Як відправити подарунок у ВК анонімно

Багатьом з нас подобається робити сюрпризи. Нашим подарунком ми висловлюємо свою увагу до людини, демонструємо йому (їй) наше позитивне ставлення, сподіваємося на відповідну взаємність. Стосується це і соціальних мереж, в яких відправка віртуальних презентів — популярне і масове явище. Особливе задоволення ми знаходимо в анонімних відправленнях, змушуючи одержувача гадати, хто ж є відправником. Але часто ми стикаємося з обмеженістю функціоналу даної соціальної мережі. Що ж робити в такій ситуації? Нижче ми розберемо, яким чином можна відправити подарунок у соцмережі ВК абсолютно анонімно. А також що для цього знадобиться.

Чи можливо робити анонімні сюрпризи в ВК

Як відомо, раніше функціонал Вконтакте дозволяв відправити подарунки без підпису відправника. Пізніше, в силу ряду причин, ця можливість була закрита. Нині автор відправленого презенту доступний для перегляду одержувачу. Ви можете вибрати, чи буде видно ваш подарунок крім самого одержувача ще й інші особи, або він буде видно тільки одержувачу.

Також сам одержувач може обмежити перелік осіб, яким буде видно його подарунки (включаючи і ваш). Він може налаштувати приватність таким чином, щоб лише він буде бачити всі свої сюрпризи. Також він може зробити свої віртуальні листівки доступними для перегляду лише його друзями або всіма користувачами.

Читайте також: Як подивитися сподобалися записи, фото і публікації в VK.

Яким чином можна відправити подарунок у ВКонтакте

Відправка віртуальної листівки в ВК робиться дуже просто, і полягає у виконанні наступних операцій:

 1. Перейдіть на сторінку користувача, якому ви хочете зробити приємно;
 2. Під його аватарки розташована кнопка «Написати повідомлення», а праворуч від неї — кнопка з піктограмою подарунка. Натисніть на останню;

  Кнопка Подарунок ВК

  Натисніть на кнопку з зображенням подарунка

 3. Відкриється вікно вибору картинок, кожна з яких коштує певну кількість «голосів» (валюта Вконтакте). Якщо у вас на рахунку немає достатньої кількості голосів, ви зможете їх придбати;
 4. Виберіть вподобаний подарунок, і клікніть на нього;

  Актуальні подарунки

  Виберіть вподобаний подарунок, і клікніть на нього

 5. У вікні відобразиться обраний вами сюрприз, його одержувач і поле для повідомлення, яким буде супроводжуватися подарунок. Нижче доступна для активації опція, яка робить текст і ім’я відправника доступним лише для одержувача. Інші користувачі побачити автора відправлення і його текст не зможуть;

  налаштування відображення

  В случає установки галочки ім’я автора подарунка побачить лише одержувач

 6. Для відправки натисніть на «Відправити».

Таким чином ми бачимо, що автор подарунка буде видно для одержувача. Але невже способів відправити презент в ВКонтакте абсолютно анонімно немає? Вони є. Давайте дізнаємося, що нам доступно.

Створення фейковий сторінки

Найбільш простим і доступним способом відіслати прихований подарунок в VK є створення фейковий сторінки в соціальній мережі, і відправка повідомлення від її імені. Ви можете створити профіль на телефонний номер ваших друзів або родичів, ввести будь-яке ім’я і прізвище. І вже з неї відправити сюрприз потрібній людині. Хто справжній автор повідомлення одержувач так і не дізнається.

Подарунок в ВК на 14 лютого

На день всіх закоханих адміністрація Вконтакте дозволяє анонімну відправку повідомлень з віртуальними листівками. Ви можете відправити приховану валентинку сподобалася вам дівчині (хлопцю), при цьому відправник залишиться для одержувача невідомим.

Анонімний подарунок ВКонтакте

На день всіх закоханих ви можете відправити анонімне подарунок відправнику

Інші ж способи відправки подарунків без підпису імені відправника в ВКонтакте на даний момент недоступні.

Це корисно знати: Як зателефонувати в ВК з комп’ютера.

висновок

У нашому матеріалі ми детально розібрали, яким чином можна відправити подарунок у соцмережі ВК повністю анонімно. А також які способи приховування авторства сюрпризу доступні на даний момент. Функціонал Вконтакте дозволяє приховувати ім’я автора презенту від сторонніх користувачів (окрім одержувача). Якщо ж ви хочете забезпечити абсолютну анонімність, тоді створіть фейковий сторінку, і відправте повідомлення вже від її імені.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector