Не вдалося створити запит на створення облікового запису. Будь ласка, спробуйте пізніше в Стим

При спробі реєстрації власного облікового запису на сайті Steam користувач може зіткнутися з повідомленням «Не вдалося створити запит на створення облікового запису. Будь ласка, спробуйте пізніше в Стім ». Поява даного повідомлення зазвичай пов’язане з проблемами в роботі серверів платформи, які відчувають тимчасові збої і перевантаження в роботі. У нашій статті ми розберемо, в чому суть даної дисфункції, перерахуємо причини її виникнення, а також пояснимо, як її виправити.

Причини помилки «Не вдалося створити запит на створення облікового запису» в Steam

Помилка при реєстрації в Стім масово фіксувалася протягом останніх років, але останнім часом пішла на спад. Це пов’язано зі стабілізацією роботи серверів сайту і введенням в дію нових потужностей. Внаслідок чого помилка запиту на створення профілю в Steam виникає набагато рідше.

Причинами помилки зазвичай є наступне:

 • Тимчасовий збій в роботі серверів;
 • Проблеми в роботі призначеного для користувача браузера;
 • Сумнівний з точки зору Стим домен, на якому розташований е-мейл користувача;
 • Користувач був раніше забанили з різних причин, і не може реєструвати нові акаунти;
 • На призначеному для користувача браузері встановлені різні розширення (доповнення), які заважають коректній роботі веб-навігатора.

Давайте розберемося, яким чином можна виправити помилку про те, що не вдається створити запит на створення профілю в Steam, і як повторити спробу пізніше.

Це цікаво: Як вирішити помилку «Failed to load steamui.dll» в Стім.

Перевірка статусу серверів на ігровій платформі

Насамперед рекомендуємо перевірити статус серверів Steam. Можливо, вони тимчасово не функціонують або на них проводяться технічні роботи. Для перевірки використовуйте сайти steamstat.us і downdetector.com, що відображають статуси і кількість скарг користувачів.

сервер Стим

Перевірте статус серверів Стим

Використання клієнта Стим для реєстрації аккаунта

Ефективним способом позбутися від помилки «Будь ласка, спробуйте пізніше» в Steam є використання клієнта для реєстрації аккаунта.

Регламент реєстрації цим способом полягає в наступному:

 1. Скачайте свіжу версію клієнта Стим;
 2. Встановіть програму на ваш ПК;
 3. Запустіть Steam і натисніть там на кнопку «Створити обліковий запис»;

  Створити обліковий запис Стим

  Виберіть «Створити обліковий запис»

 4. Пройдіть реєстрацію за допомогою підтвердження через е-мейл;
 5. Увійдіть у ваш аккаунт, використовуючи вашу електронну адресу і пароль.

Читайте також: Як активувати ключ в Стім.

Застосування іншого e-mail при спробі створення профілю

Деяким користувачам вирішити помилку «Не вдалося створити запит на створення облікового запису. Будь ласка, спробуйте пізніше »допоміг вибір альтернативного е-мейла. Спробуйте при реєстрації використовувати іншу адресу електронної пошти, бажано на іншому домені. Steam може погано працювати з рядом вітчизняних доменів, а при використанні іноземних аналогів (наприклад, protonmail.com) проблем з реєстрацією профілю можна уникнути.

Використання VPN для запиту на реєстрацію профілю в Steam

Якщо раніше ви мали проблеми зі Стим (включаючи ігрові бани), тоді, можливо, на серверах прописана ваша блокування по IP-адресою. Рекомендуємо використовувати ВПН-інструменти (рівня Betternet і аналогів) для зміни вашого IP і проходження реєстрації в системі.

Betternet

Використовуйте ВПН для обходу блокування по IP

Перевірка якості вашого інтернет-з’єднання

Нестабільне інтернет-з’єднання також може викликати помилку запиту на створення аккаунта в Стім. Рекомендуємо перезавантажити ваш роутер, для чого вимкніть його на хвилину, а потім включіть назад. Також переконайтеся в нормальній роботі вашого з’єднання, для чого відвідайте кілька звичних сайтів.

Відключення розширення веб-навігатора

Також рекомендуємо тимчасово відключити (видалити) розширення, встановлені на вашому веб-браузері. Вони можуть впливати на підключення до різних сайтів (включаючи Steam) і ставати причиною різних проблем. Перейдіть в налаштування вашого веб-навігатора, знайдіть там розділ розширень (доповнень) і відключіть активні інтернет-розширення. Після їх відключення спробуйте знову пройти реєстрацію в системі. Це може допомогти вирішити проблему.

Це корисно знати: Як працює служба підтримки в Стім.

висновок

Найбільш частою причиною помилки «Не вдалося створити запит на створення облікового запису. Будь ласка, спробуйте пізніше »є тимчасові збої в роботі серверів Стим. Рекомендуємо в першу чергу перевірити їх статус на відповідних ресурсах. А якщо сервера працюють стабільно — створити профіль за допомогою стаціонарного клієнта Steam. В останньому випадку реєстрація зазвичай проходить без будь-яких проблем, і помилка не виникає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector