК. В ході такого блокування користувач побачить повідомлення «Установка не завершена через підключення з оплатою за трафік».

Також в ряді випадків фактором виникнення даної проблеми був застарілий драйвер Bluetooth і некоректна робота відповідних системних служб.

Розглянемо способи, що дозволяють позбутися від помилки «Установка не завершена через оплату за трафік».

Спосіб 1. Задіюйте опцію лімітних підключень

Найбільш простим і ефективним способом вирішити помилку є активація опції скачування через лімітні підключення в ОС Віндовс.

 1. Для цього перейдіть в параметри Віндовс (кнопка «Пуск» — «Параметри»).
 2. Далі виберіть «Пристрої», і там поставте галочку зліва від опції «Завантаження через лімітні підключення».
 3. Після використання даної опції підключення пристроїв через блютус зазвичай проходить без будь-яких проблем.

Активуйте цю опцію

Активуйте цю опцію

Спосіб 2. Перезавантажте служби Блютус

У малій кількості випадків проблем з підключенням пристроїв Блютус можуть бути пов’язані з некоректно працюють службами Блютус на призначеному для користувача ПК. Для нормалізації їх роботи необхідно перезапустити зазначені служби та встановити їх автоматичний запуск. Виконайте наступне:

 • Натисніть на Win + R, і там наберіть services.msc;
 • У вікні служб знайдіть служби, пов’язані з Bluetooth (наприклад, «Bluetooth Handsfree Service», «Intel Bluetooth Service», «Bluetooth Support Service» і ін.), Наведіть на кожну з них курсор, клацніть ПКМ, і виберіть «Запустити знову» ;

  Виберіть

  Виберіть «Запустити знову»

 • Потім знову наведіть на кожну з цих галузей курсор, клікніть ПКМ, і виберіть «Властивості»;
 • Переконайтеся, що на кожній з цих галузей варто тип запуску «Автоматично». При необхідності встановіть вказаний тип запуску, натисніть на «Ок», щоб перезапустити систему.

  Встановіть вказаний тип запуску

  Встановіть вказаний тип запуску

Спосіб 3. Повторно драйвер Блютус

Ще одним способом вирішити помилку «Установка не завершена через підключення з оплатою за трафік» є перевстановлення драйвера блютус. Перейдіть в Диспетчер пристроїв »(натисніть на Win + R, і наберіть там devmgmt.msc), знайдіть там блютус-пристрій, клацніть на ньому ПКМ, і в списку опцій виберіть« Видалити пристрій ».

Видаліть вказаний пристрій

Видаліть вказаний пристрій

Завантажте свіжий драйвер для даного пристрою з сайту його виробника, і встановіть його в системі. Також можна звернутися до допомоги спеціалізованих програм рівня «Драйвер Пак Солюшн».

висновок

Причиною помилки «Установка не завершена» зазвичай є ряд некоректних налаштувань в роботі ОС Віндовс, пов’язаних зі зміною призначеного для користувача підключення до Інтернету. Залучення параметра скачування через лімітні підключення дозволяє ефективно вирішити дану проблему, і насолоджуватися стабільною роботою зовнішніх пристроїв, що підключаються до комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector