Як шукати канал в Telegram

З кожним днем ​​Канали в «Telegram» набирають популярність. І резонно у користувачів виникають питання, а власне, як потрібно шукати канали в «Telegram», адже їх зараз вже незліченну кількість.
Як шукати канал в Telegram

Принципи пошуку не залежить від використовуваної платформи — це може бути додаток на смартфоні, айФоні, комп’ютері або ж web-версія.

Пошук по назві

Логічно буде припустити, що при цьому пошуку цікавих каналів буде потрібно знати їх назви, хоча б частково.

Все, що від вас буде потрібно, це ввести відоме вам найменування в поле «Search» і дочекатися висновку результатів.

В якості прикладу. Один з найпопулярніших спортивних співтовариств в «телеграм» під назвою «Eurosportru», до слова цікаві щоденні публікації, які читати і дивитися одне задоволення.

Отже, почніть вводити назву спільноти, воно ж є і його лінком, вводити можна і без символу «@».

Спортивний канал новин в Telegram @eurosportru

У відповідь в блоці «Результати глобального пошуку» з’являться всі можливі відповідності, але так як відомий весь адреса, то і був знайдений тільки один варіант. Якщо ви знайшли те, що шукали, то просто клікніть на каналі і натисніть «Підписатися», щоб додати його в свій список паблік, груп і контактів.

На початку статті було згадано, що, можливо, буде достатньо і частини назви для того, щоб скористатися пошуком, але, на жаль, це спрацьовує не завжди.

Якщо використовувати попередній приклад і умовно поділити його назву на дві частини «Euro» і «Sportru», то потрібного результату добитися не вийде, і у відповідь на запит будуть запропоновані найближчі збіги по введених даних, а не всі можливі «попадання». Тому краще витратити більше часу і знайти повне найменування.

Як знайти канал в телеграмі, використовуючи сторонні сервіси

В інтернеті існує безліч ресурсів, присвячених підбору цікавого контенту в «Telegram».

Варто виділити «tlgrm.ru» — на даному ресурсі представлений список найпопулярніших паблік в «Telegram», поділених на 26 основних тематик. Залишиться тільки вибрати потрібний, розкрити інформацію про нього (натиснувши на іконку «+») і у спливаючому вікні вибрати «Відкрити додаток Telegram Desktop». У додатку автоматично відкриється вікно з публікаціями даного паблік, що дозволяє ознайомитися з ним більш детально.

Інтернет-сервіс tlgrm.ru

Якщо ви в даний момент будете авторизовані в web-версії з комп’ютера, то відкриється нове вікно при натисканні кнопки «View Channel». Решта дії залишаться на ваш розсуд.

View Channel в Web-версії Telegram

Сайт «tlgrm.ru» — лише приклад одного з багатьох тисяч ресурсів, присвячених «Telegram» і надають детальну інформацію про спільнотах, вона ж, в свою чергу, допомагає знаходити все найцікавіше в месенджері.

Але не варто скидати з рахунків і можливості звичайних пошукових систем і соціальних мереж. Головне, при пошуку через пошукову систему — конкретизуйте те, що шукаєте, вводите ключові слова, які дозволять відсіяти безліч другорядних збігів.

Що стосується соціальних мереж. В даний час переважна більшість паблік мають свої представництва в «Telegram». Тому якщо вас цікавить якась конкретна спільнота, просто подивіться в докладної інформації про нього, чи немає там адрес з каналами в «Telegram».

Користуйтеся пошуком, читайте, дивіться, і ви обов’язково знайдете все найцікавіше і бажане.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector