Як перевірити стан батареї iPhone

Користувачі мобільних девайсів висувають все більш високі вимоги до автономності своїх пристроїв, до ресурсу і довговічності батареї. З кожним роком ці запити ростуть, а можливості більшості гаджетів залишаються на колишньому рівні через постійне зменшення ваги і розмірів пристрою заради дизайнерської краси.

Батарея на iPhone

Безумовно, iPhone традиційно славиться солідними показниками автономної роботи. Але і вони не можуть похвалитися вічним ресурсом акумуляторів. Через деякий час починають втрачати ємність, тому виникає необхідність заміни. Отже, часом так важливо знати, як перевірити рівень зносу батареї Айфон — особливо при купівлі вживаного гаджета.

Слід врахувати, що вже після 500 циклів розряду-заряду акумулятор iPhone втрачає до 20% своєї ємності. Виникає резонне питання, як дізнатися рівень зносу батареї iPhone — розглянемо найбільш точні і дієві технічні та програмні засоби.

Стандартна перевірка батареї iPhone — ручний спосіб

Для кого-то ця рада може здатися банальністю, але потрібно спочатку визначити — девайс розряджається сам або це робите ви. Достатньо лише деякий час не використовувати пристрій активно, а проконтролювати рівень заряду. Оптимальний варіант — заряджаємо гаджет повністю і залишаємо його на ніч. Вимкніть повідомлення, щоб вони не приводили до додаткового розряду.

А вранці дивимося на поточний рівень заряду. Якщо залишився колишнім або втратив кілька відсотків — батарея в нормальному стані. Але втрата за ніч 10% говорить про наявність певної проблеми.

Перевірка стану батареї вранці

Вранці дивимося на поточний рівень заряду

Як перевірити батарею на iPhone 5 програмними засобами

Якщо купуєте гаджет на вторинному ринку, важливо відразу розуміти — як перевірити акумулятор на айФоні? Відразу скажемо, таке завдання при роботі з уживаними пристроями досить проблематична. Можливі деякі апаратні засоби, але вони занадто складні і не завжди точні.

Тому відмінною підмогою стане додаток для перевірки акумулятора iPhone. Серед найбільш точних і популярних рішень відзначимо програму Battery Life — на головному екрані виводить дані про поточний знос і робить оцінку стану батареї. Тут же можна уточнити приблизні дані про кількість вже здійснених циклів заряду батареї.

Як перевірити стан батареї на iPhone — поговоримо про десктопних додатках

Інформативним методом може бути і десктопна програма для перевірки батареї на iPhone, що встановлюється на комп’ютер. Особливою популярністю користується додаток iBackupbot. У такому випадку для перевірки слід встановити і запустити додаток, потім підключаємо iPhone до комп’ютера. Вибираємо конкретний гаджет для перевірки в розділі Devices — справа з’являться технічні знання про будову. Далі натискаємо «More Information», щоб визначити дані CycleCount (кількість здійснених циклів заряду).

iBackupbot

Натискаємо «More Information»

Як продовжити термін служби батареї iPhone і iPad

Ми розглянули основні способи, як перевірити батарею на iPhone 5s і інших моделях. Але резонне і інше питання — як подбати про стан пристрою, максимально продовжити роботу акумулятора?

Щоб продовжити термін експлуатації акумулятора, оптимально буде підтримувати заряд на рівні 2/3, приблизно між 40-80%. На 100% зарядженим пристрій краще не тримати, оскільки це призведе до зниження загального терміну роботи.

Новий iPhone протягом 72 годин перед роботою заряджати не потрібно — поширений міф, але для нас не підходить. Воно актуальне для нікелевих акумуляторів, але зовсім не грає ролі для літій-іонних.

Не будемо забувати про шкоду занадто частою зарядки батареї, яка може порушити ресурс батареї. Але все ж рекомендується повний цикл розрядки / заряду хоча б раз на місяць. Важливо захистити батарею від впливу занадто низьких і високих температур.

iPhone на морозі

Намагайтеся не користуватися телефоном при низькій температурі

А якщо все ж необхідна заміна?

Якщо в процесі експлуатації акумулятор втратив ємність на 20-25%, проблему критичною вважати не доводиться — можна продовжувати спокійно працювати. Але при більш серйозних втрати, з частою розрядкою, доводиться замислюватися про заміну. Оптимальний варіант для цього — звернутися в офіційні або хоча б надійні сервіси з відомим брендом. При самостійній заміні відмовтеся від покупки підозріло дешевих акумуляторів. Заміна вимагає повного розбирання, необхідні відповідні знання і досвід, тому для збереження пристрою краще скористатися кваліфікованою допомогою фахівців.

У статті ми розглянули, як перевірити батарею на iPhone 6 і на більш ранніх моделях. Сподіваємося, що ця інформація дозволить точно оцінити поточний стан гаджета, уникнувши непотрібних витрат. Якщо ж проблема частого розряду батареї викликана не її поганим станом — спробуйте оптимізувати роботу гаджета, відмовившись від різних енергоємних додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector