пошуковики даркнета

Все частіше користувачі Інтернету шукають інформацію про закриту і анонімної мережі Даркнет. Із зростанням попиту зростає і кількість пропозицій. Темою цієї статті будуть пошуковики даркнета. Саме з них починається знайомство з мережею. Через пошукові системи ми можемо знайти те, що нам цікаво. У анонімної мережі їх не так багато, як в глобальній. Але ви отримаєте всю інформацію тут, яка вам необхідна.

Чим відрізняється Darknet від глобальної мережі

Що продовжити говорити про даркнета, необхідно позначити всі його ознаки і відмінності від звичайного і звичного нам інтернету. Найголовнішою відмінністю є організація мережі. При використанні звичайного інтернету ми відкриваємо браузер, вводимо адресу сайту або пошукової запит і потрапляємо на потрібну сторінку. При цьому запит з вашого комп’ютера потрапляє на сервер провайдера. Подальший його шлях залежить від сайту або служби, в яку ви звертаєтеся.

Наприклад, якщо ви шукайте щось в пошуковій системі Google, то такий запит від сервера провайдера надходить на сервер компанії Google. Такі сервера розміщуються зазвичай у великих містах. Їх сервера є в практичний в кожній столиці країни. Тому можна зробити висновок, що ваш запит надійде на сервер Гугл, що знаходиться в столиці. Після цього сервер обробляє отриману інформацію і відсилає назад дані в ваш браузер.

Маршрут вихідного сигналу в Darknet зовсім інший. Тут немає необхідності в серверах. Ними виступають комп’ютери користувачів. Така мережа називає Peer-to-peer або однорангова. Тут все ПК рівноправні. Коли ви в браузері натискаєте на посилання, то ваш сигнал подорожує не за допомогою серверів, а через комп’ютери таких же користувачів, як і ви. Це істотно ускладнює процес відстеження ваших дій в мережі.

Ви можете більш детально дізнатися, як потрапити в Даркнет в цій статті.

Як відкрити пошуковик даркнета

Ще одним головною відмінністю Darknet від відомого всім інтернету є доменні зони сайтів (.ru, .com і т.д.). У браузері Google Chrome або Mozilla Firefox Ми легко відкриємо ці сайти. Але в Даркнет за допомогою цих посилань потрапити не можна. У цій мережі використовуються свої доменні зони.

Тому тіньова мережа майже повністю відокремлена від глобальної. Щоб відкрити один з таких сайтів, вам необхідно завантажити на свій комп’ютер (або інший пристрій) браузер Tor. Його інтерфейс нагадує графічну оболонку звичайних браузерів. Тому труднощів в його застосуванні не помітить навіть недосвідчений користувач. Він безкоштовний і доступний для скачування на сторінці https://www.torproject.org/.

Сайт браузера Tor

Сайт браузера Tor

Дізнайтеся: чи є в Даркнет офіційний сайт.

Особливості використання Tor і Даркнет

Користувачі можуть помітити відмінності в роботі будь-якого іншого браузера і Tor. Ця програма є універсальною, так як з неї можна відвідувати як звичайні сайти (http://example.com), так і сайти даркнета (http://www.7qzmtqy2itl7dwuu.onion/). Як можна помітити, сайти тіньової мережі мають дивні назви і домени. Тут часто можна зустріти посилання, що закінчуються на .onion.

Сайт в Даркнет

Сайт в Даркнет

У темному інтернеті більшість сайтів і статей англійською. Це досить сильно ускладнює пошук будь-якої інформації тут. Ви не знайдете в даркнета красиво оформлених сайтів, декорацій, простих і приємних зору мотивів, і іншої краси. Всі ресурси оформлені в чорних тонах, часто з сильно контрастують квітами. На деяких сайтах в якості логотипу використовується закривавлений очей. Це дуже підходящий символ, адже не можна перебувати на одному з них більше 1 години.

Даркнет — це не місце для приємного проведення часу або веселою бесіди. Тут є сервіси, на яких можна спілкуватися з іншими користувачами, а також пошукові системи даркнета. Але це в основному ділові та комерційні переговори. Це місце зустрічі хакерів, людей з іншими політичними поглядами, торговців зброєю, наркотиками і матеріалів 18+ ​​і навіть 21+. Нерідко тут можна знайти порнографічні відеоролики з збоченнями. Шокуючі відео, які повалять в жах навіть самих морально стійких людей, ніж, на жаль, і привертає Даркнет.

Пошукові системи даркнета

Є і хороші новини для тих, хто піклується про своїх дітей і близьких, які можуть побачити весь контент в Darknet. На більшість таких сайтів досить складно потрапити. Назви сайтів постійно змінюються. До багатьох особливим ресурсів необхідний спеціальний ключ доступу або тікети. Є в закритій мережі і цілком пристойні і нормальні сайти. Наприклад, в даркнета є своя Вікіпедія. Її можна знайти за адресою http://www.wikitjerrta4qgz4.onion/.

Якщо ви вирішили відвідати закриту мережу, вам можуть допомогти пошукові системи і каталоги сайтів. Розглянемо їх докладніше.

 • Годнотаба, посилання на каталог http://godnotaba36dsabv.onion — це каталог популярних сайтів. Це відносно невеликий каталог, але в ньому зібрані завжди актуальні посилання на ресурси різних тематик;

  Каталог

  Каталог «Годнотаба» в Даркнет

 • Torch http://xmh57jrzrnw6insl.onion — це пошукова система одна з найстаріших і популярних. Є нарікання в роботі, але в його базі понад півмільйона веб-сторінок. Власники даної системи заробляють на рекламі, яку користувачі розміщують прямо в головному вікні, а також в бічних колонках. Є параметри для настройки пошуку;

  Пошукова система Torch

  Пошукова система Torch в Tor

 • Not Evil http://hss3uro2hsxfogfq.onion — досить конкурентоспроможна пошукова система зі своїми індивідуальними властивостями. Реклама в головному вікні відсутня. Досить просто здійснювати пошук, пошукові запити завжди актуальні. Також є популярним, так як давно працює. Колишня назва TorSearch;
 • Ahmia http://msydqstlz2kzerdg.onion/- цей пошуковик з відкритим вихідним кодом доступний як для мереж Tor, так і для глобальної мережі за адресою — https://ahmia.fi/;
 • DuckDuckGo https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/ — цей пошуковик відомий користувачам як світлого інтернету, так і темного. Він відрізняється тим, що не зберігає ніяких призначених для користувача даних і не відстежує дії користувача. З вашого браузера доступний прямо зараз — https://duckduckgo.com/;
 • Grams http://www.grams7enufi7jmdl.onion/ — це одна з найпопулярніших пошуковиків даркнета. 3 вже згаданих пошукових системи: Ahmia, Torch і Grams складають кістяк пошуку в Даркнет. Багато з таких служб вже дуже хочуть бути схожими на відомий у всьому світі Google. Ось і Grams має забарвлення логотипу такий же. Відомий тим, що показує користувачам за їх запитами сайти, де можна придбати ті чи інші заборонені товари. За фактом створення даного ресурсу залучили до кримінальної справи творця, під псевдонімом gramsadmin. Незважаючи на це, ресурс продовжує розвиватися;

  Пошукова система Grams

  Пошукова система Grams в Даркнет

Інші мережеві ресурси Даркнет

Розглянемо кілька інших сервісів, які можуть вам стати в нагоді в Даркнет.

 • Sigaint http://www.sigaintevyh2rzvw.onion/ — один з найпопулярніших поштових служб в Darknet, незважаючи на його жалюгідний інтерфейс;
 • Rutor http://www.rutorc6mqdinc4cz.onion/ — його уявлення не потрібно. Це двійник популярного торрент-трекера в Даркнет;
 • Flibusta http: //www.flibustahezeousonion/ — одна з найпопулярніших книжкових бібліотек в тіньовий мережі.

Керуючись цими посиланнями на пошукові системи Даркнет і інші сервіси, вам буде значно простіше орієнтуватися в темному лабіринті незвіданою мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector