Як прибрати Панель задач внизу екрану на Windows 10 при перегляді відео

Багато користувачів зіткнулися з проблемою в останній версії ОС від популярного розробника Microsoft. Якщо відкрити відеоролик в браузері або медіа-плеєрі нижня панель не зникає, закриваючи частину екрану. Не всі знають, як приховати її. Тому в даній статті ви зможете ознайомитися з різними способами прибрати призначену для користувача панель задач внизу екрану монітора в ОС Windows 10 при перегляді відео.

Цю недоробку Microsoft намагалися усунути за допомогою глобальних оновлень для Windows, але нічого не вийшло. Ті, хто з якоїсь причини не встановлював їх, продовжують спостерігати панель задач в браузерах і відео-програвачах. В такому випадку ви можете просто встановити всі необхідні оновлення для своєї ОС. І питання, ймовірно, буде вирішено. До цього способу ми ще повернемося.

Як прибрати панель задач на Windows 10 в браузері

Ви збираєтеся подивитися черговий фільм, який рекомендував ваш друг. Знаходьте його на сайті, включаєте перегляд в повноекранному режимі і сідаєте зручніше. Але помічаєте, що фільму не показали на весь екран. Внизу так і залишилася відображатися панель задач (ПЗ). Така поведінка ОС може проявлятися не тільки в 10 версії.

Для відображення картинки на весь екран спробуйте не натискувати на кнопку розкриття екрану, а зробити це двічі клацнути по середині монітора. Є ще одні спосіб — натисніть при перегляді в повноекранному режимі на клавіатурі кнопку F11. Вона повинна працювати у всіх браузерах для Windows. Щоб вийти з цього режиму, досить знову натиснути ту ж клавішу. Змініть браузер і спробуйте знову запустити свій відеофільм.

Дізнайтеся, Що робити, якщо пропала мовна панель Windows.

Як приховати нижню панель на екрані при перегляді відео

Наступний спосіб підійде для тих, хто намагається запустити відео в своєму стаціонарному програвачі. Ви повинні налаштувати панель в параметрах Windows 10.

Порядок дій:

 1. Виберіть WIN + I на клавіатурі або натисніть «Пуск» і виберіть шестерінку;
 2. У вікні параметрів натисніть «Персоналізація»;

  «Персоналізація» в параметрах Windows 10

 3. Зліва будуть знаходиться пункти цього розділу. Виберіть «Панель задач»;

  Налаштування панелі задач

  Налаштування панелі завдань в Windows 10

 4. У наступному вікні активуйте два пункти: «Приховувати в режимі робочого столу» і «Приховувати в режимі планшета». Якщо активований пункт «Закріпити панель завдань», вимкніть його.

  Налаштування системи

  Налаштування системи

У Windows 10 немає необхідності підтверджувати налаштування в параметрах системи. Тепер ви можете просто закрити вікно. Панель завдань буде зникати не тільки при перегляді відеоконтенту. Вона буде пропадати весь час. Для її відображення просто наведіть курсор на те місце, де вона повинна бути, і панель знову з’явиться.

Це може бути корисним: Як повернути комп’ютер в початковий стан Windows 10.

Перезавантаження провідника Windows

Така поведінка ПЗ в Windows не є нормальним. Воно відноситься до збоїв, які можна вирішити. Часто вдається це зробити, перезапустивши провідник через панель задач. Якщо ви не знаєте, що це таке, нижче ви зможете ознайомитися з інструкцією. Просто дотримуйтесь рекомендацій, і ви самостійно усуньте неполадку.

Порядок дій:

 1. Диспетчер завдань — це така служба операційної системи (ОС), яка дозволяє користувачеві ознайомитися зі списком всіх працюючих в даний момент програм. Відкрити її можна різними способами. Найпростіший — натиснути на клавіші одне тимчасово CTRL + SHIFT + ESC. Для Windows XP і 7 — CTRL + ALT + DEL. Якщо і з цим у вас виникли складності, натисніть на піктограму лупи зліва і напишіть в пошуку, що вам потрібно;
 2. З’явиться вікно. Якщо ви бачите його вперше, то потрібно натиснути на кнопку «Детальніше»;
 3. Знайдіть у списку завдань «Провідник». Біля нього ви побачите жовту папку. Цей рядок потрібно вибрати правою кнопкою вашої миші (ПКМ) і натиснути на пункт «Запустити знову»;

  перезапуск процесу

  Перезапуск процесу «Провідник»

 4. Після цих дій закрийте вікно «Диспетчер завдань» і знову спробуйте запустити фільм в плеєрі. Так ви зможете перевірити, чи вдалося нам усунути панель задач внизу екрану в Windows при перегляді відео.

Коли ви запустите перегляд в плеєрі в повному режимі, виберіть F11, як в браузері. Ця клавіша повинна працювати і для перегляду поза вікна оглядача. Такий спосіб допомагає багатьом користувачам. Обов’язково застосуєте його і напишіть в коментарях, чи допоміг він вам.

Читайте також: Як в Windows 7 відкрити диспетчер задач?

Як можна ще прибрати Панель завдань

Варто застосувати й інші способи усунути збій з панеллю задач в Windows 10. Ця ОС відома тим, що будь-які настройки або параметр не відкриваються або запускаються єдиним способом. Все це було передбачено на той випадок, якщо один з компонентів раптом вийде з ладу. Під час сеансу перегляду в повноекранному вигляді натисніть разом 2 клавіші — ALT + ENTER. Це гарячі клавіші відкриття повного екрану під час перегляду не тільки відео, але і інших додатків, наприклад, комп’ютерних ігор або зображення.

Спробуйте наступний метод:

 1. Поверніться в параметри системи, виберіть «Персоналізація», «Панель задач» і знайдіть пункт «Положення панелі задач»;
 2. За замовчуванням значення встановлено «Внизу». Виберіть один з варіантів і закрийте вікно;
 3. Спробуйте запустити фільм і зверніть увагу, чи зникла панель задач зараз;
 4. Якщо нічого не змінилося, поверніться і встановіть параметр відображення панелі назад «Внизу». Знову відкрийте фільм;
 5. Спробуйте в параметрах вибрати пункт «Використовувати маленькі кнопки» не залежно від того, в якому положенні ця настройка знаходиться зараз.

Якщо ви використовуєте який-небудь свій улюблений плеєр, наприклад, VLC або KMPlayer, закрийте його і відкрийте відео через стандартний Windows MP. Зазвичай, при першому запуску він вимагає установку додаткових бібліотек. Підтвердіть скачування, дочекайтеся завершення процесу і перевірте, зникає чи панель через нього.

Інші способи дивитися відео в повноекранному режимі без ПЗ

Цей збій можна усунути, якщо змінити деякі настройки за замовчуванням. А також інші компоненти системи, які були встановлені спочатку. Спробуйте змінити картинку робочого столу і підібрати для нього оформлення.

Щоб це зробити:

 1. Натисніть в будь-якому порожньому ділянці екрана ПКМ;
 2. У вікні «Виберіть фото» натисніть на одне з наданих;
 3. У розділі «Фон» натисніть і виберіть «Слайд шоу» або «Суцільний колір»;
 4. Закрийте вікно і запустіть плеєр в повний екран.

Рекомендуємо до прочитання: Як вийти з повноекранного режиму.

Активація та перевірка оновлень Windows

Вашій ПК можуть допомогти оновлення системи. Вам слід перевірити, чи запущена служба оновлень. Якщо вона вимкнена, то ваш комп’ютер не отримує потрібних апдейтів, в яких має бути виправлення збою з панеллю задач в Windows 10.

Порядок дій:

 1. Відкрийте рядок пошуку (кнопка у вигляді лупи зліва внизу);
 2. Введіть «Служби Windows»;
 3. Знайдіть служби в результатах і виберіть;
 4. У самому низу списку знайдіть «Центр оновлень» і виберіть його ПКМ;
 5. У вікні натисніть «Властивості». Тут блок «Тип запуску» повинен мати значення «Автоматично». В цьому випадку система зможе самостійно перевіряти оновлення в мережі і встановлювати їх;
 6. Налаштуйте цей пункт для отримання оновлень і підтвердіть налаштування.

Закрийте всі вікна. Після цього вам потрібно запустити перевірку оновлень. Це можна зробити в параметрах системи наступним чином:

 1. Відкрийте їх і знайдіть внизу списку пунктів «Оновлення та безпека»;
 2. Тут знайдіть кнопку для перевірки і натисніть її;
 3. Дочекайтеся завантаження і установки, і перезавантажте ПК. Цей процес може займати іноді досить тривалий час.

Після перезавантаження відкрийте відео-плеєр і перевірте, чи вдалося на цей раз прибрати призначену для користувача панель задач внизу екрану монітора в ОС Windows 10 при перегляді стаціонарних відео.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector