Як налаштувати веб-камеру комп’ютера на Windows

Спілкування через інтернет щороку стає більше зручним і простим. Одним з механізмів, який є невід’ємною частиною організації відеоспілкування, стала веб-камера. Однак до того, як налаштувати веб-камеру комп’ютера на Windows, потрібно відповісти на деякі питання.

Як встановити драйвера і «змусити» веб-камеру працювати

Якщо в комплекті є інсталяційний диск

У більшості випадків налаштування камери на комп’ютері закінчується на попередньому етапі. Драйвера більшості веб-камер встановлюються в автоматичному режимі. Якщо цього не відбулося, на допомогу прийде компакт-диск, який повинен поставлятися в комплекті. Вставте цей диск у дисковод, з’явиться установче меню. Далі, слідуючи підказкам провідника, необхідно провести установку драйверів пристрою. Для правильної роботи веб-камери потрібно перезавантажити комп’ютер.

ВАЖЛИВО. Для перевірки працездатності веб-камери в версії WindowsXP досить було відкрити «Мій комп’ютер» і знайти там USB-устройство.В пізніших версіях операційної системи такої функції більше немає. У Windows 7, наприклад, побачити зображення з камери можна тільки в спеціалізованих програмах, наприклад, Скайп.

Якщо інсталяційного диска в комплекті немає

Але, як налаштувати веб-камеру на комп’ютері на Widows, якщо в комплекті з камерою немає диска або він загублений, а драйвера автоматично не встановив? В цьому випадку є три шляхи вирішення проблеми. Перший полягає в установці спеціальної програми, яка сама знайде відповідні драйвера в інтернеті і автоматично встановить їх. Таких програм дуже багато, найбільш популярними є DriverBooster і DriverPack. Ці утиліти дуже прості і мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому з ними розбереться будь-який користувач.

Підключення веб-камери

Другий шлях полягає в пошуку драйверів в мережі за допомогою вбудованих засобів Windows. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на меню «Пуск». У меню, натискаємо «Диспетчер пристроїв» (для Windows 8 і більше молодших версій шлях такий: «Пуск» — «Панель управління» — «Система і безпека» — «Система»).

Далі необхідно визначити пристрої з невстановленими драйверами по значку жовтого кольору, що стоїть праворуч. Серед них знаходимо веб-камеру. Після кліка правою кнопкою миші на такий пристрій і вибору під сплив меню «Оновити драйвера», в новому вікні потрібно натиснути «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Драйвера встановляться, і камера запрацює після перезавантаження.

Третій спосіб вирішити проблему полягає в ручному пошуку необхідних файлів на сайті виробника камери.

Налаштування веб-камери для Скайп

Skype є найпопулярнішою програмою в світі для відео спілкування через інтернет. Більшість користувачів не знають, як встановити веб-камеру на комп’ютер для Скайп правильно. Насправді ця програма не вимагає спеціальної установки веб-камери. Вся настройка полягає в правильному підключенні камери до комп’ютера і коректної установки драйверів. Тому якщо всі попередні етапи користувач виконав правильно, тоді Skype неминуче буде транслювати зображення з пристрою.

Веб-камера для ноутбука

Щоб перевірити, передається чи зображення, для початку потрібно запустити програму і авторизуватися в своєму обліковому записі. Далі потрібно вибрати вкладку «Інструменти» у верхній частині вікна, в меню натиснути «Налаштування». Після цього вибирається пункт «Налаштування відео». Якщо з’явилося зображення з камери, значить, все в порядку і можна робити відео дзвінки. Якщо ж на екрані виведено текстове повідомлення, значить, є проблема. Найчастіше вона виникає через те, що камера використовується іншим додатком. Тому, щоб дзвонити в Скайп, потрібно закрити інші подібні програми.

Таким чином, установка веб-камери не представляє нічого складного. Все дуже просто: під’єднання кабелів, установка необхідних драйверів, установка програми для відео спілкування. Залишайте свої коментарі та задавайте питання, на які не змогли знайти відповіді в статті. Зворотній зв’язок від читачів дуже важлива для нас. Вона дозволить поліпшити проект і якість статей на ньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector