Google випустила Android 9.0

Android Pie

Компанія Google розповіла, як буде називатися наступна версія Android і анонсувала її випуск. Раніше вона була відома як Android P, а з офіційним релізом вона змінила ім’я на Android Pie ( «пиріг» по-англійськи).

C березня 2018 року Google випустила п’ять тестових збірок Android P. В даний час релізний версія поновлення доступна смартфонам Pixel і Essential Phone, а через кілька тижнів почне поширюватися серед інших пристроїв.

Android Pie — перша версія Android, на нативном рівні підтримує вирізи під камеру в екрані. Крім того, в ній з’явилися нові жести управління замість старих кнопок навігації, а також інші нововведення, про які ми розповідали раніше.

Android Pie

Одна з найцікавіших фішок Android Pie — функція Digital Wellbeing, яка вдає із себе графік з таймером, що показує, як довго ви користуєтеся смартфоном протягом дня і в яких додатках проводите найбільше часу. При бажанні можна встановити ліміт на використання будь-яких додатків. Подібний контроль часу використання додатків реалізований в бета-версіях iOS 12, але компанія Google зайшла ще далі і додала в Android Pie можливість автоматичного відключення квітів на екрані, через що зображення стає монохромним і менш привабливим.

Скористатися функцією Digital Wellbeing можна вже зараз за умови, що у вас є смартфон Pixel з встановленим оновленням до Android 9.0 Pie. Для цього треба зайти на сайт бета-версії Digital Wellbeing і вкажіть свій email. Протягом доби розділ з графіком використання додатків з’явиться в меню налаштувань вашого смартфона. Завантажувати та встановлювати що-небудь додатково не доведеться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector