Як додати будь-якому смартфону Samsung одну з головних можливостей Android P

Galaxy S9

В кінці літа або восени Google випустить Android P, і це оновлення спочатку буде доступно тільки смартфонам Pixel. На інші пристрої нова версія Android добереться з великим запізненням (якщо взагалі добереться), але її можливості можна реалізовувати самостійно за допомогою лаунчер і додатків.

Одне з таких додатків випущено для смартфонів Samsung. Воно називається Good Lock і доступно в Galaxy App Store (не плутайте з однойменною додатком з Google Play Маркета). Good Lock дозволяє замінити традиційний екран останніх запущених додатків абсолютно новим — з горизонтальною прокруткою замість вертикальної.

Good Lock

Good Lock можна встановити на будь-які смартфони Samsung, що працюють на Android 8.0 Oreo. Відкрийте програму, відкрийте меню та виберіть Task Changer — скочується компонент, відповідальний за заміну екрану з вибором запущених додатків. Активуйте цей компонент і налаштуйте ефекти анімації на свій смак. Найбільш наближений до чистого Android P ефект прокрутки з назвою Linear або Scale. Також можна перемкнутися в режим Mini, при якому мініатюри вікон відображаються в нижній частині екрана, що значно спрощує їх вибір однією рукою при використанні великого смартфона.

Додаток Good Lock можна використовувати для кастомізації інших параметрів операційної системи, наприклад, для вибору кольору фону в меню швидких налаштувань, а також для зміни інтерфейсу екрану блокування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector