Як дізнатися з ким переписується людина в ВК

У багатьох з нас є людина, про яку хочеться знати абсолютно все. Це може бути наша половинка, дівчина чи хлопець, приятель або просто знайомий, про дії і контакти якого ми хочемо знати більше, ніж знаємо зараз. І якщо у такої людини є активний аккаунт у соціальній мережі «ВКонтакте», то багато хто з нас хотіли б знати, з ким він спілкується. У нашій статті ми постараємося відкрити завісу і розповімо, яким чином можна дізнатися, з ким саме переписується людина в соцмережі ВК. А також які сервіси (і інструменти) нам в цьому допоможуть.

Яким чином дізнатися, з ким людина веде листування в ВК

На даний момент в функціоналі Vkontakte відсутня 100% можливість дізнатися, з ким переписується хто-небудь. Команда розробників уважно відстежує знайдені користувачами уразливості, і досить швидко усуває їх, залишаючи інших користувачів ні з чим.

Проте, є кілька неофіційних способів, що дозволяють дізнатися, з ким саме спілкується людина в соціальній мережі ВКонтакте. Давайте розглянемо їх пильніше.

Це корисно знати: Як відправити подарунок у ВК анонімно.

Перегляд списку друзів користувача

Неофіційний спосіб дізнатися, з ким часто спілкується користувач, полягає у відкритті списку друзів на його сторінці. У списку, самі верхні друзі і будуть ті самі люди, з якими найбільш часто він пише.

Верхні друзі в списку друзів ВК

Перегляньте самих верхніх друзів користувача в списку друзів

При цьому врахуйте, що якщо він недавно додав когось в друзі, то новий друг також буде відображатися в списку друзів зверху.

Спільний доступ до аккаунту в соцмережі

Якщо справа стосується близької вам людини, яка проживає з вами в одному будинку, то дізнатися, з ким спілкується користувач в ВК, можна за допомогою пристроїв, на яких користувач заходить в мережу. Зазвичай у людини є кілька таких пристроїв (смартфон, планшет, ноутбук і ін.), Один з яких можна попросити у тимчасове користування, після чого і запустити на ньому додаток. Зазвичай люди не виходять зі своїх акаунтів, тому ви буквально в паралельному режимі зможете спостерігати, з ким і про що спілкується потрібний вам персонаж.

Ясна річ, цей спосіб порушує право на таємницю листування, і при виявленні може зіпсувати сильно зіпсувати ваші стосунки. Але якщо мова йде про вашій дитині або улюбленому (улюбленої), то в цьому випадку багатьох нічого не зупиняє.

Мережеві сервіси для перегляду (злому) листування в ВК

У мережі представлено кілька сервісів, які, за словами їх творців, здатні відкрити таємницю листування з ВКонтакте. І показати з ким і про що спілкується той чи інший користувач. Можна згадати vkdia.com і інші аналоги.

Vkdia.com

Сервіс vkdia.com обіцяє перегляд співрозмовників користувача в ВК

Зайве пояснювати, що всі дані інструменти — фейковий. Їх функціонал має декларативний характер, і не підкріплений будь-якої реальної ефективністю. У найбільш безболісних випадках ви просто не отримаєте будь-якого результату, а в найгірших — втратите доступ до свого облікового запису або занесете на ваш ПК будь-якої звовред.

Вбудовані додатки, щоб дізнатися, з ким спілкується людина

Ще одним способом дізнатися, кому пише користувач приватні повідомлення, є звернення до функціоналу додатків «Вконтакте». Додатки рівня «Листування і гості» і аналоги декларують можливість показати, з ким спілкується хтось із ваших друзів.

Листування і гості

Сервіс «Листування і гості» декларує можливість відкрити, з ким спілкуватися користувач в ВК

На перевірку ж виявляється, що подібні програми просто беруть кілька друзів користувача, які бувають онлайн. І видають їх як тих людей, з якими він спілкується. Зрозуміло, приймати таку інформацію за чисту монету не варто.

Програми-кейлоггери для перегляду повідомлень

Ще одним способом переглянути співрозмовників в ВКонтакте є задіяння програм-кілоггерів. Останні зазвичай запам’ятовують натискання на клавіші ПК, періодично роблять знімки екрану, перехоплюють звуки з мікрофона і так далі.

Якщо ви маєте доступ до ПК або смартфону користувача, на них можна встановити кейлоггер, і отримати дані про користувача активності. Але в разі розкриття подібних дій відносини з потрібною людиною можуть бути зіпсовані.

хакерська допомогу

Ще одним способом дізнатися з ким переписується людина, є звернення до професійної хакерської допомоги. Інтернет рясніє оголошеннями, що обіцяють злом потрібної сторінки ВКонтакте за певний матеріальну винагороду. Обіцяється доступ до прихованих друзям користувача, його листуванні з іншими і інша конфіденційна інформація.

Оскільки підтвердити кваліфікацію таких «фахівців» досить складно, то є великий шанс, що ви просто втратите ваші гроші. Тому рекомендуємо звертатися до таких людей з усією відповідальністю і усвідомленням можливих ризиків.

хакери ВК

Покладатися на хакерів — серйозний ризик

Читайте також: Як подивитися сподобалися публікації в ВК.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином дізнатися з ким саме переписується людина в соціальній мережі ВК. А також які способи можуть надати нам потрібну інформацію. Оскільки 100% способів отримати відповідь не існує, то варто придивитися до вказаних вище інструментів. Спробуйте перераховані альтернативи, можливо одна з них виявиться для вас досить ефективною.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector