Як включити темну тему в ВК на Андроїд

Багато хто з нас користуються мобільною версією Вконтакте. Завдяки їй ми можемо насолоджуватися функціоналом соціальної мережі на своїх гаджетах, читати новини, дивитися відео і слухати музику. При цьому VK не припиняє радувати нас своїми новаціями, однією з яких стала поява темної теми в його функціонал. І якщо користувачі яблучних смартфонів отримали можливість її активації ще восени минулого року, то на Android опція стала доступна зовсім недавно. У нашому матеріалі ми розберемо, яким чином можна включити темну тему в додатку ВК на гаджетах з Андроїд. А також що нам для цього знадобиться.

Особливості темної теми в ВКонтакте

Чорна тема оформлення інтерфейсу Vkontakte з’явилася в функціоналі мобільної версії в жовтні 2018 року. Спочатку її можливостями змогли скористатися власники гаджетів на iOS, швидко оцінили плюси затемненого екрану у вигляді економії енергії, зниження навантаження на очі і інших приємних бонусів. Для активації темної теми в ВК на iOS було досить перейти в налаштування програми Вконтакте, і натиснути на пункт «Зовнішній вигляд». Після цього включався оновлений дизайн, і ви могли користуватися його функціоналом.

Зовнішній вигляд

Використовуйте опцію «Зовнішній вигляд» для перемикання між світлою і темною темою

Поява чорно-білого оформлення ВК для Android також було проанонсовано восени. Але de facto його функціонал став доступний лише весною 2019 року в зв’язку з черговим оновленням мобільного додатка. Але, як це зазвичай водиться, оновлення спрацювало далеко не у всіх.

Тим не менш, є неформальний спосіб включити темну тему в Vkontakte на гаджетах з ОС Андроїд. Розглянемо його нижче.

темна тема

Темна тема для мобільної версії ВК

Це корисно знати: Як дізнатися, хто заходив у мою сторінку в VK.

Яким чином активувати темну тему в ВК на девайсах з Андроїд

Розробники ВКонтакте запропонували наступний регламент активації чорного інтерфейсу.

Він полягає в наступному:

 1. Встановіть на ваш телефон найсвіжішу версію мобільної версії ВК;
 2. Перейдіть в офіційну групу Вконтакте на Андроїд;
 3. У коментарях до останнього посту в групі напишіть «Темна тема»;
 4. Темна тема буде активована, і ви побачите приблизно наступне повідомлення;

  Ви відкрили темну тему

  Повідомлення про відкриття темної теми

 5. Натисніть на «Включити темну тему»;
 6. Перемикання на темну тему буде доступно над опцією «Повідомлення» в настройках мобільної версії ВК.

Даний спосіб працює не тільки з офіційною групою, а й з іншими групами в VK. Тому в останні кілька днів у багатьох спільнотах можна побачити безліч коментарів «Темна тема», що мають масовий вірусний характер.

вірусні коментарі

Вірусні коментарі в Вконтакте

Що робити, якщо нове оформлення інтерфейсу не включається?

Буває, що не дивлячись на виконані поради темна тема Вконтакте так і не з’явилася.

У цьому випадку рекомендуємо виконати наступне:

 • Перевірте, оновлено чи офіційний додаток «Вконтакте» до найсвіжішої версії на вашому гаджеті. При необхідності встановіть найсвіжішу версію програми;
 • Спробуйте написати коментар «Темна тема» не під постом в групі. Напишіть коментар під іншим коментарем в групі;
 • Очистіть кеш в настройках мобільного застосування ВК на своєму телефоні. Перейдіть в налаштування вашого гаджета, виберіть там додаток «Вконтакте», і тапніте на нього. Увійшовши в його опціонал, виберіть там «Очистити кеш». Після цього знову перейдіть в будь-яка спільнота Вконтакте, і наберіть там коментар «Темна тема»;

  очищення кеш

  Очистіть кеш мобільної версії ВК

 • Спробуйте використовувати іншу групу ВК. Якщо ви до цього набирали коментар в зазначеному нами співтоваристві Вконтакте, спробуйте увійти в іншу групу, і там написати його там;
 • Ваше пристрій застаріло, і не підтримує зазначену функцію. Актуально для смартфонів, що працюють на версіях Андроїд 3.х, 4.х і раніше.

Читайте також: Як відв’язати номер від моєї сторінки в VK.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином можна включити темну тему в додатку ВК на девайсах з ОС Андроїд. А також як і послідовність кроків для активації зазначеної функції. Якщо ж після написання відповідного коментаря в групі функція була активована, спробуйте очистити кеш додатка і оновити його версію. Можливо, після виконання зазначених дій ви зможете активувати чорно-білий інтерфейс в вашому VK.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector