Як оновити Viber на телефоні або комп’ютері самостійно

Виберіть для операційної системи Windows забезпечить Вам абсолютно безкоштовну відправку смс повідомлень і дзвінків іншим користувачам системи Viber, з будь-якими смартфонами, в будь-яку країну.

Програма Viber здійснює синхронізацію Вашого контактного аркуша, смс повідомлень і журналу викликів з мобільним апаратом, тому Ви можете почати комунікації на мобільному пристрої, а продовжити зручнішим, на персональному комп’ютері.

Як оновити Viber
Як оновити Viber

Функції «Viber» на операційній системі Windows:

  • Відмінна якість звуку;
  • Відео дзвінки;
  • Зображення та текстові повідомлення;
  • Колективне спілкування;
  • Теперь не потрібна реєстрація, логіни і паролі;
  • Контакти і повідомлення синхронізуються між мобільним пристроєм і операційною системою Windows;
  • Передача поточного виклику між мобільними пристроями;
  • Повна локалізація на Російська мова.

Врахуйте, що для роботи програми Вайбер необхідний регулярний доступ в інтернет!

Оновлення месенджера на ПК
Оновлення месенджера на ПК

Програма Viber — це знаменита безкоштовна система для ПК Windows. Зовсім недавно це додаток стало доступно для установки не тільки на мобільні апарати, а й на персональні комп’ютери Windows.

Відповідно, тому ви вже можете здійснити завантаження Viber для комп’ютера абсолютно безкоштовно і без процедури реєстрації на нашому інтернет порталі.

При цьому додаток офіційне, і повністю російськомовне. Воно розроблено для зручного, і більш захоплюючого спілкування в мережі інтернет, характеризується витонченим дизайном і функціонує на базі сучасних швидкісних технологій. За рахунок цього, додаток Виберіть стало вибором мільйонів користувачів мережі Інтернет.

оновлення Viber
оновлення Viber

Як оновити Viber на телефоні безкоштовно?

Viber російською мовою забезпечує легке спілкування між друзями і знайомими і обмін різними документами онлайн. Крім цього, воно містить оригінальні стікери і безліч кумедних смайлів, які роблять комунікації більш цікавими.

Природно, на даний момент ви можете здійснювати абсолютно безкоштовні дзвінки один одному, за умови, що у вашого опонента також є програма Viber на мобільному пристрої.

Дзвінки за допомогою даної програми характеризуються більш високою якістю в порівнянні з аналоговими програмами, однак, природно, для цього потрібна стабільна, і достатня швидкість інтернет з’єднання.

налаштування Viber
налаштування Viber

Оновити Viber до останньої версії на телефоні

Якщо ви вже давно є користувачем програми Viber на мобільних пристроях, тоді для вас стане приємним відкриттям повноцінна синхронізація комунікацій між мобільними апаратами і вашим комп’ютером.

Якість відео комунікацій в програмі також приємно здивує вас і порадує. Після установки програми Вайбер на персональний комп’ютер, ви зможете оперативно відшукати своїх друзів, додати їх мобільні контакти в телефонну список, природно, якщо у користувача, з яким ви бажаєте спілкуватися, також встановлений Viber.

Оновлення Viber на на Комп’ютері

Завантажте інсталяційний файл, здійсните його запуск і у вікні, погодьтеся з умовами про використання. Після установки програми Viber буде автоматично запущено запит, який буде питати Вас про наявність встановленої програми на вашому мобільному апараті.

Це обов’язкова умова і вам в будь-якому випадку будуть пропонувати посилання на дистрибутиви додатки для різних мобільних операційних систем. Якщо ж у вашому мобільному телефоні вже є Вайбер, потрібно вказати Ваш контактний номер телефону для отримання повідомлення в Viber з кодом для активації.

Зверніть увагу, що код може приходити з затримкою до п’яти хвилин. Почекайте час і повідомлення в вашій програмі, активуйте систему і вона синхронізується зі списком контактів у вашому мобільному пристрої. На даний момент можна сміливо використовувати Вайбер російською мовою!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector