Через брак пам’яті сторінку перезавантажена в Яндекс браузері що робити

Користувачі популярного «яндекс.браузер» можуть зіткнутися з появою повідомлення «Через брак пам’яті сторінку перезавантажена», після чого браузер зазвичай перезапускается. Вже згадана проблема викликана некоректною роботою браузера з пам’яттю, в якій може бути винне одне з недавно встановлених на браузері оновлень. Нижче розберемо суть цієї проблеми, а також опишемо способи її вирішення.

Типове повідомлення про нестачу пам'яті

Типове повідомлення про нестачу пам’яті

Причини виникнення помилки пов’язаної з нестачею пам’яті, щоб відкрити сторінку в браузері

Проблема зазвичай виникає раптово, після чого проявляє себе із завидною регулярністю. Досить часто вона з’являється при виконанні громіздких операцій в мережі. Наприклад, при перегляді в браузері HD відео, обслуговуванні сторінок з великою кількістю скриптом і флеш-банерів, одночасній роботі браузера з великою кількістю сторінок, іншими подібними операціями.

Індикатором наявності проблеми зазвичай є раптово з’являється повідомлення «Через брак пам’яті сторінку перезавантажена» в яндекс.браузер. Користувачеві пропонується натиснути на «Оновити сторінку», після чого сторінка перезавантажується, і функціонал браузера тимчасово відновлюється.

Незважаючи на повідомлення про брак пам’яті, дане повідомлення може виникати навіть на ПК з солідним об’ємом пам’яті (32 Гб і більше). Тому прив’язувати розглянуту проблему тільки до нестачі пам’яті я б не став.

Причинами проблеми зазвичай є:

 • Некоректне чергове оновлення «яндекс.браузер». Після установки чергового такого поновлення у користувачів були масово зафіксовані помилки брак пам’яті;
 • Недостатня кількість ОЗУ на ПК (4 Гб і менше);
 • Велика кількість одночасно відкритих сторінок в браузері;
 • Некоректно працюють браузерні розширення, встановлені користувачем;
 • Наявні на ПК вірусні зловредів.

Давайте розглянемо, як вирішити помилку не вистачає пам’яті в яндекс.браузер.

Рекомендую: Як прибрати «Вам може бути цікаво» в Яндекс.

Що робити, якщо не вистачає пам’яті в яндекс.браузер

Якщо ваш ПК має невелику кількість пам’яті (4 Гб і нижче), тоді найбільш простим способом виправити помилку «Через брак пам’яті сторінку перезавантажена» є збільшення кількості робочої пам’яті (ОЗУ). Додайте в ваш ПК ще одну планку пам’яті, і цілком можливо, що помилка пам’яті в яндекс.браузер зникне.

Треба збільшити розмір пам'яті вашого PC

Треба збільшити розмір пам’яті вашого PC

Іншими способами виправлення проблеми є наступні:

Закрийте зайві сторінки (вкладки) в браузері

Насамперед рекомендується закрито всі зайві сторінки і вкладки вашого яндекс.браузер, залишивши лише одну (дві) потрібні вам.

Очистіть кеш і куки вашого веб-навігатора

Наступним кроком буде очищення кеша і куків вашого яндекс.браузер, для усунення попередження «Будь ласка, закрийте непотрібні вам програми і вкладки браузера і відновите сторінку».

 1. Для цього перебуваючи в браузері одночасно натисніть на Ctrl + Shift + Del.
 2. У вікні, очищення історії виберіть період очищення, і поставте обов’язкові галочки на «Файли, збережені в кеші» і «Файли cookie …».
 3. Після чого клікніть на «Очистити історію».
 4. Перезапустіть ваш браузер.

натисніть на

Натисніть на «Очистити історію»

Вимкніть (видаліть) зайві розширення (доповнення) для браузера

Якщо ви недавно встановлювали зайві розширення на ваш браузер, тоді спробуйте їх тимчасово відключити (або видалити). У вікні браузера натисніть на кнопку настройок (три горизонтальні лінії), виберіть «Додатки», і відключіть (видаліть) недавно встановлені доповнення (розширення).

Збільште файл підкачки

 1. Натисніть на Win + R, введіть там sysdm.cpl і натисніть Enter.
 2. У вікні властивостей системи перейдіть на вкладку «Додатково», праворуч від «Швидкодія» тиснемо на «Параметри».
 3. Далі в черговому вікні знову вибираємо вкладку «Додатково», тиснемо на кнопку «Змінити».
 4. У тому ж вікні властивостей віртуальної пам’яті активуємо опцію «Вказати розмір». І пишемо мінімальний і рекомендований розмір удвічі більше, ніж є обсягу пам’яті вашого ОЗУ.
 5. Наприклад, якщо у вас пам’яті ОЗУ 4 ГБ (4096 МБ), то прописуємо значення зазначених параметрів 8192 Гб.
 6. Зберігаємо зміна і перезавантажуємо ПК.

Вкажіть необхідний розмір віртуальної пам'яті

Вкажіть необхідний розмір віртуальної пам’яті

Перевірте систему на вірусу

У деяких випадках наявні на ПК зловредів можуть істотно заважати комфортному серфінгу в мережі. Для боротьби з ними використовуйте випробувані інструменти рівня Доктор Веб Кюрейт або AdwCleaner, що дозволяють ідентифікувати та усунути різні види зловредів.

AdwCleaner

Задіюйте «AdwCleaner» для боротьби зі зловредів

Переінсталюйте ваш яндекс.браузер

Якщо нічого з перерахованого не допомогло, тоді рекомендується повністю перевстановити ваш браузер. Для цього спочатку рекомендується зберігати ваші паролі та закладки в браузері, потім видаліть браузер стандартним способом, перезавантажте ПК і встановіть нову версію яндекс.браузер на ваш комп’ютер. Досить часто це дозволяє усунути проблему відсутності пам’яті, щоб відкрити сторінку в браузер.

висновок

При появі повідомлення «Через брак пам’яті сторінку перезавантажена» в Яндекс браузері рекомендую насамперед закрити зайві вкладки і сторінки вашого браузера, тим самим звільнивши системну пам’ять. Якщо ж помилка продовжує виникати, використовуйте інші поради з даної статті, що дозволить позбутися від помилки браку пам’яті на вашому яндекс.браузер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector