Як і чим відкрити файл з розширенням MPG

Користувачі нерідко вперше стикаються з тим або іншим типом файлів, відкриваючи для себе нові формати запису даних, невідомі їм раніше. Часом незнайомі елементи випадково виявляються на пристрої (до речі, в цьому випадку потрібно бути гранично уважним, щоб переглянути об’єкт на його приналежність до шкідливого ПО), також вони можуть бути надіслані електронною поштою або потрапити на комп’ютер іншими способами. При цьому, незважаючи на загальну освіченість, бувають випадки, коли об’єкт не хоче відкриватися, а користувач не має поняття, як і чим його переглянути.

Як і чим відкрити файл з розширенням MPG
Для ідентифікації файлу використовується розширення, що є частиною імені об’єкта після точки і складається, як правило, з трьох-чотирьох символів. Завдяки йому і визначається тип елемента. Коли користувач зустрічає незнайоме розширення файлу, яке до того ж не ідентифікується системою, виникає логічне запитання, що саме відкриває цей об’єкт. Неможливість запуску файлу зазвичай пов’язана з банальною відсутністю на пристрої потрібного софта, але іноді причиною стає неправильна зв’язок з програмою, вплив вірусів, пошкодження, викликане різними чинниками і т. Д.

Розширення MPG відомо багатьом користувачам, навіть тим, хто не стикався з ним безпосередньо, але аж ніяк не всім. З даним форматом працює чимала кількість програм, тому проблем з запуском файлу виникнути не повинно.

Що означає розширення MPG

Формат MPG зустрічається досить часто, це поширений стандарт відеофайлів, розроблений експертами Moving Picture Experts Group. Об’єкти з таким розширенням включають цифрове відео і аудіодоріжку, стислі в кодуванні MPEG-1 або MPEG-2, в обох випадках забезпечується синхронізація потоків даних. Виконання стиснення відбувається з невеликими втратами якості, що обумовлено метою прискорення процесу завантаження. При цьому принципи алгоритмів компресії забезпечують цього типу файлів малий розмір при досить високій якості відтворення.

Файли MPEG-1 і MPEG-2 дуже часто застосовуються завдяки сумісності з багатьма програмами, вони можуть відтворюватися на операційних системах Windows, Linux і Mac, мобільних ОС Android, iOS і ін. Завдяки універсальності даного стандарту, підтримки формату більшістю сучасних медіаплеєрів проблеми з запуском об’єктів з розширенням «.mpg» швидко можна вирішити.

Програми для відкриття MPG

Якщо асоціації файлів в системі налаштовані правильно, потрібна програма в наявності, а елемент не пошкоджений, його запуск виконується подвійним клацанням миші. Пошуки, ніж відкрити формат MPG, зазвичай починаються в разі, коли стандартна процедура відтворення не вдалася. При цьому в більшості ситуацій необхідний софт на комп’ютері все ж є, адже операційна система оснащена великим набором інструментів, включаючи плеєр для перегляду відеозаписів, але можна також завантажити і стороннє додаток. Для вирішення проблеми можна скористатися опцією «Відкрити за допомогою», яка доступна при виклику контекстного меню (клік правою кнопкою маніпулятора по об’єкту). Функція передбачає вибір програми вручну, причому тут же можна пов’язати цей тип файлів з конкретним софтом, щоб цей і йому подібні елементи завжди відкривалися обраним додатком, встановивши галочку у відповідному пункті.

VLC

Потужний медіаплеєр, що дозволяє відкривати практично всі відомі формати відео- та аудіофайлів. Програма пропонує користувачеві безліч функцій, в числі яких можливість її використання в якості сервера для трансляції потоку по мережі. Щоб відкрити відеофайл з розширенням MPG безпосередньо з медіаплеєра, необхідно зробити наведене нижче:

 1. В меню «Медіа» вибираємо опцію «Відкрити файл» (Ctrl + O).
  Відкриття файлу в програмі VLC
 2. Вікно пропонує вибрати об’єкт для відкриття, переміщаємося по директоріях в пошуках потрібного елемента, виділяємо його і тиснемо «Відкрити», після чого почнеться відтворення.
  Програвання ролика в програмі VLC

GOM Player

Багатофункціональний медіаплеєр, також здатний відтворювати велику кількість типів файлів, в тому числі і формат MPG, не вимагаючи завантаження сторонніх кодеків. В арсеналі програми серед інших достоїнств можливість відтворювати пошкоджені і недовантажені об’єкти. Відкрити файл з інтерфейсу GOM Player можна таким чином:

 1. Натискаємо на емблему програвача в лівому верхньому кутку, де в меню вибираємо «Відкрити файл (и)» (або F2).
  Відкриття файлу в програмі GOM Player
 2. У який з’явився провіднику знаходимо необхідний елемент і відкриваємо його, за цим піде відтворення файлу.
  Програвання ролика в програмі GOM Player

MPC

Програвач Media Player Classic — популярний інструмент з класичним інтерфейсом, який, не дивлячись на зовнішню простоту, має гідний функціонал і дуже зручний у використанні. Плеєр підтримує багато форматів, відповідно і MPG. Запустити відеоролик з MPC просто:

 1. У меню «Файл» вибираємо «Швидко відкрити файл» (Ctrl + Q).
  Відкриття файлу в програмі MPC
 2. Вибираємо елемент з провідника і тиснемо «Відкрити», в результаті чого відео запуститься.
  Програвання ролика в програмі MPC

KMPlayer

Не менш знаменитий програвач з великим набором опцій і приємним інтерфейсом також підтримує велика кількість форматів. Природно, за допомогою плеєра можна відкривати об’єкти з даним розширенням. Відкрити файл MPG з програми можна так:

 1. Натискаємо на логотип програми в лівому верхньому кутку, вибираємо з меню опцію «Відкрити файл (и)» (або Ctrl + O).
  Відкриття файлу в KMPlayer
 2. Знаходимо в вікні вибору потрібний об’єкт і натискаємо «Відкрити», після чого відео запуститься.
  Програвання ролика в KMPlayer

Light Alloy

Програвач для відтворення елементів мультимедіа підтримує всі найпопулярніші сучасні формати файлів, в їх число входить і MPG. Плеєр поєднує в собі простоту застосування з наявністю великого набору опцій, Light Alloy досить спритний і не навантажує операційну систему, а також радує стильним інтерфейсом. Запуск з програми здійснюється наступним чином:

 1. У лівому нижньому кутку знаходиться кнопка у вигляді трикутника, знизу підкресленого лінією, натискаємо її.
  Відкриття файлу в програмі Light Alloy
 2. З відкрився провідника вибираємо потрібний елемент і відкриваємо його, що призведе до запуску відеофайлу.
  Програвання ролика в Light Alloy

JetAudio

Медіакомбайн, що пропонує користувачеві великі можливості, включаючи конвертацію, запис звуку, створення дисків, прослуховування і створення радіостанцій та інші цікаві функції. Логічно, що програмою підтримується робота з таким форматом як MPG. Відкриваємо файл з JetAudio наступним чином:

 1. У верхньому лівому кутку натискаємо на першу з блоку іконок.
 2. Викликаємо контекстне меню в порожній області вікна софта, де вибираємо «Add Files» і далі пункт з тим же ім’ям.
  Відкриття файлу в програмі JetAudio
 3. У провіднику знаходимо потрібний елемент, виділяємо його і тиснемо «Відкрити»;
 4. Об’єкт відобразитися в основному вікні програми, для його запуску необхідно клацнути по ньому або виділити і натиснути стандартну кнопку відтворення у вигляді трикутника.
  Програвання ролика в програмі JetAudio

Winamp

Всім відомий програвач Winamp, що відрізняється простотою, але при цьому і відмінною функціональністю. Він цікавий не тільки можливістю зміни тим оформлення, наявністю еквалайзера або підтримкою онлайн-радіо, плеєр також оснащений різними кодеками і відтворює просто величезна кількість медиаформатов, звичайно ж, включаючи і MPG. Запустити програвання з Winamp не складе труднощів:

 1. Переходимо до меню «Файл», як зазвичай вибираємо «Відкрити файл» (клавіша L).
  Відкриття файлу в програмі Winamp
 2. Шукаємо потрібний елемент і запускаємо його кнопкою «Відкрити».
  Програвання ролика в програмі Winamp

Можна також відкрити кілька елементів для послідовного відтворення, опція також доступна з основного меню.

XnView

Крім медіа програвачів, відкривати файли формату MPG вміють і деякі переглядачі. Їх можливості роботи з медіаконтентом, звичайно, обмежені в порівнянні з плеєрами, але переглянути об’єкт цілком можливо. Запуск відеофайлу виконується за аналогією з плеєрами:

 1. Переміщаємося по меню «Файл» — «Відкрити» (або застосовуємо стандартне поєднання клавіш Ctrl + O).
  Відкриття файлу в програмі XnView
 2. У вікні вибору знаходимо наш відеофайл і відкриваємо його відповідної кнопкою, після чого XnView почне програвання.
  Програвання ролика в програмі XnView

Universal Viewer

Переглянути відеофайли допоможе також відомий універсальний оглядач Universal Viewer, який здатний відкривати безліч форматів даних. Виконати запуск з його допомогою можна таким чином:

 1. Переходимо до меню «Файл», натискаємо «Відкрити». Той же результат буде досягнутий при одночасному натисканні клавіш Ctrl + O.
  Відкриття файлу в програмі Universal Viewer
 2. Шукаємо потрібний елемент, виділяємо його і тиснемо «Відкрити», що призведе до запуску відео.
  Програвання ролика в програмі Universal Viewer

Windows Media

Не можна обійти стороною і стандартний інструмент Windows, який, незважаючи на лаконічний дизайн і відсутність додаткових можливостей, властивих потужним медіакомбайн, зі своєю основною функцією відтворення популярних форматів справляється на відмінно. До того ж, його не потрібно додатково встановлювати, оскільки він вже інтегрований в систему. Відкривати файли з програвача дуже легко. Запустіть паралельно з програвачем провідник і просто перетягніть з нього у вікно Windows Media необхідний елемент.

Способів почати показ за допомогою будь-якого з плеєрів існує кілька. Можна переглядати відеофайли, викликавши контекстне меню і вибравши опцію «Відкрити за допомогою» (краще відразу налаштувати асоціації з певним додатком), шляхом перетягування об’єкта з провідника прямо у вікно програми або безпосередньо з відкритої програми, як було описано.
Відкриття файлу в програмі Windows Media

Крім того, багато медіаплеєри мають вбудований файловий менеджер, який, по суті, є засобом роботи з папками і файлами, тільки працює в даному випадку всередині софта. До нього можна дістатися відразу з основного меню, тому при виборі такого варіанту запуску об’єктів дій потрібно небагато.
Програвання ролика в програмі Windows Media

Насправді, формат MPG відкривається багатьма сучасними програмами. Інструментом запуску відеофайлів з даними розширенням може бути також Zoom Player, Combo Player, ALL Player, Power DVD, QuickTime Player, iTunes, OPlayer HD і маса інших сучасних засобів роботи з медіа, велика частина яких знаходиться у вільному доступі в мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector