Як моніторити навантаження на відеокарту вбудованими засобами Windows 10 Fall Creators Update

Maxwell_GM204_DIE_3D_V17_Final.jpg

У випущеному вчора оновленні для Windows 10 під назвою Fall Creators Update в системі з’явилося безліч нових можливостей, і про одну з них ми поговоримо сьогодні. Це — моніторинг навантаження на відеокарту без всяких додаткових програм: він доступний прямо в диспетчері завдань.

На вкладці «Продуктивність» з’явився новий пункт — Графічний процесор. Тут відображається його назва, виділений обсяг пам’яті, а також те, наскільки він зайнятий різними завданнями. Так, при перегляді відео добре видно, що зайнятий відеодекодер:

Снімок.PNG

При цьому графіки можна налаштовувати: наприклад, вам не потрібно відображення навантаження на GPU при декодуванні відео — ви легко можете замінити його на, наприклад, навантаження при GDI рендеринге:

Снімок.PNG

Також змінилася вкладка «Процеси» — тепер тут відображається, які програми наскільки задіють кожен з GPU:

Снімок.PNG

При цьому, якщо у вас тільки одна відеокарта, можна приховати стовпець з ядром графічного процесора (і так зрозуміло, що це буде «нульовий» GPU). Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші на шапку шпальти і прибрати відповідний пункт:

Снімок.PNG

У загальному і цілому це досить зручний простий моніторинг — так, не вистачає вказівки частот і температури, але щоб швидко подивитися, наскільки і чим навантажений GPU, він цілком підходить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector