Як виправити помилку 789 при підключенні VPN

Збої в ОС Windows не рідкість, виникають вони з різних причин і деякі з них можуть перешкоджати доступу до мережі. Так, наприклад, при наявності підключення, що використовує протокол L2TP, іноді зустрічається помилка з кодом 789, що з’являється у абонентів при спробі запуску VPN з комп’ютера безпосередньо. Користувачам не вперше самостійно вирішувати подібні завдання, тим більше, коли мова йде про збої в програмній частині, з апаратними проблемами вже складніше і найчастіше без фахівця не обійтися. Помилка 789 VPN повідомляє про збої, що трапилося на рівні безпеки в момент погоджень з віддаленим пристроєм, але спроби вирішити проблему шляхом реалізації ще одного підключення в такій ситуації безуспішні. Найчастіше збій виникає на Windows 7 або 8, але можливий і в інших версіях операційки. Якщо помилок в налаштуванні мережевого підключення немає, і система не уражена вірусами, проблема криється в реєстрі. Помилка пов’язана з недоліком необхідних для повноцінного функціонування файлів і потрібно редагування параметрів.

Як виправити помилку 789 при підключенні VPN

Виправлення помилки 789 при підключенні VPN.

Що означають ці записи в реєстрі

Якщо спроба L2TP-підключення не вдалася внаслідок появи збою з кодом 789, джерело проблеми прихований в некоректній аутентифікації на базі попереднього ключа, що забезпечує з’єднання по L2TP / IPSec. Для реалізації функціонування процесу потрібні ключі «ProhibitIpSec» і «AllowL2TPWeakCrypto». ОС Windows стандартно не може створити з’єднання по L2TP в відсутності IPSec. Так, якщо в реєстрі параметр ProhibitIpSec має значення 1, то на пристрої з операционкой Windows 7, 8, 10 не здійснюватиметься створення фільтра, який на автоматі застосовує перевірку справжності ЦС, тоді буде перевірятися локальний або політики IP Security. Параметр AllowL2TPWeakCrypto застосовується для активації алгоритмів шифрування MD5 (Message Digest 5 шифрує будь-які відомості в форматі 128-бітного хешування) і DES (Data Encryption Standard — стандарт симетричного шифрування, здійснює перетворення 64-бітових блоків даних за допомогою 56-бітового ключа). Так, помилка 789 при з’єднанні з L2TP раптово з’являється при видаленні ключів, що забезпечують коректність функціонування VPN-каналу. Вони можуть пропасти після інсталяції оновлень драйверів, додатків або видалення вірусами.

VPN підключення по L2TP

Даремні поради помилково 789

Як водиться, користувачі при появі збоїв в роботі Windows, знаходити власні шляхи розв’язання виниклої проблеми перечитують всю існуючу інформацію з мережі і досить часто стикаються з абсолютно безрезультатними, а іноді абсурдними способами. Один з варіантів — помилка 789 при підключенні до L2TP спровокована вибором невірного типу VPN. Рішення пропонується геніальне:

  • Перейти до налаштувань VPN з’єднання і у вкладці «Сеть» — «Тип VPN» вибрати «Автоматично» або «PPTP».

Поради щодо вирішення проблеми

Але ж у нас не стоїть завдання, щоб запрацювало підключення L2TP, і мета не полягає в пошуку альтернатив, а включення PPTP не має ніякого відношення до налаштування функціонування потрібного нам каналу. Ще одне з безглуздих рішень — звернення до провайдера. Хоча, дзвінок і може бути ефективний, адже зазвичай постачальник зв’язку завжди готовий посприяти налагодженню з’єднання. В даному випадку він теж допоможе впоратися із завданням, організувавши прихід майстра.

Як виправити помилку 789 l2tp в Windows

Ми вже з’ясували, що при нормально налаштованої мережі і справному функціонуванні Windows, де, в тому числі відсутній вірусне ПО — проблема в реєстрі. Редагування його вручну без наявних навичок не рекомендується, оскільки при неправильних діях втручання користувача може привести до непрацездатності комп’ютера і спричинити за собою непоправні наслідки для операційної системи. У будь-якому випадку перед роботою з реєстром краще буде створити резервну копію. Якщо ви є досвідченим користувачем, то ніщо не заважає самостійно внести необхідні зміни в записи реєстру, щоб тим самим усунути помилку 789 і потім безперешкодно підключитися до L2TP-з’єднанню. Виконуємо такі маніпуляції:

  • Відкриваємо реєстр будь-яким зручним способом (наприклад, натисканням клавіш Win + R викликаємо консоль «Виконати», де вводимо команду regedit — метод універсальний. При роботі з Windows 7 і більш ранніми версіями ОС можна відкрити реєстр через Пуск, запросивши в поле пошуку regedit).
  • Реєстр має деревоподібну структуру в будь-який з версій ОС. Так, для усунення помилки VPN-з’єднання з кодом 789 йдемо в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Services \ Rasman \ Parameters. Зміна VPN-параметрів в реєстрі
  • Створюємо або коригуємо наявні параметри (в рядки прописуємо значення 1)
    • «ProhibitIpSec» = dword: 00000001
    • «AllowL2TPWeakCrypto» = dword: 00000001.
  • Підтверджуємо дію.
  • Після виконаних маніпуляцій перезавантажувати пристрій, що необхідно для вступу в силу змін і підключаюся до інтернету.

Випробувавши цей метод для усунення помилки 789, багато користувачів відзначають, що на Windows 10, 8, 7 проблема більше не виникає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector