Як закрити профіль ВК

Безпека призначених для користувача даних — наріжний камінь функціоналу сьогоднішніх соціальних мереж. Далеко не вся виставляється нами інформація призначена для чужих очей, багато даних мають закритий характер, і можуть бути переглянуті тільки обраними нами людьми. Стосується це і соціальної мережі Вконтакте, адміністрація якої зважилася на введення прихованих акаунтів після низки гучних скандалів і відкритих кримінальних справ. У чому специфіка цієї функції, яким чином закрити ваш особистий профіль на сайті ВК на комп’ютері і мобільному девайсі — про все це розповімо в цьому матеріалі.

Що значить закритий профіль в ВК?

До кінця серпня 2018 року аккаунт будь-якого користувача ВКонтакте міг бути захищений налаштуваннями приватності, що обмежують його перегляд для сторонніх користувачів. При цьому такі обмеження досить погано працювали в разі репоста. Інші користувачі могли бачити, хто дрантя той чи інший матеріал, відстежити джерело проблемного поста і перелік цитували його людей.

Цим активно користувалася поліція і спецслужби, в останні місяці ініціювавши ряд кримінальних справ проти авторів постів у каналах ВК. Під «удар» потрапили профілі людей, пов’язаних з російською опозицією.

Кримінальну справу ВК

На Еліну Мамедову було заведено кілька кримінальних справ за репости в ВК, що датуються ще 2014-15 роками

Прагнучи уникнути звинувачень у сприянні влади, адміністрація «Mail.ru Group» (власник Вконтаке) ініціювала ряд новацій в функціоналі ВК, однією з яких стало створення «Закритого профілю» користувача. В такому акаунті сторонній користувач міг би бачити аватарку власника сторінки, його статус, який час тому чоловік був в мережі, кількість друзів і записів. Зазначені дані не є розмітки. Розширеної інформації про них отримати не вдасться. Інша приватна інформація і зовсім прихована.

Тепер відстежити, хто зробив репост на ту чи іншу посаду, стає важкувато. Як і отримати точну інформацію про власника закритого профілю. Втім, для спеціалізованих поліцейських структур дані заходи безпеки ВК не є серйозним заслоном. Проте доступ до потрібних даних ускладнюється.

Також вам може бути цікавий наш матеріал про те, як можна назвати бесіду в ВК з друзями смішно.

Як приховати свій аккаунт в ВКонтакте на ПК

Приховати інформацію про себе в VK можна як на своєму комп’ютері, так і допомогою мобільного телефону. Давайте детально розберемо і той і інший варіант.

Щоб закрити сторінку Вконтакте від всіх, крім друзів, на ПК, виконайте такі дії:

 • Перейдіть на вашу сторінку в ВК;
 • Натисніть на свою аватарку справа зверху сторінки, і виберіть «Налаштування»;
  Виберіть Налаштування

  Розділ «Налаштування»

 • Перейдіть в розділ «Налаштування»;
  розділ

  Конфіденційність

 • Прокрутіть сторінку в самий низ, знайдіть там опцію «Тип профілю», і виберіть «Закритий»;
  Тип профілю закритий

  Тип профілю

 • Підтвердіть закриття вашого профілю, натиснувши на «Та, закрити»;
  закрити профіль

  закрити профіль

 • Тепер при переході в ваш профіль в VK сторонній користувач зможе бачити лише обмежений тип даних. Повні ж дані доступні лише для передплатників, тому подайте заявку в друзі для повноцінного перегляду інформації на користувальницької сторінці.

Якщо ви бажаєте побачити, як відображається ваша сторінка для інших людей в ВК, клікніть в самому низу на напис «Подивитися, як бачать вашу сторінку інші користувачі». При цьому перегляд від імені ваших друзів в функціоналі ВКонтакте вже не доступний — ви можете лише переглянути, як бачить ваш профіль незнайомий користувач VK.

Також раніше ми розібрали, як подивитися закритий профіль в ВК.

Як закрити свій профіль VK на телефоні

Щоб закрити інформацію на сторінку в Вконтакте на мобільному пристрої, виконайте такі дії:

  1. Запустіть офіційний додаток «Вконтакте» для мобільних пристроїв;
  2. Відкрийте настройки вашого профілю;
  3. Перейдіть в розділ «Налаштування»;
   Виберіть Приватність

   Мобільна версія ВК

  4. Знаходимо розділ «Інше»;
  5. Пересуваємо повзунок праворуч від опції «Закритий профіль», тим самим активувавши останній;
  6. Підтвердіть зміни, натиснувши на «Так».
  7. Закритий профіль Вконтакте буде включений.

Також раніше ми проаналізували функціонал мобільної версії ВК.

висновок

Функціонал вітчизняної соціальної мережі дозволяє легко приховати інформацію про користувачів, виконавши ряд простих кроків по налаштуванню. Закритий аккаунт унеможливлює перегляд основної інформації нашої сторінки, що дозволить уникнути непотрібних розглядів з державними органами. Якщо ви турбуєтеся про вашу приватності, тепер ви знаєте, як можна закрити свій профіль в соцмережі ВК. Так ваші дані стануть доступні лише вашим друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector