Як сканувати QR код в ВК

Ті, що прийшли до нас з Японії QR-коди швидко прижилися в Росії. Ви можете зустріти характерні квадратики на упаковці товару, в касах магазинів, в рекламних брошурах і солідних журналах. Кожен з кодів несе якусь інформацію, відкрити яку допоможуть спеціальні програми, які можна легко знайти в мережі. Але якщо у вас на телефоні є мобільний додаток Вконтакте, тоді нічого скачувати не потрібно, у вас вже є все необхідне для прочіткі ліпшого вам на очі шифру. Нижче ми розберемо, яким чином відсканувати QR-код в додатку ВК. А також що вам для цього знадобиться.

Що таке QR-код?

Термін «QR» є абревіатурою англійських слів «Quick Response» (швидкий відгук). У дослівному перекладі і знаходиться суть даної технології, що дозволяє за допомогою камери телефону швидко зчитувати потрібні дані, а потім і обробляти їх. Ви можете зустріти QR-код в рекламі будь-якого журналу, на дошці оголошень, веб-сторінці і навіть на чиїйсь футболці. Сканування шифру дасть вам інформацію про бізнес або товар, про людину, що носить таку футболку, надасть мережевий лінк, де ви зможете подивитися фільм або трейлер майбутнього шедевра.

QR-код

Стандартний квадрат QR-коду

Причини, за якими QR-коди витіснили популярні до них штрих-коди, зрозумілі. Вони вміщають значно більший обсяг даних, включаючи мережеві лінки, геокоордінати і текст. Інша важлива особливість таких зашифрованих картинок в ВК в тому, що вони можуть бути лічені звичайним мобільним телефоном, і не вимагають спеціального ручного сканера як в разі штрих-кодів.

Сканувати QR-код

Ви можете сканувати QR-код за допомогою звичайного телефону

Для зчитування QR-кодів необхідно встановити на свій Android одну з відповідних програм — «QR сканер штрих-коду», «NeoReader QR Barcode Scanner »та інші аналоги (в айфонах сканер є в функціоналі програми« Камера »).

QR сканер штрих-коду програма

Для роботи з QR-кодами необхідна установка відповідної програми

Але якщо у вас є мобільний додаток «Вконтакте» (Андроїд, iOS), то вам нічого не треба встановлювати, все вже є на вашому пристрої. Давайте розберемося, яким чином сканувати QR-код в соціальній мережі ВК.

Читайте також: Як дізнатися хто заходив на мою сторінку Вконтакте.

Інструкція по скануванню QR-коду в ВК

Для сканування коду вам знадобиться ваш телефон, встановлене на ньому мобільний додаток ВК, і кілька секунд вашого часу.

Виконайте наступне:

 1. Запустіть мобільний додаток Вконтакте на вашому пристрої;
 2. На головній сторінці програми, де розміщуються Сторіс, тапніте на значок камери (зверху зліва);

  Камера ВК

  Натисніть на значок камери в мобільному ВК

 3. Після активації камери наведіть її на потрібний QR-код;
 4. Практично моментально відобразиться вміст даного коду;
 5. Якщо це буде посилання, то на екрані вашого гаджета з’являться дві кнопки — «Відкрити посилання» і «Зберегти в закладках».

  Посилання

  Посилання в QR-коді ВК

 6. Натискання на першу кнопку відкриє мережеву сторінку, на яку вказує посилання з QR-коду.
 7. Активація на кнопці «Зберегти в закладках» збереже дане посилання в закладках вашого телефону, і ви зможете звернутися до неї пізніше. При цьому Вконтакте може нагородити вас за проведення такого сканування забавним пакетом стікерів.

Стікери ВК QR-код

За сканування QR-коду додаток Вконтакте дарує кілька стікерів

Чи зручна така функція в ВКонтакте? Без сумніву. Але це ще не все. Функціонал мобільного сторінки VK дає можливість завантажити QR-код вашої сторінки. Як це зробити ми розберемо нижче.

Це може бути корисним: Як відкрити коментарі в ВК.

Як завантажити картинку з кодом зі свого профілю Вконтакте

Функціонал мобільного додатка Вконтакте дозволяє зберегти окремо посилання на вашу сторінку в формі QR-коду. Це дозволить швидко ділитися нею з друзями, дозволяючи останнім швидко знаходити вашу сторінку в мережі. А це особливо актуально, коли часу мало, і копатися в мережі в пошуках сторінки потрібного користувача — неефективне марнотратство.

друзі

Використання QR-кодів дозволяє швидко знаходити ваших друзів в мережі

Щоб відсканувати свій QR-код в Vkontakte необхідно зробити наступне:

 1. Запустіть мобільний додаток VK на вашому телефоні;
 2. Перейдіть на ваш профіль в соцмережі;
 3. Справа зверху натисніть на значок QR-коду;

  Значок QR-коду

  Натисніть зверху на значок QR-коду

 4. Відкриється QR-код посилання на ваш профіль. Ви зможете завантажити цей QR-код або поділитися ним з іншими користувачами.

  код профілю

  Ви можете зберегти QR-код вашого профілю на телефон або поділитися ним в мережі

Якщо ви тапніте на кнопку «Поділитися», то в меню опцій вам запропонують поділитися даними зображенням, додати його в альбом, додати його в документи, відправити на вашу стіну, або відправити повідомленням якомусь користувачеві.

Вибір опції ВК

Виберіть одну із зазначених опцій

Потім буде достатньо відкрити дане зображення на своєму телефоні, і дати іншій людині вважати даний QR-код за допомогою його гаджета. Це дозволить легко знайти вашу сторінку в соціальній мережі Вконтакте, і додати вас у друзі.

Допоміжні сервіси для створення QR-кодів

Якщо ж ви самі хочете створити потрібний вам QR-код, то рекомендуємо звернутися до можливостей наступних мережевих сервісів:

№СсилкаОсобенності
1qrcoder.ruВітчизняний ресурс, що дозволяє закодувати в QR-код потрібний вам текст. Вам достатньо перейти на ресурс, ввести в поле текст для кодування, вибрати розмір QR-коду і натиснути на кнопку «Створити код».
2qrcode.tec-it.comМіжнародний ресурс для створення QR-кодів, з підтримкою російської мови. Принцип роботи схожий з ресурсами такого типу.
3the-qrcode-generator.comПопулярний англомовний генератор кодів. Дозволяє закодувати будь-якої текст, урл, контакт, телефон, смс.
4qr-code-generator.comЩе один популярний англомовний генератор, з безліччю опцій для створення потрібного виду коду.

Генератор QR-кодів

Популярний англомовний генератор QR-кодів

Рекомендуємо до прочитання: Як писати закресленим текстом в ВК.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином можна відсканувати QR-код в додатку ВК. А також як завантажити такий код вашої сторінки. Функціонал мобільного додатка Vkontakte дозволяє обійтися без завантаження на ваш телефон спеціального додатку, використавши для цього вбудовані можливості самої програми. Також ви можете зберегти QR-код вашої сторінки в Vkontakte, і потім, при необхідності, поділитися ним з вашими друзями або знайомими. Це позбавить їх від необхідності шукати вашу сторінку серед безлічі схожих альтернатив в мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector