Як підключити клавіатуру до планшету

вступ

Багато користувачів використовують планшети для частої роботи з документами. Адже його легше носити з собою, ніж ноутбук, крім того, у нього краща автономність, і найчастіше він дешевше ноутбука. Але набір великої кількості тексту, наприклад, студентам на лекції або людям творчих професій на віртуальній клавіатурі далеко не так зручний, як на фізичному, навіть якщо врахувати, що вона має функцію виправлення помилок і авто доповнення тексту. На звичайній друкувати можна в кілька разів швидше і навіть із застосуванням сліпого методу, тоді як екранна таку можливість не надає.

Підключення зовнішньої клавіатури до планшетному ПК

Бувають ситуації, коли потрібно перетворити планшет в повноцінний ноутбук

Деякі виробники стали комплектувати свої пристрої додатковою клавіатурою у вигляді док-станції або жорсткого чохла. Але, на жаль, більшість моделей не обладнані цим аксесуаром, і доведеться витратитися на його придбання. Давайте розглянемо, як підключити клавіатуру до планшета на різних операційних системах.

Док-станція або чохол

Найнадійніший і зручний варіант. Дозволяє декількома рухами перетворити планшет в повноцінний ноутбук. Бувають два типи подібних клавіатур — жорстка док-станція і більш м’який чохол. На планшеті може бути спеціальний інтерфейс, за допомогою якого з’єднання виконується без необхідності інших налаштувань. Кращим варіантом є саме док-станція, так її з легкістю можна поставити навіть на коліна. Крім того, в ній може бути вбудований акумулятор, що продовжить час автономної роботи. Чохол є не таким зручним для роботи на вазі, так як він більш м’який, і під вашими пальцями кнопки будуть просто прогинатися. Вартість фірмового чохла або док-станції може бути досить високою.

Огляд жорсткої док-станції

дротове підключення

Найпопулярніший спосіб виконати підключення. Якщо ваша модель працює на Windows, досить просто увіткнути USB-роз’єм клавіатури до відповідного роз’єм на пристрої. Після цього відбудеться миттєве розпізнавання, в деяких випадках встановляться драйвери. З’єднання займе буквально пару секунд без необхідності підключення будь-яких додаткових перехідників.

А ось на iPad все куди сумніше. Через провід навряд чи вдасться створити подібне підключення, адже Apple не наділив свою техніку подібної підтримкою. Можна ризикнути і скористатися Lightning to USB Camera Adapter або чимось схожим. Система видасть повідомлення про відсутність підтримки, але можна проігнорувати його, просто натиснувши ОК. У деяких випадках клавіатура може заробити.

Найпростіший і надійний варіант — це Bluetooth-з’єднання, так як з цього виду зв’язку можна виконати підключення на будь-якої мобільної ОС. Існують як фірмові клавіатури, рекомендовані виробником для конкретної моделі планшета, так і універсальні, які підходять для будь-якого пристрою.

Щоб створити підключення, виконайте наступні маніпуляції:

  • Активуйте Блютуз на планшеті, переведіть клавіатуру в режим сполучення, поки на ній не блимає;
  • Натисніть на планшеті «Пошук пристроїв», виберіть визначилася клавіатуру, введіть код сполучення. Найчастіше це 0000 або новий 1234, але краще уточнити в інструкції.

За допомогою бездротової клавіатури

Через пару секунд відбудеться з’єднання, і ви зможете друкувати будь-які тексти.

висновок

Тепер ви знаєте, що набирати великі тексти на планшеті можна легко за допомогою зовнішньої клавіатури, яку можна підключити або через дротове з’єднання, або через Bluetooth. Такий варіант обійдеться дешевше фірмового чохла або док-станції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector