Як конвертувати PNG в JPG

З таким визначенням, як конвертація, сучасні користувачі стикаються практично щодня, під час роботи за комп’ютером раз у раз з’являється необхідність перевести файл з одним розширенням в інший. Варто зазначити, що подібні ситуації будуть супроводжувати споживачам до того часу, скільки будуть діяти і існувати персональні комп’ютери. Необхідність змінювати формат картинок — одна з найбільш затребуваних потреб, особливо часто виникає потреба перевести png в jpg. Найчастіше активні користувачі соціальних мереж або блогери стикаються з проблемою завантаження картинок у форматі PNG на різні сервіси, справа в тому, що практичне більшість сайтів працюють тільки з тими зображеннями, які збережені у форматі JPG. Яким би прекрасним і якісним ні файл, його доведеться конвертувати в потрібне розширення. Однак не дивлячись на складність, кількість програмних продуктів настільки велике, що кожен бажаючий може з легкістю вирішити таку комп’ютерну завдання.

Зміна формату з png в jpg

Принципова відмінність представлених розширень

Користувачі, які не бачать принципових відмінностей між PNG і JPG, повинні знати, що ці формати різні між собою, в першу чергу, способами максимального стиснення картинок і призначенням, точніше, спеціалізованими рисами, заздалегідь визначають їх подальше логічне використання.

Якщо розглядати формат PNG як розширення, призначене для створення картинок веб-графіки (в основному з додатковим ефектом прозорості), то формат JPG володіє набагато більшим призначенням. За допомогою такого розширення можуть зберігатися абсолютно все картинки, які не мають безпосереднього відношення до веб-графіку. Найчастіше зустріти подібний формат можна при роботі з фотографіями. Однак незважаючи на різні сфери застосування, у деяких власників ПК періодично виникає необхідність перетворити png в jpg. Проте в ряді випадків виникає необхідність в конвертації з одного формату в інший.

Способи можливої ​​конвертації

Щоб зробити з зображення формату png jpg-картинку, насправді можна скористатися великою кількістю різноманітних способів, вибрати для себе найбільш раціональний кожен повинен самостійно в залежності від особистих уподобань і навичок роботи з комп’ютером.

Програмний комплекс Photoshop

На сьогоднішній день Фотошоп є досить поширеним продуктом, який встановлений практично на кожному особистому комп’ютері. Оволодіти цим хитрим редактором намагається кожен, хто хоче надалі професійно займатися зображеннями і, зокрема, фотографіями. За допомогою цієї програми можна з легкістю конвертувати png в jpg.

Програмний комплекс photoshop

Для безпосередньої роботи в цьому графічному редакторі знадобиться встановлена ​​програма і зображення. Користувачеві потрібно відкрити файл з PNG-розширенням, в меню знайти підрозділ з назвою «Файл», у випадаючому списку знайти пропозицію «Зберегти як». Вікно для подальшого збереження містить кілька списків, крім «Файл» потрібно вказати відповідний «Тип файлу». Для перетворення в необхідний формат потрібно вибрати рядок JPEG, файли цього розширення можуть бути як * .JPG, так * .JPEG і * .JPE. Перевага цього програмного комплексу криється в його найпотужнішому функціонал, про що свідчить можливість створити певний макрос, здатний самостійно виконувати деякі однотипні дії, наприклад, перейменовувати велику кількість зображень.

Стандартна програма Paint

Допомогти перевести png в jpg може досить простий і функціональний програмний комплекс, який не потрібно встановлювати додатково. Paint — логічна і проста програма, яка встановлюється на комп’ютері разом з операційною системою, крім того, вона не вимагає на відміну від Фотошопа, наприклад, професійних знань і дорогої ліцензії.

Збереження картинки через paint

Скористатися можливостями Paint можна відразу ж після відкриття програми і картинки. У переліку можливих операцій, представлених Paint, потрібно знайти пункт «Зберегти як», далі з’явиться невелике підменю, в якому доведеться знайти «Зображення з розширенням JPEG». Користувачеві потрібно тільки вказати місце, куди потрібно зберегти картинку. Однак при роботі з вбудованим редактором потрібно бути готовим до того, що кінцеве отримане зображення може мати не така висока якість як вихідне, в цьому криється недолік стандартної програми. Фотошоп — більш потужний інструмент, який здатний на виході віддавати однаково якісні порівняно з одержуваними картинки і фото.

Спеціалізовані сайти і сервіси

Не меншим попитом користуються сервіси та сайти, що працюють в онлайн-режимі і дозволяють в будь-який час доби при наявності інтернету конвертувати png в jpg. Незважаючи на те що можливості більшості представлених на просторах інтернету сайтів легко і швидко справляються з перетворенням файлів у форматі PNG, отримані в результаті модифікацій зображення сильно спотворюються.

Поряд з такими сервісами існує безліч як безкоштовних, так і платних утиліт, які дозволяють конвертувати будь-які зображення. Головною їхньою гідністю вважається можливість швидкого пакетного перетворення, коли немає необхідності багато раз робити одне і те ж дію. Конвертовані картинки відкриваються цілої папкою і перетворюються одноразово у великій кількості.

висновок

Перетворити формат png в jpg досить просто, потрібно лише озброїтися спеціалізованою програмою, для роботи в якій можуть знадобляться найпростіші пізнання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector