Як відновити видалені повідомлення в ВК

Соціальна мережа Вконтакте на сьогоднішній день є найпопулярнішим міжнародним сервісом спілкування. Важко знайти людину, яка б не була зареєстрована тут. Тож не дивно, що сайт дуже популярний у всіх європейських країнах, адже VK підтримує всі популярні мови світу. Середньодобове відвідування веб-вузла — понад 80 мільйонів унікальних користувачів. А це в два рази більше населення України. Сервіс дозволяє відправляти іншим учасникам повідомлення, створювати групи, різні публічні сторінки, офіційні сторінки інших ресурсів, безкоштовно користуватися музикою, відео, електронними книгами, документами, грати в безкоштовні ігри та багато іншого. Часто з роботою в соціальних мережах у користувачів виникають різні питання / Наприклад, чи можна відновити свої видалені повідомлення на сайті ВК. Давайте це з’ясуємо.

Яким чином відновлювати віддалене повідомлення в ВКонтакте

Ви можете реабілітувати віддалене вами повідомлення в VK тільки в тому випадку, якщо не пішли зі сторінки або не поновили її і вчасно одумалися. І тільки в цьому випадку. Після того, як ви видалите повідомлення, ви зможете побачити посилання «Відновити» для нього.

відновити

Посилання «Відновити» в Вконтакте

Натисніть на неї, і ви відразу відновите таке повідомлення. При видаленні всього діалогу ви отримаєте попередження про те, що в подальшому його відновити не вдасться.

Не можна відновити видалені повідомлення

Дистанційні повідомлення в Вконтаке відновити не вдасться

Тому, коли видаляєте весь діалог знайте, що цю інформацію в Vkontakte відновити не вийде ніякими способами.

Існує один з небагатьох способів, який дозволяє переглянути повідомлення з віддаленої листування. Для цього необхідно включити оповіщення в своєму акаунті на електронну пошту. Після цього все нові події будуть приходити на ваш ящик, в тому числі і події, пов’язані з новими коментарями в діалозі.

Для того, щоб включити оповіщення на e-mail:

  1. Відкрийте свою сторінку в Вконтакте і виберіть розділ «Налаштування».
  2. Далі перейдіть на вкладку «Сповіщення».
  3. У блоці «Сповіщення поштою» вкажіть Вашу електронну адресу ящика, який належить саме вам (щоб у вас був до нього цілодобовий доступ).

    Сповіщення про повідомлення

    Включити повідомлення поштою про повідомлення в Вконтакте

  4. У рядку «Частота повідомлень» виберіть «Завжди».

Коли ви зробите це, вам на пошту будуть приходити всі події, які ви налаштували в повідомленнях. Так, ви можете переглядати події, які відбуваються в ваш обліковий запис через свою електронну пошту. Тут ви можете навіть прочитати повідомлення з уже віддаленої листування в вашому профілі. Але є і обмеження у цього способу. Великі повідомлення часто відображаються не повністю. Коли намагаєшся перейти по посиланню на цей текст, то звичайно ж, виявляється, що його в профілі немає, тому що ви видалили всю переписку в ВК.

Якщо ви раптом видалили оповіщення в самому електронному ящику, то спробуйте відновити його з кошика. Якщо вона переповнена віддаленими листами скористайтеся пошуком, він є в кожному ящику. У тому випадку, якщо ви видалили оповіщення А з коша, то цей спосіб вам вже не допоможе.

Читайте також: Як сканувати QR код в ВК.

Допомога друзів і звернення в службу підтримки ВК

Коли ви випробуєте всі ці способи відновити вилучену переписку в VK, але вони виявляться марними в вашому випадку, засмучуватися не варто. Є ще варіанти повернути втрачену інформацію. Функція видалення будь-якої інформації зі сторінки користувача є односторонньою. Якщо ви видалили якусь листування зі своїм знайомим, то вона цього ви забираєте з вашої сторінки. У знайомого залишаться всі повідомлення, які були на момент вашого останнього повідомлення. Якщо звичайно він в один і той же час з вами теж не видалив переписку. Зверніться по допомогу до свого друга, поясніть свою ситуацію і попросіть вислати на свою пошту скріншоти листування або іншим способом.

Ваше прохання може бути задоволене товаришем, і ви незабаром отримаєте втрачену інформацію з Вконтакте. Але бувають ситуації, в яких співрозмовник дійсно видалив вашу загальну листування. Можливо він не бажає вам допомогти або ви самі не бажаєте до нього звертатися з особистих причин. В цьому випадку цей варіант теж не підходить. Залишається написати в службу підтримки. Хоча майже в усіх випадках користувачі, які стикалися з подібними ситуаціями в соціальній мережі Вконтакте, отримували відмову. У технічній підтримці вам скажуть уже всім знайомі слова, що віддалена листування ніде не зберігається і відновити її навіть співробітники соцмережі не в силах.

Звернення в техпідтримку

Звернення в технічну підтримку Вконтакте

Це звичайно ж не зовсім так. Коли ви спілкуєтеся з іншим користувачем, то повідомлення зберігаються в обох в профілі, при видаленні листування зникає тільки в вашому профілі, але у співрозмовника вона залишається. Виходить, що вона зберігається на серверах і не видаляється. А це означає, що повернути інформацію при великому бажанні технічна підтримка все-таки в силах. Тому спробувати звернутися за допомогою до них все ж варто.

Це може бути корисним: Як включити місячну тему в ВК.

Шахраї в Вконтакте

Ви можете в розпачі звернутися за допомогою до сторонніх додатків і браузерні доповненням, які тільки і чекають таких моментів, коли користувач буде максимально далеким від своєї безпеки. Одні додатки запевняють нас, що здатні легко відновити всю втрачену переписку в максимально короткий термін. Одним з таких додатків є VKopt. Розробники даного ПЗ запевняють, що за допомогою її ви зможете відновити переписку практично будь-якої давнини за лічені хвилини. Але насправді після деяких налаштувань і маніпуляцій з програмою вона лише показує поточні не видалені листування з користувачем, повідомлення якого ми шукали.

Шахраї в ВК

Шахраї в Вконтакте

З одного боку додаток може здатися нешкідливим. Але ніхто не знає яку саме інформацію воно збирає для свого розробника. І це цілком можуть бути не тільки ваші особисті дані, а й логін / пароль від ВК. Не варто довіряти таким програмам. Адже в них ви часто погоджуєтеся з різними діями, які будуть застосовані до вашої сторінці. Під цими угодами можуть бути зовсім інші функції. Наприклад, ви погодилися з політикою конфіденційності програми, а насправді ви даєте свою згоду на надання особистих даних.

Рекомендуємо до прочитання: Як подивитися на кого підписаний в ВК.

Безпека в соціальній мережі при відновленні листування

Якщо ви не бажаєте піддавати свій аккаунт злому, не намагайтеся знайти інші способи восстанавливание видалених повідомлень. У статті описані всі існуючі методи повернути листування.

При пошуку інших способів це зробити, ви можете зіткнутися з різними видами шахрайства, тому дотримуйтеся деяких рекомендацій.

СоветОсобенності
При переходите з Vk.com на інший ресурс, ніколи не робіть ніяких дій.Особливо де від вас вимагається введення деякої особистої інформації.
Не переходьте за посиланнями з Вконтакте, якщо вони виглядають незрозумілими.Наприклад, vk.com/naE8y2. Якщо ви переходите на інший ресурс, то потрібно бути впевненим в ньому.
Не встановлюйте на свій комп’ютер невідомих програм, особливо розширень, які дають вам додаткові можливості, такі як скачування музики, кінофільмів, спостереження за відвідуванням вашої сторінки, читання чужих листів, установка на аватарку анімованих зображень і т. Д.Після установки таких програм користувачі зобов’язані погоджуватися на надання їм особистої інформації. Але вже через деякий час багато хто з них звертаються в технічну підтримку для того, щоб відновити втрачені пароль і логін.

Будьте уважні до своїх дій і вам не доведеться відновлювати ваші видалені повідомлення в соціальній мережі ВК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector