Як отримати півроку безкоштовної підписки на Apple Music

Apple Music

Абоненти МТС можуть скористатися спецпредложением оператора і підключити оплату Apple Music з рахунку телефону. Перші півроку користування сервісом будуть безкоштовними, а в подальшому застосовується стандартний для Росії тариф (169 рублів на місяць).

МТС став восьмим оператором в світі, хто запропонував списувати гроші за Apple Music з абонентського рахунку, минаючи оплату банківською карткою. Для підключення такого способу списання потрібно прив’язати Apple ID до номера мобільного телефону, це можна зробити за інструкцією, яка прийде після відправки USSD-команди * 888 # або на сайті Apple Music.

В даний час пропозиція діє тільки для всіх абонентів МТС в Росії. Отримати півроку підписки можна навіть в тому випадку, якщо ви до цього використовували безкоштовний промо-період. При цьому оператор може переривати трансляцію музики власною рекламою, а також в будь-який момент в односторонньому порядку змінити вартість надання послуги, сповістивши про це абонентів за 10 днів. Відмовитися від підписки можна в будь-який момент, відправивши USSD-команду * 888 * 1 #, причому оператор не стане списувати з рахунку плату за використаний період або будь-які штрафи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector