Як підключити PS Vita до комп’ютера

Play Station Vita (PSV) — це цілий розважальний комплекс в кишені. Музика, фотографії, ігри та багато іншого будуть радувати вас щодня, після придбання цього чудо пристрою від Sony Computer Entertainment.

Підключення портативної консолі до ПК

Ігрову портативну консоль PS Vita можна синхронізувати з комп’ютером.

Важливим моментом експлуатації стане синхронізація портативної консолі і ПК (персонального комп’ютера) — це необхідно для обміну і передачі інформації між ними. В їх підключенні один до одного немає нічого складного, все, що вам знадобиться: ПК, ПС Віта, USB-шнур (зазвичай йде в комплекті) і програма Content Manager Assistant for PlayStation. Звертаємо вашу увагу на те, що на портативної консолі повинна бути встановлена ​​остання версія прошивки.

Копіювання файлів з PS Vita на комп’ютер

Крок 1

Підключіть портативну консоль до ПК за допомогою шнура.

крок 2

Потрібно встановити додаток для роботи з даними. Для цього перейдіть за посиланням — http://cma.dl.playstation.net/cma/win/ru/. Натисніть на кнопку «Завантажити останню версію», потім встановіть скачала програму.

Завантажити інсталятор програми

Запустіть програму — про початок її роботи буде свідчити невелика піктограма в системному треї.

піктограма

крок 3

Наступним кроком буде підготовка матеріалу для дублювання. Для того щоб ваші картинки, музика і т. Д. Відобразилися на пристрої, їх потрібно помістити в відповідні категорії каталогу «Бібліотеки». Побачити ці папки ви можете в лівій частині будь-якого відкритого вікна. Простіше кажучи, якщо необхідно перекинути з комп’ютера на консоль музику, то аудіофайли слід помістити в «Бібліотеки» -> «Музика». Помістіть необхідні для завантаження на PSV файли у відповідні папки.

крок 4

Перейдіть до пристрою. Запустіть «Управління даними». Там, в категорії «Скопіювати дані», ви побачите «Комп’ютер -> Система PS Vita», виберіть цей пункт.

вибір налаштування

Відкриється вікно, в якому відобразяться папки, аналогічні каталогам в Бібліотеці. Виберіть ту, в якій лежать потрібні вам об’єкти.

крок 5

ПС Віта відобразить на своєму дисплеї об’єкти, скинуті вами раніше в відповідні директорії. Виберіть необхідні для копіювання мультимедіа (вони відзначаться галочкою) і натисніть кнопку «Копіювати». Почнеться процес завантаження, після закінчення якого вони стануть доступні на PSV.

Копіювання файлів з PS Vita на комп’ютер

Копіювання з портативної приставки на комп’ютер здійснюється за допомогою тієї ж програми — Content Manager Assistant for PlayStation. Перше, що слід зробити — це підключити Віту до ПК за допомогою дроту. Потім перейдіть в «Управління даними» на PSV і відзначте необхідні для дублювання на комп’ютер дані. Натисніть кнопку «Копіювати» і дочекайтеся закінчення процедур. Готово, файли успішно скопійовані.

Копіювання на ПК

Як підключити PS Vita до ноутбука

Процес підключення консолі до ноутбука нічим не відрізняється від її ж підключення до ПК. Послідовність дій та ж: завантажуєте програму Content Manager Assistant for PlayStation, підключаєте Віту до ноутбука за допомогою дроту, розміщуєте потрібні для дублювання файли у відповідні директорії.

Останнє, на що ми хотіли б звернути вашу увагу:

  1. Якщо у вас проблеми з з’єднанням — перевірте цілісність USB-кабелю і роз’ємів. Як говорить статистика — це одна з найпоширеніших проблем при синхронізації двох пристроїв.
  2. Як говорилося вище, перед початком експлуатації переконайтеся, що використовуєте останню версію прошивки на вашій PSV.
  3. Об’єкти для перенесення з одного пристрою на інший обов’язково повинні бути розміщені у відповідних категоріях каталогу Бібліотека. ПС Віта не побачить їх, якщо вони будуть розташовані в іншому місці.
  4. Деякі дані призначені тільки для декількох пристроїв, пов’язаних з одним обліковим записом.
  5. До певних категорій файлів встановлено обмежений доступ. Працювати з ними можна, але для цього необхідно правильно налаштувати батьківський контроль.

На цьому все. Як ви могли переконатися — в підключенні ПС Віта до ПК немає нічого складного.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector