Що таке пруф в молодіжному сленгу?

Сьогодні багатьом батькам, бабусям і дідусям складно розуміти своїх дітей, так як вони використовують нові слова в своїй промові. Наприклад, що таке пруф не тільки в нумізматиці, але і в молодіжному сленгу — знають далеко не всі. Слово нове, навіть багатьом підліткам невідоме. Тому в цій статті ви дізнаєтеся все значення, які воно в собі несе.

Що означає пруф в мові підлітків?

Наш сайт продовжує розповідати вам про нові слова в молодіжному сленгу. І сьогодні багатьох цікавить слово пруф. Як і в багатьох інших випадках визначення фраз з молодіжного сленгу, необхідно звернутися до англо-російському перекладачеві, щоб зрозуміти значення. Слово «Proof» англійською мовою перекладається на російську, як «доказ». Часто зустрічається в інтернеті слово «Ізі«. Дізнайтеся, що воно означає.

Переклад слова Proof

Переклад слова Proof в Google-перекладача

Таке ж значення воно має в молодіжному сленгу зараз. Дане слово найчастіше зустрічається в інтернеті, при спілкуванні підлітків у соціальних мережах, зокрема в ВКонтакте.

Обговорення слова пруф

Обговорення слова пруф в ВКонтакте

Використовується у випадках, коли одна людина сумнівається в словах іншого і просить надати йому пруф. Або просте доказ своїх слів. Існують навіть меми з цього словом.

Інтернет-мем

Інтернет-мем зі словом пруф

Інтернет-мем — це ще одне нове слово, яке вважається молодіжним сленгом. До речі, про нього є ціла стаття у Вікіпедії. Якщо вам цікаво, ви можете ознайомитися з нею по посиланню.

Що таке пруфлінк на сленгу?

Перша частина слова пруфлінк нам вже знайома — це доказ або підтвердження своїх слів. Що стосується другої частини, то слово «лінк» перекладається як «посилання» або «посилання на сайт».

Переклад Link

Переклад слова Link

Так як обговорення тієї чи іншої теми часто відбувається на форумах або в групах соціальних мереж, користувачі просять надати адресу в мережі або сайт. Ресурс повинен підтвердити слова стверджує або бути першоджерелом інформації, про яку йшла мова. Багатьом також цікаво, що таке «Вайни». Прочитайте пояснює статтю за цим посиланням.

Таким чином, якщо слова користувача в коментарях є сумнівними, його просять надати пруфлінк. Слово Пруф частіше використовують в молодіжному сленгу, але воно має також інші значення. Щоб ви не втрачали часу на пошуки, ми розглянемо і їх.

Це цікаво: що таке Вписка на молодіжному сленгу.

інші значення

Незвичайне слово Пруф зустрічається також у цінителів рідкісних і старовинних монет — нумізматів.

СловоЗначеніе
пруфОсоблива технологія виготовлення або карбування монет. Вона характерна поліпшеною якістю. Монета, яка була виготовлена ​​за технологією Пруф має бездоганно рівну поверхню або фон. На ньому нанесений матовий рельєф, тобто букви, цифри, особи знаменитих людей, відомі будівлі та інше. У середньовіччі пруф називали монети, які виходили від першого удару штемпеля.
Пруф-лайкЩо значить, Пруф-подібні або технологія подібна Пруф. Це також технологія виготовлення монет. І вона означає, що монети схожі на ті, що виходять при Пруф, але деякі умови все ж не дотримано при її створенні. Зовні всі ознаки схожі: дзеркальна поверхня, і матова гравірування. Але при виготовленні із заготівлі було нанесено 2 і більше удару. Цією технологією (Пруф-лайк) сьогодні користуються монетні двори в більшості країн.

монета Пруф

Монета, викарбувана за технологією Пруф

Технологія виготовлення подібних монет і медалей досить цікава. Після удару такі монети були витравлені в кислоті. Наступний крок — полірування. Саме так домагалися хорошого контрасту між фоном і гравіюванням. Для створення рельєфних написів використовувалися відповідні матриці.

Слово Пруф в алкогольних напоях

Словом Пруф позначають також міцність алкогольних напоїв в країнах, де державною мовою є англійська. У США Пруф дорівнює двом градусам спиртного напою. У Великобританії раніше 1 Пруф дорівнював 7/4 градусів, але сьогодні вже не застосовується. Таким чином, 40-градусна російська горілка дорівнювала б 70 пруф.

Ця назва була вигадана в 16 столітті, коли англійським морякам покладалася порція рому до платні. У моряків був власний спосіб перевірити міцність рому.

Rum

ром

Для цього вони поливали ромом невелика кількість пороху. Якщо після декількох спроб він не підпалювали, значить ром поганої якості.

експеримент

Експеримент з ромом

Порох не міг спалахнути, якщо до нього був подмешен ром з вмістом алкоголю менше 57 градусів. Після чого це кількість градусів в напої називали 100 Пруф.

Читайте також: що таке РОФЛ молодіжним сленгом?

Чи варто застосовувати іноземні фрази в молодіжному сленгу

Якщо простежити за появою в мові тінейджерів різних нових слів на англійську мотив, можна помітити, як з плином часу більшість з них зникає. Англійські слова як пісня, яка дуже сподобалася. Але через кілька місяців або рік її забудуть через те, що з’являться нові. У використанні нових слів немає нічого поганого, що б не говорили про забруднення російської мови патріотично налаштовані люди.

Тому не варто турбуватися про те, що наш російська мова може бути забутий або стертий з історії англійською. Ми ще не раз прочитаємо в інтернеті слово пруф в значенні молодіжного сленгу. Але пройде час, і воно зникне також, як і інші слова: чикса, лайф, лов і інші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector