Як поміняти мову інтерфейсу в Viber на російську?

Viber — популярне мобільний додаток для спілкування, яке розповсюджується абсолютно безкоштовно для всіх користувачів. Додаток працює з усіма моделями телефонів під управлінням Android, IOS Apple, WP і навіть настільними ПК під управлінням Windows або MAC.

Поміняти мову Viber
Поміняти мову Viber під силу будь-якому користувачеві

Для мобільних телефонів є російська мова, але іноді після установки мову інтерфейсу все одно залишається англійським. І так як же поміняти мовою в Viber на російську з англійської або іншої мови? Все дуже просто, потрібно поставити галочку в меню «Show Translation».

Міняємо мову інтерфейсу Viber на російську мову:

Заходимо в Viber, натискаємо в меню на Settings, далі General.

Поміняти мову Viber
Натискаємо пункт Settings в меню
Поміняти мову Viber
Далі — пункт General (Головне)
Поміняти мову Viber
Вибираємо пункт Show translation і підтверджуємо

Далі ставимо галочку на пункті «Show Translation». Після даних змін програма перезапуститься, і мову інтерфейсу буде змінено на російську. Також нагадуємо вам, що в VIber після 5 версії з’явилася можливість здійснювати безкоштовні відеодзвінки. Тепер можна не тільки чути свого співрозмовника, але і бачити його 🙂

Якщо ви ще не встановили і не оновили свій додаток Viber, рекомендуємо завантажити останню версію Viber для Андроїд з підтримкою відеозв’язку. Тепер ви знаєте, як поміняти мову в Viber на російський самостійно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector