Як дізнатися (обчислити) IP людини за логіном Скайпу

Перевірити IP адреса користувача можна через Диспетчер завдань, який є вірним засобом для вирішення даного питання. Запустити цю програму необхідно за допомогою кнопки Пуск на робочому столі комп’ютера. А також за допомогою комбінації клавіш Ctrl-Alt-Delete. Потім знайдіть програму Скайп, та виберіть потрібного користувача. Далі необхідно натиснути Перевірка якості зв’язку. У вікні програми існує вкладка, внизу якої є кнопка моніторингу ресурсів. Після її натискання відправляється сигнал на комп’ютер обраного контакту, обробляється і відправляється назад. Так проводиться перевірка якості з’єднання між абонентами програми Скайп. Крім цієї інформації надаються дані про IP адресу.

Хакер з ноутбуком

Які є сайти для обчислення ip по Скайпу

Іншим варіантом пошуку даної інформації — використання спеціальних сайтів. Найпопулярнішими є такі:

  • Speed-tester.info/chek_skype_ipadress.php. Цей сайт переведений на російську мову і простий у використанні. Щоб дізнатися IP-адресу місце знаходження користувача досить ввести його логін в пошуковику.
  • Skype grabber ip — зручний сайт для пошуку адреси абонента. Для використання функцій сайту не потрібно знаходження користувача в мережі. Необхідно ввести нікнейм в порожній рядку і натиснути Дізнатися. В інтернеті можна знайти багато варіантів цього сайту, які є незаконними і підробленими.
  • Skype resolver в порівнянні з іншими сайтами надає велику інформацію про користувача. Крім адреси можна дізнатися проксі-сервер. Управління сайтом досить просте.

Знаючи ці сайти, Ви з легкістю зможете дізнатися місцезнаходження потрібного користувача Skype. Однак їх недоліком є ​​ненадійність і незаконність. Інші користувачами також можуть обчислити Вашу адресу.

термінал

Як приховати свій IP в Скайпі

Якщо користувач хоче приховати свій IP адреса, то знадобиться провести таку процедуру:

  1. Запустіть програму на пристрої і в меню зайдіть в Інструменти.
  2. Потім в розділі Налаштування потрібно перейти до підпункту Додатково і З’єднання.
  3. В з’явилася таблиці Вам знадобиться поміняти в параметрі Автоматичне виявлення проксі сервера на HTTPS.
  4. У рядку Хост напишіть 127.0.0.1
  5. У Порт 40031.
  6. Залиште галочку біля напису Дозволити прямий зв’язок.
  7. Натисніть Зберегти і перезапустіть програму. Перевірте через спеціальний сайт чи можливо дізнатися Вашу адресу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector