Як почистити Ватсап на Андроїд і айФоні: очищаємо кеш і сховище

Рано чи пізно кожен власник смартфона стикається з тим, що на пристрої починає не вистачати пам’яті. Причому від обсягу встановлених модулів пам’яті це слабо залежить — все одно вільна пам’ять врешті-решт закінчується. Тут і з’являється необхідність видалити частину старої інформації. У цій статті ми розповімо, як почистити месенджер WhatsApp.

Ілюстрація на тему Як почистити Ватсап: видаляємо зайві повідомлення, файли, картинки

Чому краще чистити саме WhatsApp?

Це пов’язано з особливостями зберігання інформації в месенджерах (причому не тільки в Ватсап, а й у всіх інших). Всі повідомлення, разом з фотографіями і відеороликами, передаються безпосередньо від абонента до абонента. Тому використання WhatsApp навіть середньої інтенсивності здатне швидко забити карту пам’яті під зав’язку.

Ватсап відноситься до категорії програм-болталок, часто в ньому люди просто флудять про все на світі. Цінність такої «інформації» низька, зате пам’яті в телефоні вона займає дуже немало.

Крім того, WhatsApp може видаляти вибірково різні типи контенту, наприклад, стерти все відео — саме ці файли вимагають для зберігання найбільше місця, а текстові повідомлення залишити. Це дуже зручно.

Ілюстрація на тему Як почистити Ватсап: видаляємо зайві повідомлення, файли, картинки

Як видалити непотрібні повідомлення

Пости в WhatsApp можна видаляти по одному. Для цього потрібно вибрати потрібний і затримати на ньому палець пару секунд. З’явиться контекстне меню, з якого залишиться лише вибрати пункт «Видалити».

Крім цього, є можливість відзначити кілька повідомлень і видалити їх разом. При цьому у вікні підтвердження з’явиться число видаляються повідомлень.

Ще існує можливість очистити всі бесіди цілком. Для цього слід з головної сторінки Ватсапа зайти в «Налаштування», далі в пункт «Чати», далі «Історія чатів» і в останньому меню вибрати пункт «Очистити все чати».

Ілюстрація на тему Як почистити Ватсап: видаляємо зайві повідомлення, файли, картинки

Не забудьте про одну цікаву особливість месенджера. Ви можете видалити вже відправлене повідомлення не тільки у себе, а й на гаджет у абонента. Ця опція доступна буквально протягом декількох хвилин після відправлення, потім відповідний пункт меню зникає.

Як видалити отримані файли

Це робиться засобами операційної системи. Файли, які були передані вам в повідомленнях, Ватсап зберігає в каталозі / sdcard / WhatsApp / Databases. Тому немає нічого простішого, як зайти в цю папку будь-яким файловим менеджером і просто видалити там весь вміст.

Очищення даних і кеша WhatsApp

Ця очищення теж виконується інструментами операційної системи. Вам потрібно:

1) Зайти в Налаштування вашого пристрою і запустити Диспетчер додатків.

2) У списку встановлених програм відшукати WhatsApp.

3) Зайти в цей пункт і там натиснути кнопки «Очистити дані», і «Очистити кеш».

Ілюстрація на тему Як почистити Ватсап: видаляємо зайві повідомлення, файли, картинки

Як очистити хмарне сховище iCloud від повідомлень Ватсап

Якщо Ватсап встановлений на телефоні Apple, то швидше за все в хмарі iCloud зберігаються архіви листувань. Вони складуються туди регулярно і автоматично, за умовчанням у WhatsApp є така настройка. Їх теж краще видалити.

Для цього в меню мессенджера слід вибрати Настройки — iCloud — Сховище — WhatsApp Messenger і там натиснути кнопку «Видалити Все».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector