Прошивка роутера TP-LINK TL-WR842ND

Маршрутизатор TL-WR842ND від компанії TP-LINK завоював популярність багатьох користувачів завдяки своїй багатофункціональності, прийнятною вартістю і простоті настройки. З його допомогою можна організувати надійну мережу для перегляду відео у високій якості, ігор, роботи і передачі даних. Безпека при передачі інформації між різними мережами забезпечує опція VPN-тунелю. З інших цікавих особливостей доцільно виділити порт USB, через який можна працювати з принтером.

Огляд роутера TP-LINK TL-WR842ND

Періодично програмне забезпечення потрібно оновлювати на всіх пристроях мережі

Для більшої ефективності пристрою TP-LINK TL-WR842ND фахівці рекомендують встановлювати найсвіжішу версію ПО. Розробники поміщають в нову прошивку виправлення раніше виявлених дефектів, а також покращують ефективність обладнання.

Дуже часто користувачі скаржаться на проблеми зі з’єднанням, труднощі при роботі з Wi-Fi, раптові обриви, відсутність інтернету навіть в ті моменти, коли є мережа. Само собою, роутер не завжди є причиною неполадок, можливо, причина ховається на стороні провайдера, але чим адекватніше він працює, тим нижче ризик появи неприємностей.

Як швидко прошити TP-LINK TL-WR842ND? Розберемося детальніше.

Пошук прошивки

Існує кілька правил, без знання яких прошивка TP-LINK TL-WR842ND неможлива. Отже, ніколи не качайте файли оновлення зі сторонніх сайтів, використовуйте виключно офіційні ресурси фірми-виробника. У нашому випадку це сайт TP-LINK.

Також важливо розуміти, яка апаратна версія TP-LINK TL-WR842ND у вас на руках. Дізнатися це можна, перевернувши виріб і вивчивши наклейку на ньому. При використанні файлів, призначених для інших версій, можуть виникнути проблеми з працездатністю пристрою. Якщо на етикетці написано ver 6.1, то вам слід качати прошивку для шостої версії маршрутизатора.

На етикетці вказана точна версія обладнання

Дізнавшись точну назву моделі, перейдіть на сайт девелопера і впишіть її назву в рядку пошуку. Далі, дотримуйтесь в пункт «Завантаження» — «ПО». Саме тут зберігаються матеріали, розроблені для вашого роутера. Залишилося перейти у «Вбудоване ПЗ» і вибрати найсвіжіший варіант прошивки. Нові файли розташовані у верхній частині списку. У кожному блоці з прошивкою є інформація про дату публікації, особливості програми, ОС, для якої вона призначена, мова прошивки.

Завантаження актуальною прошивки для роутера

процедура прошивки

Оновлювати програму для TP-LINK TL-WR842ND можна, тільки приєднавши прилад через кабель до ПК, в іншому випадку ви можете назавжди втратити працездатне пристрій. Також не радимо відключати маршрутизатор в процесі оновлення.

Важливий момент: якщо є Wi-Fi на комп’ютері, вимкніть його. Не забудьте витягнути дріт фірми-провайдера з WAN-гнізда пристрою на час прошивки.

Щоб швидко відновити конфігурацію маршрутизатора TP-LINK TL-WR842ND, збережіть існуючі налаштування, скориставшись інтерфейсом. Як в нього потрапити? Впишіть в браузері 192.168.1.1. Дані admin / admin є стандартними і підходять при авторизації для нового обладнання.

Доступ до веб-інтерфейсу роутера

Налаштування можна зберегти в пункті Backup Restore в меню системних інструментів. Система запропонує зберегти файл config.bin на вашому ПК. Після виконання прошивки через цей же пункт меню конфігурацію можна відновити.

Створення резервної копії налаштувань

Отже, порядок дій при оновленні TP-LINK TL-WR842ND виглядає наступним чином:

  • розпакуйте скачаний з сайту TP-Link архів;
  • перейдіть в пункт Firmware Upgrade в меню інтерфейсу;
  • пропишіть шлях до вбудованого, натиснувши клавішу «Обзор»;
  • запустіть процес оновлення.

Вибір файлу для оновлення ПЗ

Процедура займає певний час, не чіпайте нічого і не вимикайте маршрутизатор. Після того як закінчиться процедура, TP-LINK TL-WR842ND перезавантажиться без сторонньої допомоги.

Перезавантаження роутера після прошивки

Тепер увійдіть в інтерфейс, скориставшись стандартними даними, і завантажте раніше збережений файл конфігурації. Все готово для перевірки функціональності прошивки.

Цікаво, що фахівці неоднозначно ставляться до найсвіжіших прошивка. Буває так, що нове оновлення ще не апробовано на 100%, тому деякі опції в ньому працюють не так, як гадалося. Якщо після прошивки TP-LINK TL-WR842ND у вас виникли будь-які труднощі (неможливо підключитися до бездротової мережі, раптово обривається з’єднання, мережа є, але при цьому потрапити у всесвітню павутину не вдається), рекомендуємо завантажити старішу програму оновлення і встановити її . Таке рішення зазвичай допомагає налагодити роботу маршрутизатора.

Файли із застарілою прошивкою

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector