Як перенести WhatsApp з Android на iPhone, опис кращих способів

Зараз смартфон — це невід’ємний атрибут кожної людини. Однак нерідко трапляється так, що мобільний пристрій змінюється на нове, більш сучасне і технологічне. Найчастіше користувачі переходять з Android на телефони під управлінням операційної системи iOS, тобто на iPhone. У цій статті буде розказано, як перенести всі дані месенджера WhatsApp з одного пристрою на інший.

Важлива особливість месенджера

Ілюстрація на тему Як перенести WhatsApp з Android на iPhone, опис кращих способів

Перш, ніж переходити до розгляду способів експортування всіх діалогів додатки на новий пристрій, поговоримо безпосередньо про цю функцію. Справа в тому, що сайт месенджера не зберігає дані листувань у своїй базі даних, його головне завдання — передача повідомлень між користувачами. Відповідно, вся текстова і медіаінформації знаходиться безпосередньо в пам’яті кожного смартфона. Саме тому періодічесткі потрібно робити резервне копіювати даних, чтобии-якій момент можна було повернути втрачену інформацію.

Перенесення на iPhone через iCloud

Ну а тепер розглянемо спосіб перенесення даних, який має на увазі використання хмарного сховища iCloud. Тут варто розуміти, що дана операція здійсненна тільки на айФоні, так як Android не підтримує iCloud.

  1. Запустивши Ватсап, і перейдіть в категорію «Налаштування».
  2. Зі списку розділів перейдіть в «Чати».
  3. У новому меню натисніть «Резервна копія».
  4. Натисніть на кнопку «Створити копію».

Ілюстрація на тему Як перенести WhatsApp з Android на iPhone, опис кращих способів

Залишається тільки дочекатися завершення процесу. В майбутньому при зміні апарату всі дані на ньому можна буде відновити.

Перенесення на iPhone через пошту

Другий спосіб перенесення повідомлень з Android-пристрої на iPhone передбачає задіяння електронної пошти. Однак відразу варто зробити ремарку, сказавши, що даний метод не дозволяє відновити листування в самій програмі, ви їх зможете переглядати окремо, як самостійні файли. Перейдемо безпосередньо до розгляду способу:

  1. Запустіть Ватсап.
  2. Перейдіть в розділ «Чати».
  3. Відкрийте ту розмову, дані якої хочете зберегти.
  4. Натисніть по кнопці у вигляді трьох точок, розташованої у верхньому правому куті.
  5. Відкрийте додаткові опції, натиснувши кнопку «Ще».
  6. Виберіть пункт «Експорт чату».

Ілюстрація на тему Як перенести WhatsApp з Android на iPhone, опис кращих способів

Відразу після цього з’явиться вікно, в якому треба вибрати поштовий клієнт. Відкриється форма для заповнення, в якій в графі «Одержувач» необхідно ввести власну поштову адресу. Залишається тільки натиснути кнопку «Відправити» і всі дані будуть збережені на вашій пошті. При цьому варто відзначити, що переглядати ви їх зможете з будь-якого пристрою: смартфон, планшет або комп’ютер.

Чи можна перенести переписку WhatsApp?

Як можна відзначити, переносити листування з Android на iPhone, можна, хоч і робиться це незграбно. Це тому, що обидві ці ОС різні на базовому рівні. І резервні копії файлів в Андроїд просто несумісні з iPhone.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector