Як виправити помилку 48 в iTunes

При роботі з багатофункціональним сервісом iTunes користувачі часто натикаються на помилки, які можуть виникати при синхронізації, оновлення, відновлення прошивки і інших процедурах. Збої можуть носити програмний або апаратний характер і переслідують як власників iPhone 4, 5, 5s, так і інших «яблучних» пристроїв, причому джерело появи повідомлення про помилку на перший погляд неясний. Полегшує завдання систематизація помилок у вигляді кодів, які висвітлюють область неполадки. Стовідсотково вірно «на око» визначити джерело переривання робочого процесу повідомленням про збій не вдасться, так само як і конкретного рішення тієї, чи іншої проблеми просто не існує. Боротися зі збоями можна різними способами, які є актуальними в залежності від причини виникнення.

Як виправити помилку 48 в iTunes

Порядок усунення помилки 48 в iTunes.

Помилка 48 в iTunes нерідко «радує» своєю присутністю користувачів четверте і п’яте айфонів, найчастіше з’являючись при прошивці вже в середині або кінці прогрес-бару. Незважаючи на частоту виникнення даної проблеми, на сайті компанії Apple рівним рахунком нічого про збій з таким кодом не написано, що багатьох користувачів приводить в жах, наводячи думки про великому змові корпорації. Причин 48 помилки Айтюнс може бути кілька, багато хто звинувачує в усьому модемну частина пристрою, нерідко проблема виникає після скидання контента або поновлення поза режимом DFU в присутності джейлбрейка (здійснювати такі дії категорично неприпустимо) як результат пошкодження EEPROM, в інших випадках винна погана пайка, яка відвалилася і не забезпечує контакту елементів. Як правило, джерела проблеми бувають різними, тому у деяких користувачів помилка усувається швидко, інші ж, провозившись не один день, зможуть розраховувати лише на висококваліфікованих фахівців сервісу.

Способи виправлення помилки 48

Збій під 48 кодом не припиняє мучити власників iPhone 4, 4s, 5, 5 s, з Джейла або без, проблема залишається актуальною, але в ряді випадків може вирішуватися програмними методами. Перш ніж нести смартфон в ремонт, варто спробувати усунути збій самостійно. Оскільки від Apple ніхто ніякої інформації з цього приводу так і не дочекався, а неприємність номер 48 існувати не перестала, фахівці і звичайні користувачі випробували всі можливі рішення, які можуть допомогти в даній ситуації, і поділилися ними.

Спосіб 1. У випадку пошкодження кабелю

Помилки iTunes бувають пов’язані з використанням неоригінальних кабелю, часто китайського походження, тому щоб уникнути переривання роботи з програмою важливо застосовувати оригінальний шнур USB. Рекомендується також перевірити кабель на наявність пошкоджень.

Використання оригінального USB-кабелю

Спосіб 2. Виконання процедури на іншому комп’ютері

Цілком можливо, що помилка 48 НЕ буде з’являтися, якщо процедура буде виконуватися на іншому ПК або ноутбуці. Цей метод допомагає без проблем відновитися при різних збоях Айтюнс, так що не варто його ігнорувати.

Спосіб 3. Видалення IPSW-файлу

Невідповідне вміст файлів IPSW, які програма використовує для відновлення Apple пристроїв, може стати причиною помилки 48 iTunes. Багатьом користувачам допомагає вирішити проблему видалення IPSW-файлу (можна спробувати також перейменувати або перенести в іншу папку, iTunes при цьому повинна бути закрита). Після процедури програму слід запустити, вона завантажить новий файл IPSW, і спробувати відновити роботу. Ще один варіант оновити елементи відновлення — створення нового облікового запису iTunes.

Спосіб 4. Режим DFU

Одним з ефективних методів боротьби з помилками Айтюнс, в тому числі і 48, є запуск відновлення в аварійному режимі DFU. Дані в процесі процедури будуть загублені, тому необхідно мати резервну копію. Для відновлення iPhone в аварійному режимі необхідно виконати наступні дії:

  • вимикаємо смартфон;
  • підключаємо до комп’ютера;
  • натискаємо кнопку харчування і утримуємо її 3 секунди, потім затискаємо також «Додому» і тримаємо обидві кнопки одночасно;
  • відпускаємо «Power» через 10 секунд, а «Home» продовжуємо утримувати, поки програма не побачить iPhone в режимі DFU;
  • після цього на екрані з’явиться кнопка, натиснувши на яку смартфон можна відновити, що нам і потрібно.

Спосіб 5. Очищення, відновлення записів реєстру

Помилки в iTunes нерідко спровоковані пошкодженими файлами реєстру. Автоматичне очищення і відновлення даних можна виконати за допомогою спеціальних інструментів, таких як WinThruster. Перед кожним скануванням створюється резервна копія, що дозволяє скасувати зміни при необхідності, а автоматизація процесу дозволяє легко виправити помилки реєстру. Процедура сприятливо позначиться також на продуктивності комп’ютера. Вручну проводити операції з записами реєстру без необхідних навичок не рекомендується, оскільки навіть незначні на вигляд зміни можуть спричинити за собою глобальні наслідки для системи.

програма WinThruster

Спосіб 6. Оновлення, перевстановлення iTunes

Ще один універсальний метод позбавлення від помилок — оновлення програми до останньої версії. Можна виконати також переустановку програми, для чого потрібно повністю видалити Айтюнс з усіма компонентами, перезавантажити комп’ютер і поставити найсвіжіший доступний варіант програми.

Спосіб 7. Установка оновлень Windows

Застарілі компоненти системи можуть конфліктувати з програмою, тому, як і iTunes, ОС повинна бути оновлена. Опція доступна в «Центрі оновлень» стандартного набору інструментів Віндовс.

центрі оновлень

інші способи

Часто помилка 48 в iTunes носить апаратний характер, і тоді наведені вище методи не працюють. Зважаючи на відсутність інструкцій від Apple і самостійних пошуків рішень разом з численними спробами виправити ситуацію користувачами, в мережі є кілька варіантів усунення збою, які допомогли в тому чи іншому випадку:

  1. Якщо помилка пов’язана з некоректним обміном даними з EEPROM через пошкодження інформації, дамп (вміст) можна правити, підключившись до мікросхемі спеціальним програматором. Також проблема може полягати в відвалилися пайки в результаті ударів або падіння смартфона.
  2. Багатьом допомогла прошивка, яка проводиться без модуля дисплея, але варварські методи з натисканням на мікросхему в процесі робіт краще все ж не використовувати, тому що такі дії можуть просто привести в непридатність елемент.
  3. Незвичайний програмний метод вирішення — установка старої версії iTunes (наприклад, 11.0.1.12 або 12.2.0) і прошивки версії 6.1.3, що дозволяє в деяких випадках безпроблемно відновити пристрій.

В основному джерело помилки 48 криється в модемного частини — власне самому процесорі модему, вмісті EEPROM або NAND-пам’яті. Незалежно від того, програмні або апаратні неполадки спровокували помилку 48, якщо прості способи не виявилися ефективними, не знаючи броду, не варто вдаватися до серйозних методам лікування. У будь-якому випадку, перш ніж паяти елементи або змінювати модемну частина, потрібно провести якісну діагностику і краще звернутися в сервіс, тим більше, якщо немає навичок ремонту смартфонів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector