Драйвер USBVID_067B & PID_2303 & REV_0300 для Windows 10, 8, 7

Серед найпоширеніших в мережі згадок драйверів з проблемним функціоналом досить часто можна зустріти обговорення драйвера «Prolific_USB-to-Serial_Comm_Port», що володіє ID «USB \ VID_067BPID_2303REV_0300». Зазначений драйвер є розробкою тайванської компанії «Prolific Technology Inc». І призначений для обслуговування роботи перехідників «USB-To-Com», що працюють на чіпах виробництва компанії «Prolific». У даній статті я розповім, що за драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300, поясню, де його можна скачати, і як правильно встановити на ваш ПК.

Вивчаємо вказаний драйвер

Вивчаємо вказаний драйвер

Драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 для перехідників USB-TO-COM

Драйвер з ВД «USB \ VID_067BPID_2303REV_0300» створений для обслуговування перехідників USB-TO-COM, що дозволяють підключати до ПК пристрої, що працюють зі штекером COM-порту. До такого перехідника з одного боку підключається потрібний пристрій через роз’єм COM-порту, а потім сам перехідник через ЮСБ підключається до ПК.

Перехідник ЮСБ-Ком

Перехідник ЮСБ-Ком

У такому пристрої зазвичай встановлений один з чіпів компанії «Prolific» з кодифікацією PL2303 або близький аналог. При цьому ряд чіпів «Prolific» були підроблені маловідомими китайськими виробниками, що змусило компанію випустити свіжий драйвер для своїх чіпів, не працюючий з фейковий пристроями. При цьому випущений драйвер також досить погано працює із застарілими чіпами компанії, тому «Prolific» рекомендує своїм клієнтам перехід на чіпи нових версій.

Один з чіпів компанії

Один з чіпів компанії — PL-2303TA

Обслуговуючий перехідники драйвер «Prolific» призначений, перш за все, для роботи з ОС Віндовс 7 і нижче. На більш модерних версіях ОС (8 або 10) драйвер або не працює, або працює вкрай нестабільно. Тому користувачі, що вибрали автоматичне оновлення системи з 7 до 10 версії після завершення процедури оновлення (і установки свіжої версії драйвера) можуть зіткнутися з відмовою перехідника від роботи, що супроводжується повідомленням про помилку з кодом 10. У такому випадку рекомендується відкотити драйвер до старішої, і більш стабільною, версії.

Де завантажити USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 для Windows

 1. Щоб завантажити драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 для Віндовс 7,8,10 необхідно перейти на сайт виробника пристрою prolific.com.tw.
 2. Вибрати номер вашого чіпа, і завантажити відповідний драйвер на ваш PC.
 3. Потім, при необхідності, розпакувати його з zip-архіву, запустити інсталятор і встановити необхідні компоненти в систему.

Альтернативою сайту виробника можуть стати різні сайти, де ви також можете завантажити вказаний драйвер (наприклад, prolificusa.com, totalcardiagnostics.com і інші). Також можна скористатися спеціалізованим інструментом «драйверпаков Солюшн» і іншими аналогами для напівавтоматичного установки драйверів. Але я б рекомендував використовуватися саме сайт розробника даного програмного забезпечення для установки заслуговують на довіру драйверів.

Завантажуйте софт на сайті виробника

Завантажуйте софт на сайті виробника

Як встановити драйвер для Windows

Щоб встановити драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 на Windows 10, 8, 7, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть підключений до вашого PC перетворювач;
 2. Натисніть на Win + R, в рядку, що з’явився введіть appwiz.cpl і натисніть Enter;
 3. У вікні настройки і видалення програм видаліть програму, що починається на «PL2303 USB …» (при наявності);
 4. Встановіть в систему свіжий драйвер з сайту розробника;
 5. Якщо в диспетчері пристроїв поруч з пристроєм «Prolific_USB-to-Serial_Comm_Port» з’явиться знак оклику, цілком можливо, що вашому переходнику потрібен старий драйвер. В такому випадку наводимо курсор на даний пристрій, тиснемо ПКМ і вибираємо «Оновити драйвера»;Виберіть зазначену опцію
 6. У меню вибираємо пункт виконання пошуку драйверів на даному ПК;
 7. Потім активуємо опцію вибору драйвера зі списку драйверів пристроїв на комп’ютері;
 8. Серед представлених варіантів вибираємо «Prolific_USB-to-Serial_Comm_Port» від 2007 року або інший оптимальний (драйвер повинен бути номер до версії 3.4);

  Виберіть драйвер версії 3.0.1.0

  Виберіть драйвер версії 3.0.1.0

 9. Дана процедура дозволить запустити драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 на вашому ПК.

висновок

Драйвер USB \ VID_067BPID_2303REV_0300 відповідає за робочий функціонал перехідника USB-TO-COM, що дозволяє підключати пристрої з штекером для COM-порту до стандартного ПК. У разі, якщо свіжий драйвер Цей пристрій не працює коректно, рекомендується встановити для пристрою старіший драйвер, наприклад, версії 3.3.2.102, в якому відсутні проблеми по функціоналу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector