Як безпечно витягти флешку з планшета

Багатьом може здатися, що це питання смішний і для цього не потрібна окрема стаття. Але ж не всі користувачі Андроїд-гаджетів відразу зрозуміли, як і що робити. Щоб не використовувати метод тику, який часто призводить до поломки апарату, краще заздалегідь ознайомитися з необхідною інформацією. Ця стаття розповість про те, як безпечно витягти флешку з планшета Андроїд, а також, що буде, якщо все робити не за правилами.

Витягувати флешку треба безпечно

Правильне відключення накопичувача допомагає уникнути втрати даних і поломки слота пам’яті.

До чого може привести небезпечне витяг

Більшість людей повністю впевнене в тому, що безпечне виймання накопичувачів — це зайва трата часу, і microSD цілком можна вийняти і без зайвих дій. Однак над розробкою Android-гаджетів працювало безліч фахівців в області програмування. І ті, хто вважаю, що безпечне вилучення придумали просто так, глибоко помиляються. Якщо витягнути накопичувач, не вдаючись до правил, то це може привести до деяких неприємностей, таким як:

  • Збій в роботі програмного забезпечення. Внаслідок цього буде необхідно змінювати версію прошивки;
  • Втрата всієї інформації, яка зберігалася на знімному накопичувачі, без можливості відновлення;
  • Повна непрацездатність флеш-накопичувача;
  • Поломка слота карти пам’яті. У домашніх умовах його зробити не вийде, тому доведеться нести зламаний апарат до майстра, де платити за ремонт гроші.

Підключена до планшета флешка

Тепер багатьом стало зрозуміло, що витягувати зовнішні хранителі даних потрібно тільки за правилами і тоді сам апарат, і флеш-накопичувач прослужать довгі роки. Те, як безпечно витягти флешку з планшета, описано далі.

Два вірних способу безпечного вилучення флешки з планшета

У світі існує тільки два основних способи виймання зовнішніх накопичувачів з Android-апаратів, обидва з яких вважаються правильними. Кожен користувач планшета може вибрати свій варіант, який для нього буде більш зручним.

Перший спосіб безпечного вилучення

Цей спосіб вимагає обов’язкової наявності в налаштуваннях пункту, який відповідає за виймання флешки. Не всі планшети оснащені цією функцією, хоча на більшості сучасних гаджетів вона є. Отже, щоб витягнути microSD, потрібно виконати наступні дії:

  1. Знайти в меню значок налаштувань і відкрити його;
  2. В меню налаштувань знайти пункт «Пам’ять»;
  3. Відкривши «Пам’ять», буде видно інформація про пам’ять на планшеті і на microSD. Перегорнути в самий низ і натиснути на «Витягнути CD-карту»;
  4. Після натискання на пункт «Витягнути CD-карту» вилізе попереджають вікно, де буде вказано, що після вилучення картки з слота деякі додатки можуть не працювати. У цьому немає нічого страшного, просто є програми та ігри, які зберігають свої дані на флеш-накопичувачі, щоб не займати простору внутрішньої пам’яті. Сміливо можна натискати «OK», тим самим погоджуючись з попередженням. «Витягнути CD-карту»
  5. Через кілька секунд microSD размонтіруйте. Операційна система відключить всі додатки, які зберігали свої дані на флешці. Після цього вискочить вікно, де буде вказано, що флешку можна витягати;
  6. Акуратно витягнути флешку.

Алгоритм дій гранично простий і з ним впорається навіть дитина, який вперше тримає в руках такий гаджет, як планшет.

Другий спосіб вилучення

На деяких апаратах відсутній пункт, який відповідає за безпечне вилучення зовнішнього накопичувача. Для таких пристроїв і підійде такий спосіб. Просто відключити гаджет, натиснувши на кнопку харчування. Під час відключення операційна система автоматичний відключить всі додаток і размонтіруйте microSD, після чого її можна спокійно виймати. Також такий спосіб підійде і для пристроїв на яких присутній пункт, який відповідає за вилучення. Наприклад, часто трапляється, що після натискання на «Витягнути CD-карту» Демонтується триває досить довго. Більшість людей не чекають і виймають флеш-накопичувач, а краще буде спочатку відключити апарат, а потім витягти накопичувач.

Вимкнення живлення планшета

висновок

Тепер стало ясно, що краще витратити пару хвилин на безпечне вилучення, ніж пару тисяч на ремонт свого гаджета. Точний алгоритм дій по вилученню залежить від окремої моделі планшета.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector