Як отримати динамічні шпалери з macOS Mojave вже зараз

Однією з особливостей майбутнього оновлення операційної системи macOS Mojave стали нові шпалери для робочого столу, які змінюються в залежності від часу і також використовують геолокацію користувача. Разом з положенням сонця за вікном пустельні бархани Mojave відмовляються то яскраво освітлені, то забарвлюються заходами і світанками або занурюються в нічний напівтемрява. Якщо не хочеться чекати офіційного релізу восени або встановлювати нестабільну бета-версію операційної системи, отримати динамічні шпалери на робочий стіл можна вже зараз, причому зробити це за допомогою системних функцій.

Компанія Apple для роботи динамічних шпалер підготувала 16 зображень, які ідеально відповідають часу доби — світлі картинки з насиченими кольорами показуються в денний час, коли потрібна висока яскравість екрану, зображення в темних тонах відображаються вночі для комфорту очей. Ви можете завантажити архів з усіма версіями пустелі для різного часу доби і зробити свій власний пак. Саме «зробити», тому що доведеться продублювати деякі зображення, які подобаються вам найбільше для того, щоб отримати 24 картинки. Наприклад, можна зробити копії трьох денних і трьох нічних зображень або придумати якийсь свій сценарій.

Як тільки вийде 24 зображень, потрібно відкрити настройки робочого столу і додати в список шпалер папку з картинками Mojave. Після цього залишається поставити галочку автоматичної зміни зображення щогодини — і у вас вийде аналог динамічних шпалер з macOS Mojave. Різниця лише в тому, що вони не будуть працювати з прив’язкою до геолокації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector