5 способів слухати музику в VK безкоштовно

«ВКонтакте» все жорсткіше затягує гайки, змушуючи користувачів платити за прослуховування музики. Багатьох це не влаштовує (наприклад, тих, хто слухає некомерційні релізи або треки власного твору), і для них ми підготували інструкцію по безкоштовному прослуховуванню і скачування музики з VK.

чесний спосіб

Без оформлення платної підписки музику можна слухати в браузері, причому не тільки десктопном, а й мобільному, в тому числі у фоновому режимі. Не виключаємо, що скоро ця можливість буде прикрита, і в браузері з’явиться таке ж обмеження — 30 хвилин в день.

Боти і паблік в Telegram

Багато Telegram-паблік агрегує музику з VK і дозволяють її шукати, слухати і завантажувати. Детальніше про музичні можливості месенджера Павла Дурова читайте на нашому сайті в окремій статті.

Moosic

Moosic — додаток, випущене холдингом Mail.ru Group, який володіє соцмережею «ВКонтакте» (у нас навіть є його огляд). Воно було видалене з офіційних маркетів, але його Androiв-версію можна знайти на 4PDA, і вона все ще працездатна. У старій версії підтримується кешування музики для прослуховування без з’єднання з інтернетом.

зрушення часу

Коли додаток VK повідомить про закінчення часу безкоштовного прослуховування, спробуйте зайти в налаштування часу і встановіть вчорашній день. Повинно спрацювати. Після закінчення прослуховування не забудьте повернути справжню дату назад.

моди додатків

Деякі неофіційні клієнти VK (наприклад, VK MP3 Mod і VK Coffee) як і раніше дозволяють слухати і завантажувати музику, проте розробники «ВКонтакте» борються з ними і постійно вводять обмеження на віддачу аудиотреков стороннім ресурсів.

Підписка на безлімітне прослуховування музичного «каталогу» «ВКонтакте» коштує 149 рублів на місяць. Соцмережа заявляє, що не заробляє на музики, а всі зібрані гроші віддає правовласникам. Будь-музикант може отримати свою частку, але для цього йому необхідно, щоб його підписав лейбл, у якого є угода з компанією UMA, ліцензується музику для «ВКонтакте» та інших проектів Mail.ru Group.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector