Як перейти в початок діалогу в ВК

Соціальної мережі «ВКонтакте» вже 12 років. Запущений колись Павлом Дуровим проект завоював шалену популярність, і нині в VK зареєстровані понад 460 мільйонів користувачів з усього світу. Багато з користувачів ВК користуються функціоналом сайту роками, ведучи тривалі листування з друзями і особами протилежної статі. Такі листування можуть займати величезні обсяги тексту, і одного разу у нас може виникнути бажання розтринькати переписку в самий початок, з метою пригадати, як все починалося. Але як же швидко пропустити настільки величезні обсяги тексту? Нижче ми розберемо, як перейти в самий початок діалогу ВКонтакте, і які способи нам в цьому допоможуть.

початок діалогу

Як Вконтакте перемотати переписку на початок — традиційні способи

Зрозуміло, можна поступити старим дідівським способом, перейти в розділ «Повідомлення», клікнути по потрібній листуванні, і затиснути клавішу «Home» (Pg UP). Чи залишиться запастися терпінням, і дочекатися моменту, поки система промотає переписку в самий початок.

Також можна використовувати і коліщатко мишки, яке необхідно крутити вгору. При цьому даний процес можна автоматизувати. Для чого знадобиться клікнути на середню кнопку миші в будь-якому місці сторінки (за винятком посилань), а потім встановити курсор трохи вище (сторінки почнуть Скролл автоматично).

скролинг

Скролинг за допомогою середньої кнопки миші

Звичайно ж, подібні способи є неефективними, тому що в разі великих обсягів тексту скролінг може затягнутися на невизначений час.

Також раніше ми розібрали, як подивитися закритий профіль в ВК.

Перемотка листування Вконтакте на початок — робота з функцією пошуку

Серед більш ефективних способів перейти в початок листування ВК необхідно згадати спосіб з додаванням коду msgid = 1 в самий кінець посилання адресного рядка браузера.

Для переходу в самий початок листування в діалозі виконайте наступне:

  • Перейдіть у Вконтакте та клікніть на розділ «Повідомлення»;
  • Відкрийте переписку з потрібним користувачем;
  • В кінець адресного рядка браузера додайте наступний набір символів: msgid = 1

Має вийти щось на зразок:

https://vk.com/imsel=c2msgid=1

код рядок

Додайте вказаний код в кінець адресного рядка

Чи залишиться натиснути на введення, і листування з потрібним користувачем відкриється з самого початку.

Також вам може бути цікаво, як закріпити повідомлення в бесіді ВК.

Використання функціоналу пошуку в ВК — Пошук за датою

Вікно відображення листування з користувачем має функцію пошуку, що дозволяє знаходити потрібні слова в історії листування.

  1. Для цього необхідно натиснути на піктограму з зображенням лупи в вікні повідомлень ( «Пошук по бесіді»).
  2. Ввести в пошуковий рядок пошукове слово і клікнути на кнопку «Пошук».
  3. При цьому поряд з кнопкою пошуку відкриється також кнопка календаря.
  4. Натискання на яку допоможе вибрати, на листування якого дня, місяця і року вам варто перейти.

день листування

Клікнувши на кнопку календаря дозволить вибрати конкретний день листування

Натискання ж на кнопку з трьома крапками поруч з піктограмою лупи дозволить вибрати опцію «Пошук по історії повідомлень». Вона, в общем-то, дублює функціонал кнопки «Пошук по бесіді».

Пошук історія

Опція «Пошук по історії повідомлень»

Також ми розглянули, як читати чужі повідомлення в ВК.

Як перейти в початок листування ВК на мобільних пристроях

На мобільній версії ВКонтакте скролінг листування організований дещо простіше. Тут використовуються номери сторінок повідомлень, і таким чином легко перемотати діалог в самий початок.

Таким чином, навіть власники ПК можуть скористатися цим більш зручний функціонал, для чого в адресному рядку перед vk.com потрібно додати m. Таким чином, адресний рядок буде виглядати як:

https://m.vk.com/

У мобільному відображенні ВК перейшовши в «Повідомлення» і вибравши відповідний діалог, в самому низу ви побачите перелік відображуваних сторінок. Клікнувши на цифру «1», ви зможете переглянути початок діалогу з обраним користувачем.

перемикання сторінки

У самому низу діалогу доступна можливість перемикання між сторінками

Другим способом перегляду початку діалогу є кнопка пошуку в самому верху діалогу. Перейдіть на вкладку «Повідомлення», і натисніть на значок з лупою в самому верху. Функціонал пошуку схожий на пошук в стаціонарній версії ВК. Дозволяючи відшукати потрібне повідомлення серед всього діалогу.

Третім способом є використання функціоналу популярного додатка «Kate Mobile». Перейдіть за допомогою цього додатка в розділ «Повідомлення». Далі клікніть зверху на кнопку з трьома вертикальними точками, і виберіть «Початок листування».

переписка Kate

Опція «Початок листування» в «Kate Mobile»

Четвертим способом є додавання коду msgid = 1 в кінець адресного рядка мобільного браузера ВК, при відображенні вашого листування з потрібним контактом. Як це працює можна подивитися на даному відео.

Також вас може зацікавити наш матеріал про те, як смішно назвати бесіду в VK з друзями.

висновок

Серед переліку способів, що дозволяють перемотати на початок діалогу в ВК, найбільш ефективним вважається варіант, який додає відповідний код в адресний рядок браузера. Він дозволяє буквально за пару секунд перейти в самий початок листування, і насолодитися читанням початкових азів. В інших же випадках виправданим буде використання мобільної версії ВК, що володіє зручними можливостями для швидкого переходу між сторінками листування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector