Музика для Інстаграм без авторських прав — як і де скачати безкоштовно

Для всіх блогерів без винятку в Instagram діє авторське право на інтелектуальну власність. Це означає, що без згоди автора ми не можемо використовувати його творіння, будь то музика, зображення або навіть тілорух. Як же зробити свої публікації цікавими? Де і яким чином можна скачати безкоштовно музику для свого Інстаграма без діючих авторських прав? Про це ви дізнаєтесь далі в статті.

Про авторські права в Інстаграме

Жодна пісня або музична композиція не утворилася в природі сама по собі. А це означає, що її хтось написав або створив. І так, як автор витрачав на її створення час, сили і частинку себе, ви повинні заплатити за використання його музики. Сьогодні в інтернеті всі країни намагаються дотримуватися цього правила. Чи не відхиляється від цього і російські веб-ресурси. Всіх користувачів, хто не дотримується правил використання чужого матеріалу соціальні мережі і веб-ресурси просто блокують.

Чи варто говорити про те, що перш ніж користуватися тим чи іншим сервісом (наприклад, Інстаграм), необхідно уважно ознайомитися з принципами його роботи. А також до ваших правами і загальними правилами. В іншому випадку нас чекає один і той же сценарій: ми витрачаємо свій час на пошуки матеріалу в мережі. Редагуємо відео, додаємо зображення і ефекти, накладаємо музику, все це зберігаємо в файл. І під час його завантаження в свій аккаунт спостерігаємо таке повідомлення (нижче).

Повідомлення про порушення
Повідомлення про порушення авторських прав

Далі ми можемо вибрати варіанти для продовження завантаження. Але якщо у вас немає прав на використання матеріалів у вашому відео — вас чекає блокування облікового запису. Щоб таких неприємностей в майбутньому не виникало, давайте розглянемо способи отримати безкоштовну музику для своїх потреб.

Це може бути корисним: як зберегти маску в Інстаграм.

ВКонтакте — джерело безкоштовної музики для Instagram

Соціальна мережа Вконтакте є місцем, де збираються таланти з усього СНД. Сотні і тисячі топіків і груп, де користувачі діляться своїми малюнками, анімаціями і музикою. І якщо Інстаграм — це ресурс з ухилом на фотолюбителів, то ВКонтакте — зона меломанів.

Музика в ВКонтакте
Музика в ВК

Саме тут не так давно можна було скачати будь-яку композицію для Instagram абсолютно безкоштовно і без будь-яких обмежень на авторські права. І цей музичний архів вважався найбільшим в російськомовному інтернеті. До тих пір, поки сайт не купили Mail.ru Group.

У кожного зареєстрованого в ВК користувача є можливість викласти в соціальну мережу музику власного виконання. І не важливо спосіб її створення, ви можете створювати цілі колекції зі своєю музикою.

Розділ з музикою
Розділ з музикою без АП

Незалежні початківці музиканти прокладають свій шлях до популярності через музичні групи в ВК.

Список безкоштовної музики
Список безкоштовної музики в ВК

Тому наша мета — пошук музичних груп з безкоштовною музикою для Instagram.

Зверніть увагу на наступні групи без авторських прав:

Посилання на групу: Пояснення:
https://vk.com/music_for_youtubeЗнайдіть блок під назвою «Музика» і виберіть його.
https://vk.com/red_musical_youtubeУ даній групі користувачі самі шукають і викладають музику без авторських прав (АП).
https://vk.com/rmy_backПодібна група, де музику розміщують користувачі і самі творці композицій.

У ВКонтакте можна знайти додаткові джерела музики. Якщо ви не знайшли те, що підходить вам в групах вище, спробуйте зробити пошук за своїм запитом.

Читайте також: тіньовий бан в Інстаграм — як вийти і перевірити?

Яким чином обійти алгоритм перевірки авторських прав в Інстаграм

Є деякі способи обдурити перевірку на авторські права при завантаженні публікації в Інстаграм. Найпростіший спосіб — це запис музичного запису на диктофон. І чим гірше буде запис, тим імовірніше що ваш ролик пройде перевірку. Не варто переживати на той рахунок, якщо запис вийти занадто поганий. Ви можете поліпшити її за допомогою редактора. Запис можна зробити будь-яким диктофоном. Скористайтеся ним в своєму мобільному пристрої.

Інший спосіб полягає в зміні швидкості доріжки. Ви можете взяти абсолютно будь-який трек, який бажаєте використовувати в своєму кліпі. І вам не потрібно буде шукати і скачувати музику для Instagram без авторських прав. Також не обов’язково надто сильно змінювати швидкість відтворення. Невеликих відхилень вистачить, щоб Інстаграм прийняв трек за невідомий.

Читайте також: як зберегти відео з Інстаграма на телефон iPhone.

Де можна змінити швидкість музичної доріжки

Розробники додатків знають потреби користувачів. Тому на просторах інтернету з’явився такий нехитрий сервіс, як Vocalremover — https://vocalremover.ru/tempo. Він вміє змінювати темп музики. Швидше за все, спеціально для того, щоб ми могли змінити швидкість відтворення музики для її використання.

всі функції
Всі функції онлайн редактора

Онлайн редактор також має інші функції, які нам стануть у пригоді.

онлайн редактор
Онлайн редактор для зміни темпу музики

Наприклад, зміна тональності або редагування треку:

 1. Якщо ви вже вибрали трек для зміни темпу, натисніть кнопку «Вибрати файл»;
  вибрати файл
  Натисніть на кнопку «Вибрати файл»
 2. Трек з’явиться на тайм лінії, де ми будемо його редагувати. Під тайм лінією знаходиться регулятор швидкості доріжки. Відхиляти швидкість від норми можна тільки на 30% в одну чи іншу сторону;
  трек
  Трек на таймлініі
 3. Зазвичай, відхилення від норми на 1 десяту практично непомітно на слух. Вам залишиться вибрати, в який бік змінювати швидкість: швидше або повільніше;
  регулятор швидкості
  Регулятор швидкості відтворення
 4. Тут же є кнопка для прослуховування треку. Натисніть, щоб переконатися, що швидкість на слух практично не змінилася;
  кнопка прослуховування
  Натисніть кнопку для прослуховування
 5. Виберіть вихідний формат і натисніть кнопку «Зберегти»;
  Виберіть формат
  Виберіть формат і збережіть
 6. Після декількох секунд обробки трек буде доступний для скачування. Поставте прапорець на пункті «Зберегти файл» і натисніть «Ок».
  збережіть трек
  Збережіть трек на комп’ютері

Формат краще вибирати MP3, щоб на виході файл вийшов компактним. При виборі інших форматів завантажувати доведеться файл в декілька десятків мегабайт.

Безкоштовна медіатека YouTube з великим архівом музики

Відеохостинг Ютуб також своєму розпорядженні власну бібліотеку, де ви можете взяти будь-яку композицію зі списку і завантажити для Інстаграм. Фонотека ділиться на два розділи: музика і звукові ефекти.

Розділи в медіатеці
Розділи в медіатеці Ютуб

Навпроти кожного треку варто стрілочка для завантаження. Доступні фільтри для сортування музики за жанрами, настрою, інструментів, тривалості. У безкоштовної бібліотеці 2 види музики: з зазначенням авторства та без вказівки.

Кнопка для завантаження
Кнопка для завантаження музики

Тобто музика безкоштовна, але за умовами ліцензії ви повинні згадати в описі до відео ім’я музиканта.

Сайти, де можна скачати треки без прав для Інстаграм

У соціальній мережі Instagram є власна колекція безкоштовної музики для блогерів.

бібліотека музики
Бібліотека музики без АП

Бібліотеку також можна налаштовувати. Виберіть фільтри, які хочете застосувати до колекції музики.

Кнопки для управління
Кнопки для управління композицією

Кожну з композицій можна прослухати і завантажити відповідними кнопками. В даній бібліотеці понад 5 тисяч зразків музики.

Якщо ви не знайдете що-небудь підходяще, зверніть увагу на такі ресурси

 • https://audionautix.com/ — відмінна медіатека, в якій ви можете вибрати одне з музичних напрямків і вибрати в ньому трек для відео Instagram. Розділи і весь сайт англійською мовою, але це не є великою проблемою — відкрийте сайт в Google Chrome і переведіть його;
  Архів з музикою
  Архів з музикою без АП
 • https://www.jamendo.com/start — сайт російською мовою і має велику кількість різноманітної безкоштовної музики;
  Безкоштовна музика
  Безкоштовна музика для Інстаграма
 • http://opsound.org/ — архіви музики, а також звукових ефектів під різні потреби.

При пошуку музики багато користувачів задаються питанням — а чи є сервіси, які можуть перевірити наявність авторських прав на треку? Навіть якщо такі сервіси та є, не можна їм довіряти повністю. Є більш надійний варіант, хоча і не найпростіший. Для перевірки пісні потрібно відкрити в редакторі відео будь-яку картинку, розтягнути її та додати трек.

Створити відео файл і додати в YouTube або Instagram. При завантаженні треку, захищеного авторським правом ви побачите сповіщення про це. В такому випадку вам знову доведеться завантажити безкоштовно музику без діючих авторських прав для свого Інстаграм по посиланнях вище.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector