Як підключити PS4 до телевізора

Коли мова йде про вирішення питання, як підключити PS4 до телевізора, то так і хочеться згадати булгаковське — лікуєте подібне подібним. Справа в тому, що єдиним за великим рахунком тлумачним виходом з положення є покупка (ну, або наявність в будь-якому випадку) після приставки PS4 і відповідного їй телевізора. Старі телеприймачі без вхідного роз’єму HDMI вже не підійдуть. Нове підключення PS4 вимагає і нового обладнання.

Як підключити PS4 до телевізора

Трохи про роз’ємі

Власне кажучи, HDMI, або High Definition Multimedia Interface — відображення нинішнього бурхливого розвитку світу мультимедіа і наївно було б припускати, що Sony відстане від цього світу і буде виходити на поля Ліги Чемпіонів з яким-небудь мотлохом.

Цей роз’єм:

  • із захистом від копіювання,
  • передачею сигналу високої чіткості,
  • багатоканальний,
  • цифровий.

Був розроблений в 2002 році, його перша версія 1.0 вийшла 9 грудня і могла забезпечити швидкість передачі в 4,9 Гб / с, теж дуже пристойну.

Але з тих пір цей роз’єм навіть «перестрибнув» сам себе. Остання версія 2.1, випущена відразу після зустрічі Нового року 2017 го, вже забезпечує швидкість в 10 разів більшу (48 Гб / с) і навіть передачу звуку по 32 каналам.

Само собою, телевізорів з підтримкою HDMI 2.1 ще на ринку немає, хоча чекати потрібно вже «з дня на день», і ніколи не знаєш, чи не запізнився чи. Зате підтримка версії 2.0 (вона побачила світ 4 грудня 2013 року) вже йде щосили. Хоча частіше орієнтуються на HDMI 1.4b. 2.0 вже підтримує широкі екрани — 21: 9, а 1.4b — став працювати з дозволом 3840 × 2160 пікселів.

HDMI-кабель

HDMI-кабель

Іншими словами, все зроблено під найкрутіші новітні ігри, як навмисне, — під Sony PlayStation 4.

Підключаємо до телевізора

Таким чином, якщо у вас ТБ з вхідним роз’ємом HDMI, проблем з підключенням майже ніяких: тут не помилишся, сам роз’єм не дозволить — у нього не менше 19 контактів. Потрібно зі знанням справи просто акуратно під’єднати пристрої один до одного, як бабуся в рекламі супутникового телебачення.

Підключення до дисплеїв комп’ютерів, ноутбуків

Дисплеї комп’ютерів використовують роз’єм DVI, і знову мова потрібно вести про переходнике. Але все одно не уникнути проблем зі звуком, крім того, постраждає і якість картинки (хоча після комп’ютерних ігор це і буде практично непомітно). Справа в тому, що стандарт DVI забезпечує максимальний дозвіл — 2560 × 1600, це в півтора рази гірше HDMI.

У ноутбуків роз’єм HDMI є, але він працює тільки на вихід.

Іншими словами, згадуємо Булгакова і, якщо вже вистачило 500 доларів на приставку, можна купити і 32-дюймовий телевізор б / у за 200-250 c HDMI-роз’ємом, тоді ніяких проблем з підключенням плейстейшен 4 не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector