Як оновити Айфон

Стати володарем iPhone мріє практично кожен, хоча зустрічаються і ті, хто відмовляється від придбання такого гаждета через частого виникнення ситуацій, що вимагають безпосереднього втручання власника, який не може самостійно розібратися в послідовності всіх дій. Однією з таких операцій є системна вимога оновити iOS.

Оновлення прошивки iPhone

У кожному оновленні компанія намагається враховувати всі скарги і пропозиції від клієнтів

підготовчі дії

Перш ніж приступити до оновлення, важливо провести ряд підготовчих дій, які забезпечать якісну установку оновлених системних файлів.

переваги поновлення

Звичайно, можна проігнорувати системна вимога, яке вказує на необхідність оновлення, і продовжувати користуватися телефоном як раніше, але фахівці все-таки рекомендують оновити прошивку. Це дійсно важливо, оскільки в кожному оновленні розробники додають нові корисні функції, виправляють всі попередні помилки і навіть, в деякому сенсі слова, «продовжують життя» iPhone.

Якщо оновити прошивку, поліпшується робота акумулятора, що, безумовно, не може залишитися непоміченим, оскільки час його працездатності без підзарядки збільшується.

Переваги поновлення телефону

Крім цього, оновивши прошивку, Айфон стає ще більш захищеним від загроз, що виникають після підключення до інтернету, також від вірусів, які часто стають небажаними «жителями» в айФоні. Навіть втратити дані практично стає неможливим, якщо тільки самостійно не докласти до цього руку.

Якщо вдається успішно оновити iOS, то користувачі миттєво відзначають, що iPhone починає працювати швидше, більш злагоджено відповідати на всі запитувані команди.

Причин, за якими слід оновити iOS досить багато, немає сенсу перераховувати їх всі. Найкраще зорієнтувати себе на проведення таких дій і переконатися практично в їх доцільності.

Підготовча робота

Щоб навіть з першого разу вдалося успішно оновити прошивку iPhone, слід скористатися додатковими функціями.

Перш за все, слід переконатися в тому, що заряду акумулятора цілком вистачить на проведення всієї процедури. Фахівці рекомендують не запускати процеси відновлення, якщо у акумулятора відсоток заряду батареї нижче 70%. В цьому випадку краще відсунути процедуру поновлення на невеликий проміжок часу, тим самим дозволивши акумулятора повністю зарядитися.

Перевірка заряду батареї

Важливо враховувати, що в ході оновлення, в Айфон завантажуються додаткові системні файли, заполоняють вільне місце. Якщо такого місця виявиться вкрай мало, оновити успішно iOS не вдасться, тому фахівці рекомендують заздалегідь визначити відсоток вільного місця, при необхідності видалити непотрібні файли.

Щоб визначити відсоток зайнятого місця на iPhone, слід увійти в «Налаштування», перейти у вкладку «Основні», потім «Використання», там буде відображений відсоток вільного місця, а також запропонований список встановлених програм. При необхідності, можна відразу видалити програми, користуватися якими доводиться не так часто.

Визначення вільного місця на девайсе

Додатково фахівці рекомендують зробити резервну копію даних.

процес оновлення

Існує два способи, які дозволяють оновити прошивку iPhone. Перший спосіб передбачає наявність Wi-Fi, другий — iTunes. Обидва способи можуть бути здійснені навіть новачками, але тільки лише за неухильного дотримання всіх приписів інструкції.

Оновлення через Wi-Fi

До цього способу найчастіше вдаються ті, хто не звик відкладати будь-які дії, не прагне до створення резервної копії, бажає швидше оновити прошивку і насолоджуватися найкращою роботою iPhone.

Оновлення iOS через Wi-Fi

Для поновлення iOS важливо підключити телефон до Wi-Fi, дозволяється також підключення до 3G або 4G.

Після підключення, слід зайти в «Налаштування», перейти у вкладку «Основні», а потім — «Оновлення ПЗ». На щастя, розробники заздалегідь подбали про спрощення процедури поновлення iOS, оскільки Айфон автоматично починає здійснювати пошук оновленої прошивки. Якщо такої немає на поточний момент, Айфон попередить про це, процес оновлення завершиться. Якщо ж Айфон виявить свіжу прошивку, він автоматично запропонує її встановити. Досить буде погодитися, натиснувши на кнопку «Завантажити та встановити», як процес закачування поновлення iOS запуститься. По завершенні закачки, Айфон знову звернеться до користувача з пропозицією встановити оновлення відразу ж або перейти до цього кроку трохи пізніше.

Автоматичний запуск процесу

Якщо погодитися з негайною установкою оновлень для iOS, процес займе кілька хвилин, після чого Айфон автоматично перезавантажиться, а після включення, порадує оновленої операційною системою.

Оновлення через iTunes

Цей спосіб більше підходить для тих, хто не вітає ризик ні в яких проявах. Слідуючи інструкції, користувач може створити резервну копію, що дозволяє повернути назад стару прошивку, якщо нова по якихось параметрах не влаштовує.

Якщо програма iTunes ще не встановлена ​​на комп’ютері, її слід закачати попередньо, скориставшись офіційним ресурсом компанії Apple. Після успішної інсталяції програмного забезпечення, iPhone підключають до ПК, скориставшись USB-кабелем.

Далі запускають iTunes, в верхньому контекстному меню вибирають марку телефону і натискають на кнопку «Перевірити оновлення». Після цього кроку, вироблений процес буде повністю ідентичний попередньому.

Почати оновлення через iTunes

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector